Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie jestem po dwóch odcinkach F is for Family, oczywiście też produkcja Netflixowa i zapowiada się całkiem godne zastępstwo właśnie BoJacka :-k Trochę delikatniejsze, ale z drugiej strony bliższe człowiekowi.

 

Właśnie wtoczył się drugi sezon na Netflixa, polecam :)

 

No i oczywiście dzisiaj House of Cards, ale chyba nie muszę nikomu o tym przypominać ;)

Odnośnik do komentarza

Polskie napisy na netflixie pojawiają się od razu czy trzeba czekać?

Na netflixie są już i napisy, i lektor. Pierwszy odcinek HoC zaczyna się przezajebiście i aż rozważam odpuszczenie dzisiejszej hali, by oglądać to do oporu.

 

Swoją drogą F is for Family to moim zdaniem taki zamiennik BoJacka, jak Simpsonowie są zamiennikiem South Parku. Może i równie dobre (choć mnie się F tak nie podoba), ale przede wszystkim w zupełnie innej konwencji.

Odnośnik do komentarza

 

 

Netflix Original

The Witcher

 

Niekonwencjonalna rodzina łączy siły, aby walczyć o prawdę w niebezpiecznym świecie. W oparciu o popularną na całym świecie sagę fantasy.

 

No niestety, pierwszy opis trochę zawodzi, oby nie był kolejny serial dla młodzieży o wampirach :roll:

Odnośnik do komentarza

No tak, ale gdzieś mi się kojarzyło, że było mówione, że poziom się utrzymuje. Inny producent, pewnie inny reżyser, bo nawet praca kamery widać że inna, postacie nie wyglądają już tak autentycznie jak jeszcze w sezonie 7, sztucznością to zalatuje... no zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

 

Netflix Original

The Witcher

 

Niekonwencjonalna rodzina łączy siły, aby walczyć o prawdę w niebezpiecznym świecie. W oparciu o popularną na całym świecie sagę fantasy.

 

No niestety, pierwszy opis trochę zawodzi, oby nie był kolejny serial dla młodzieży o wampirach :roll:

 

 

Na szczęście jest update:

 

 

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Odnośnik do komentarza

Prison Break sezon 5, cały

 

Jeśli ktoś nie był/nie jest mega fanem tej produkcji, to może sobie ją spokojnie darować. Jestem dopiero co po finale (odcinku 9.). Smutek. Nie z tego, że się skończył.

Początek sezonu piątego był jeszcze do przyjęcia, stare dobre Prison Break. A im dalej, tym gorzej. Ostatni odcinek totalny absurd, wszystko złe, co widzieliśmy w poprzednich seriach to tu jest podniesione do kwadratu. Choćby:

 

 

- twarz wydziarana na dłoniach, żeby kamera odczytała facjatę kogoś innego :rotfl: ,

- mikro tatuaże pod tatuażami zrobione sryliard lat przed akcją (przewidział to :lol: ),

- Tbag nie ma pretensji do Michaela, że zginął jego syn???? (chyba, że to była manipulacja i on nim tak na prawdę nie był),

- cudownie nawrócony przez kilka zdań zły agent,

- gość poznaje swojego ojca po 30 (?) latach i wszystko gra, dobrze, że jest,

- zrobiony retusz taśmy, FBI to łyka, dostaje dyski i w ogóle.

- itd.

 

 

Trzymam kciuki, żeby nie kręcili dalej. Nie wiem jak tam z oglądalnością, ale starych serii na bank nie osiągnie. Niby tylko 9 odcinków, ale jak jest więcej ciekawszych pozycji niż to.

Po pierwszych 3 odcinkach było dobrze, byłem nawet zadowolony. A po całości- niestety, rozczarowany mocno.

Odnośnik do komentarza

Oglądał ktoś Designated Survivor? Jestem po 4 odcinku i wydaje mi się to takim lajtowym wieczornym serialem politycznym, taką przeciwwagą dla HoC dla tych, co mniej się skupiają. Oceniam pozytywnie :)

 

Ja jakoś bodaj na 13 jestem. I faktycznie, to taka lajtowa wersja HoC, ale też siłą rzeczy dla mnie trochę nudniejsza, mniej się dzieje, no i Sutherland to nie Spacey :).

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 2 odcinki i wydało mi się głupie i naiwne fabularnie, a szkoda, bo sam pomysł zbudowania serialu wokół roli desygnowanego przetrwanego jest fajny. Przypominał mi trochę filmy akcji ze Stevenem Seagalem, jako odpowiednik lekkiej formy rozrywki w tym stylu to pewnie spoko, ale jest tyle rzeczy do obejrzenia, że odpuściłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...