Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Scorpio, ewidentnie brakuje Ci empatii i wiedzy dot. osób z problemami emocjonalnymi. Może dlatego nie dociera do Ciebie ten film.

Oczywiście ze tak. Tyle że moja zona ma 100 razy więcej empatii niż ja a też uwaza ten serial za gunwo i stratę czasu. Ale spoko, ja was nie krytykuje ze wam się ten film podoba. Nie rozumiem tylko ze jeżeli się komus coś na tym forum nie podoba, od razu jest atakowany ze się nie zna, nie ma epatii i w ogole chuj mu w dupe. To mam pisać że jest super ekstra, chociaż jest wg mnie gówniany? I co to w ogóle za tłumaczenie Gacka, ze nie można pisać bo coś mi się nie podoba? Dziwni jesteście.

Odnośnik do komentarza

Co do Wiedźmina to x razy przymierzany był w wizjach fanów Mads Mikkelsen i myślę, że by się sprawdził :) w końcu Wiedźmin wbrew opinii nowych fanów nie był klasycznie przystojny ;)

Szkoda, że Mishon nie jest aktorką, byłaby idealną Yennefer :-k

 

Ja tylko mam nadzieję, że w roli Jaskra zobaczymy kogoś a la Orlando Bloom, w końcu prawie elfia uroda musi być widoczna, a nie Zamachowski :roll:

Odnośnik do komentarza

Chodzi o sposób wyrażania swojej opinii, można to robić lepiej lub gorzej. Nazywając ten serial "gównem"i "stratą czasu" nie prowadzisz najlepszej dyskusji, stąd także mocne argumenty odpierające. No i nikt Cię nie krytykował, sam napisałeś o posiadaniu za małej empatii, co ja połączyłem z brakiem doświadczenia z osobami niestabilnymi emocjonalnie (co chyba potwierdzasz powyżej).

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak elfia uroda Ty rasisto, czemu elfem nie może być gruby Azjata, rudy z krótkimi włosami?

 

Jeśli będzie miał zaostrzone uszy jak elf, pociągłą twarz i będzie wysoki (ostatecznie niski, no bo powiedzmy, karły elfie pewnie są) to może mieć i żółte włosy w dredach. Także propsuje chujowy trolling, jeszcze coś :) ?

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, szykujmy się na niesamowitą beczkę śmiechu, solidną dawkę głupawki i zajebiste, oryginale sytuacje i gagi. Ale będzie uczta, mmmmmniam!

Mój tablet dostał właśnie sarkoidozy. Albo czegoś podobnego. Mógłbyś przestać?
Odnośnik do komentarza

Prison Break s05.

 

I się serial wywalił. Dopóki akcja była wokół więzienia to jeszcze było ok. Poza to już kiepskie fantasy. Za dalszą część już serdecznie dziękuję. Niech zakończą to i dadzą sobie spokój.

Ta sama sytuacja była po pierwszym sezonie i po 3. Krótko mówiąc: Prison Break jest dobre tylko w więzieniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...