Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

1. Wcześniejsze
  2. Witajcie, Mija już 5 lat od ostatniej wiadomości o footballtopmanager. W gra przeszła wiele zmian, aktualnie gramy w 16 ligach w 8 krajach, walczymy między sobą w ligach i europejskich pucharach. Serdecznie zapraszamy pasjonatów przeglądarkowych menadżerów!
  3. Dzień dobry wszystkim, Jak w temacie - gram już jakiś czas karierę drużyną Kaiserslautern (obecnie skończyłem sezon 2029) i chciałbym się dowiedzieć czy mogę jakoś zmienić zasady gry, a dokładnie liczbę zmian w meczu z 3 na 5 ? Byłbym naprawdę ogromnie wdzięczny za pomoc. Nie mogę sobie z tym poradzić szukając porad w google. Uprzejmie z góry dziękuję i pozdrawiam, Michal.
  4. TERMIN: 25.07-28.07.2024 GDZIE: >> Link do strony ośrodka LICZBA MIEJSC: 2x domek 6-osobowy 2x domek 8-osobowy 1x domek 4-osobowy RAZEM: 32 miejsca Ośrodek planuje dobudować dodatkowe 2 domki na 12 miejsc - więc dopuszczamy zapisy ponad stan (tym bardziej, że i tak chcielibyśmy, żeby nam nie dorzucali już nikogo ). Ewentualnie jakieś inne domki są 100-200 metrów dalej, więc spokojnie pomieścimy. KOSZT: 290 zł od osoby PŁATNOŚĆ: Decyduje kolejność wpłat. Lista będzie na bieżąco aktualizowana. Dane do wpłat przypięte w odpowiednim wątku na naszym serwerze Discord. --- LISTA: 1. @Reaper 2. @kolek23 3. @me_who 4. @Misiek 5. @klinsmann 6. @Hawkeye 7. @wojt3k 8. @barrti 9. @Guli 10. @Pulek 11. @Perez 12. @Meler 13. @enchanter 14. @Mauro 15. @Vami 16. @Ernie Souchak 17. @Counter 18. @wwosik 19. Danusia 20. Tomek 21. Weronika 22. @ajerkoniak 23. @Hajd 24. @Sensei 25. @Seju 26.
  5. Miesiąc rozpoczęliśmy od meczu ligowego z MU. To był mecz walki w którym oba zespoły grały bardzo dobrze swój futbol. Do przerwy w tym pojedynku był remis po golu strzelonym dla nas przez Maxa. W drugich 45 minutach dość szybko wyszliśmy na prowadzenie w tym spotkaniu po bramce Mkhitaryana. Jednak Czerwone Diabły się nie poddały, i zdołały wyrównać wynik tego meczu. Który skończył się wynikiem 2-2. W ostatnim meczu grupowym Ligi Mistrzów podejmowaliśmy Spartak Moskwa. Świetnie zaprezentowaliśmy się w tym spotkaniu, graliśmy w nim swoją grę. I po pierwszej części pewnie wygrywaliśmy dwoma golami strzelonymi przez Mkhitaryana i Muniaina. W drugiej połowie ciągle radziliśmy sobie świetnie. A kwestia kolejnego gola była tylko kwestią czasu. I ta bramka padła, a strzelił ją po raz drugi w tym meczu Muniain, który zamknął tym samym wynik tego spotkania. Po meczu rozlosowano pary 1/8 finału i w Nowym Roku zagramy z Bayernem. W derbach Londynu mierzyliśmy się z QPR. Pierwsze 45 minut tego spotkania było dobre ale, nie świetne. Ale i tak po nich wygrywaliśmy 2-1 po golach Wilsherea oraz Nainggolana. W drugiej części zagraliśmy już lepiej, kolejną swoją bramkę dołożył Nainggolan. A to oznaczało że te derby były dla nas. Po tym meczu udaliśmy się na Klubowe Mistrzostwa Świata by w półfinale tych rozgrywek podjąć Ajax Kapsztad. Takiego szalonego meczu z tym przeciwnikiem się nie spodziewałem, oba zespoły gryzły w nim murawę. A po dwóch golach samobójczych zawodników Ajaxu dla mojego zespołu, po 90 minutach był remis 2-2. Dogrywka nie przyniosła rezultatu i o awansie do finału zadecydowały rzuty karne. Oglądaliśmy ich aż 11 serii, ale bilety do finału zapewniliśmy sobie po nich my! A w tym Wielkim Finale Klubowych Mistrzostw Świata graliśmy z Boca. Finał też przysporzył wiele emocji. Po pierwszej części gry i dublecie Maxa dla nas wygrywaliśmy 2-1 W drugich 45 minutach zespół z Argentyny szybko wyrównał, jednak to do nas należało ostatnie słowo. A złotego gola, którego strzelił Babacar sprawił że puchar za Klubowe Mistrzostwo Świata trafił do Londynu! Po powrocie z KMŚ w pucharze Ligi zmierzyliśmy się z M City. Był to prawdziwy spektakl obu równorzędnych drużyn, emocji w nim było co niemiara. Szalone 90 minut tego meczu skończyło się wynikiem 2-2, i czekała nas dogrywka. W niej oba zespoły po raz kolejny wrzuciły 6 bieg, jak by te 90 minut w ogóle nie minęło. I strzeliły jeszcze 4 gole, my trafiliśmy do siatki za sprawą Salaha i Sterlinga. I o awansie do kolejnej rundy musiały rozstrzygnąć karne. W nich serii 11 było 5 i to my lepiej je wykonywaliśmy a gol Salaha w nich dał nam awans do kolejnej rundy! W lidze podejmowaliśmy Southampton. Pierwsze 45 minut tego meczu było nudne, oba zespoły grały w nich nijaki futbol po golu Maxa dla nas był remis. W drugiej części zaczęliśmy grać trochę lepiej, a przełożyło się to na drugiego gola Maxa, który jak się okazało dał nam 3 punkty w tym meczu. W następnym meczu zagraliśmy z Wigan. To był dla nas łatwy mecz. Mieliśmy w nim kontrolę przez cały czas jego trwania. A gole które strzelili Muniain i Max sprawiły że pewnie go wygraliśmy. W ostatnim meczu Grudnia i roku zmierzyliśmy się ze Stoke. To spotkanie miało swoje zwroty akcji. Warto zauważyć że po dwóch bramkach Maxa, strzelonych dla mojego zespołu remisowaliśmy z gośćmi 2-2. W drugich 45 minutach ciągle robiliśmy swoje. I nasza gra coraz bardziej przybliżała nas do zwycięstwa. A tego gola który zamknął ten mecz zdobył Mkhitaryan, i zapewnił nam spokojny koniec roku. Grudzień 2018 Bilans: 3-1-0 Liga: 3, 9-8-0 +16 MU 2-2 ( Max, Mkhitaryan ) Spartak Moskwa 3-0 ( Mkhitaryan, Muniain X2 ) QPR 3-1 ( Wilshere, Nainggolan X2 ) Ajax Kapsztad 2-2 Karne 6-5 ( Sam X2 ) Boca 3-2 ( Babacar, Max X2 ) M City 4-4 Karne 5-4 ( Belfodil X2, Salah, Sterling ) Southampton 2-1 ( Max X2 ) Wigan 2-0 ( Muniain, Max ) Stoke 3-2 ( Mkhitaryan, Max X2 ) Puchar Anglii : Puchar Ligi : M City 4-4 Karne 5-4 ( Awans ) Transfery ( Grudzień ) Anglia: M City ( +10 ) Francja: PSG ( +5 ) Hiszpania: Valencia ( +2 ) Włochy Juventus ( +3 )
  6. tio

Filmy

7. Witam ...... czy są chętne osoby , by dopingować tworzenie aktualne bazy danych, bądź są nią zainteresowani ? https://ibb.co/Wshpghq https://ibb.co/Jxvr1Gn
  8. Szampańskiej zabawy sylwestrowej, i dosiego roku! Listopad rozpoczęliśmy od pojedynku z drużyną Norwich. Nie był to widowiskowy mecz z obu stron. I zasłużenie skończył się on wynikiem remisowym, po golu strzelonym dla nas przez Otamendiego. W następnym meczu w Lidze Mistrzów graliśmy z PSG. To było wyrównane spotkanie walki, oba zespoły grały w nim swoje. Dla nas piłkę do siatki skierował Muniain. I jak się później okazało była to jedyna bramka mojego zawodnika w tym meczu, który zremisowaliśmy. W lidze mierzyliśmy się z Newcastle. Pierwsza połowa tego meczu była dobra w naszym wykonaniu, bo po dobrej grze wygrywaliśmy ze Srokami 2-1. W drugich 45 minutach jeszcze bardziej docisnęliśmy, a dublet który ustrzelił Max zagwarantował nam pewne 3 punkty w tym spotkaniu. W derbach Londynu podejmowaliśmy Chelsea. To było spotkanie typowo na remis, niby oba zespoły w nim walczyły, miały swoje sytuacje. Jednak zabrakło tej kropki nad i. Dla nas gola w tym meczu strzelił Max, i zagwarantował nam punkt po tym nijakim meczu. W kolejnym meczu Ligi Mistrzów ostatnim tego miesiąca zagraliśmy z Wolfsburgiem. Oba zespoły nie porywały grą w tym meczu, ich styl gry był nijaki i miałki. A wynik 0-0 na koniec tego spotkania był jak najbardziej zasłużonym rezultatem. Listopad 2018 Bilans: 1-2-0 Liga: 5, 5-7-0 +10 Norwich 1-1 ( Otamendi ) PSG 1-1 ( Muniain ) Newcastle 4-1 ( Mertesacker, Kane, Max X2 ) Chelsea 1-1 ( Max ) Wolfsburg 0-0 Puchar Anglii : Puchar Ligi : Transfery ( Listopad ) Anglia: M City ( +5 ) Francja: PSG ( +7 ) Hiszpania: Valencia ( +1 ) Włochy Roma ( +2 )
  9. jasonx

Filmy

Zna ktoś strone, gdzie można sprawdzić nadchodzące premiery VOD? Zastanawiam się, gdzie i kiedy pojawi się np. Oppenheimer (wiem, że na razie można go wypożyczać za dodatkową opłatą)
  10. W Lidze Mistrzów graliśmy ze Spartakiem Moskwa. Bardzo dobrze poradziliśmy sobie w tym meczu, graliśmy w nim pewny futbol. A gole które strzelili Babacar, Wilshere oraz Nainggolan. Zapewniły nam pewną wygraną tego spotkania. W następnym meczu w lidze podejmowaliśmy Forest. To było zupełnie inne spotkanie niż to w środku tygodnia. Co prawda goli w nim strzeliliśmy tyle samo co z drużyną Spartaka. Zdobyli je Kane, Sterling a jeden padł po strzale samobójczym. Forest za to też nie próżnowało. I trzykrotnie doprowadzało do wyrównania, i ten mecz zakończył się bramkowym remisem. W derbach Londynu mierzyliśmy się z Crystal Palace. To był mecz jednego piłkarza, a dokładniej Muniaina. Strzelił on w tym meczu dublet i sprawił że odnieśliśmy pewne zwycięstwo w tych derbach. W kolejnym hitowym meczu Ligi Mistrzów zagraliśmy z PSG. Świetne to było spotkanie, oba zespoły zagrały w nim cudowny futbol tak jak na hit grupowy przystało! Po pierwszej części tego meczu i wymianie ciosów z obu stron był remis 2-2. Po dwóch golach dla mojego zespołu zdobytych przez Mkhitaryana. W drugiej połowie emocjom nie było końca. I to my pokazaliśmy Paryżanom ich miejsce w szeregu. A zrobili to Muniain, i dobijając rywali Babacar. Hitowy mecz grupy dla nas! W następnych derbach podjęliśmy Tottenham. Nie był to mecz porywający. Długi czas nie za wiele się w nim działo. Ale w końcu to mój zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę, a uczynił to Muniain. W ostatnim meczu Października w pucharze Ligi zmierzyliśmy się z Newcastle. Ten mecz był kompletnie bez wyrazu, oba zespoły grały w nim wprost fatalnie. A najlepszym tego podsumowaniem były rzuty karne po zakończonym wynikiem 0-0 meczu. W nich oba zespoły pomyliły się aż 7 razy! Jednak to my strzelaliśmy w tych rzutach karnych lepiej, i w nagrodę po koszmarnym spotkaniu w kolejnej rundzie pucharu Ligi zagramy z M City... Październik 2018 Bilans: 2-1-0 Liga: 5, 4-5-0 +7 Spartak Moskwa 3-0 ( Babacar, Wilshere, Nainggolan ) Forest 3-3 ( Kane, Sam, Sterling ) Crystal Palace 2-0 ( Muniain X2 ) PSG 4-2 ( Mkhitaryan X2, Muniain, Babacar ) Tottenham 1-0 ( Muniain ) Newcastle 0-0, 5-4 Karne Puchar Anglii : Puchar Ligi : Newcastle 0-0 Karne 5-4 ( Awans ) Transfery ( Październik ) Anglia: M City ( +3 ) Francja: PSG ( +8 ) Hiszpania: Valencia ( +3 ) Włochy Inter ( +2 )
  11. Wrzesień zaczeliśmy od ligowego spotkania z Liverpoolem. Pierwsze 45 minut tego pojedynku nie było zbyt porywające i zasłużenie skończyło się bezbramkowym remisem. W drugiej części oba zespoły pokazały ciut lepszy futbol, ale starczyło to tylko do podziału punktów po golu strzelonym dla mojego zespołu przez Otamendiego. W Lidze Mistrzów podejmowaliśmy Wolfsburg. Bohater tego spotkania był tylko jeden a jego nazwisko brzmi Salah. Ten zawodnik mógł się cieszyć w tym meczu z trzech goli, a ostatnia bramka w tym spotkaniu padła w 89 minucie i dała nam właśnie ten upragniony remis. W następnym spotkaniu mierzyliśmy się z Bournemouth. Nie był to tak emocjonujący mecz jak w środku tygodnia. Oba zespoły nie grały w nim dobrze, i bezbramkowy remis w tym meczu był jak najbardziej zasłużony. W pucharze Ligi graliśmy z Aston Villą. Pierwsza połowa tego widowiska trzymała dobry poziom, po bramkach strzelonych dla mojego zespołu przez Babacara i Nainggolana wygrywaliśmy w niej 2-1. W drugiej części jeszcze bardziej podkręciliśmy tempo. Co przełożyło się na kolejne gole w tym meczu. A zdobyli je Mkhitaryan oraz Sterling, i pewnie wprowadzili nas do kolejnej rundy pucharu. W której podejmiemy Newcastle. W ostatnim meczu miesiąca zmierzyliśmy się Leeds. Pierwsze 45 minut tego spotkania było fenomenalne, oba zespoły prezentowały bardzo otwarty futbol co przełożyło się na remis bramkowy do przerwy , po golach dla nas Wilsherea i Mertesackera. Po przerwie spotkanie nie zwalniało tempa. Ale to mój zespół mógł się cieszyć z gola który rozstrzygnął ten mecz, a po koronkowej akcji całego zespołu zdobył go Babacar wprawiając moich kibiców w ekstazę! 3 punkty jadą do Londynu po tym spektaklu z obu stron! Wrzesień 2018 Bilans: 1-2-0 Liga: 7, 2-4-0 +4 Liverpool 1-1 ( Otamendi ) Wolfsburg 3-3 ( Salah X3 ) Bournemouth 0-0 Aston Villa 4-1 ( Babacar, Nainggolan, Mkhitaryan, Sterling ) Leeds 3-2 ( Wilshere, Mertesacker, Babacar ) Puchar Anglii : Puchar Ligi : Aston Villa 4-1 ( Awans ) Transfery ( Wrzesień ) Transfery Anglia: Everton ( +4 ) Francja: PSG ( +3 ) Hiszpania: Valencia ( +1 ) Włochy Roma ( +1 )
  12. Suchary

Dowcipy

Uwaga, suchary:
  13. Witam. Ma ktoś na sprzedaż licencje do FMRTE?
  14. Na przełomie Czerwca i Lipca w Rosji odbyły się Mistrzostwa Świata. W których w pierwszym meczu mojej drużyny podejmowaliśmy Katar. I w tym meczu pokazaliśmy Katarowi ich miejsce w szeregu, a bohaterem tego meczu został Shaqiri, który zdobył w tym meczu 3 gole. Swoje dołożyli jeszcze Frey i Klose i na inauguracje naszych meczów grupowych pewnie rozgromiliśmy zespół z Azji. W następnym meczu na szczycie tej grupy mierzyliśmy się z Brazylią. I Brazylia pokazała nam nasze miejsce w szeregu przez cały mecz go kontrolując i grając swoje. A dwa gole które nam strzeliła było najmniejszym wymiarem kary jaka nas spotkała. W ostatnim meczu grupowym zagraliśmy z Kongo. Z łatwością poradziliśmy sobie z przeciwnikiem w tym spotkaniu. Bohaterem tego meczu został Shaqiri, który w tym meczu zdobył dublet. I zapewnił nam awans do 1/8 finału Mistrzostw Świata z drugiego miejsca w grupie. A w tym meczu 1/8 finału mierzyliśmy się z Belgią. Długo w tym meczu utrzymywał się bramkowy remis, po bramce strzelonej dla nas przez Shaqiriego. Jednak nasz jeden błąd w obronie pod koniec spotkania sprawił że straciliśmy gola, a to wiązało się z tym że żegnamy się z Mistrzostwami Świata na fazie 1/8 finału. A ja po tym meczu zdecydowałem się odejść z Reprezentacji Szwajcarii. A Mistrzostwa trwały dalej. I zakończyły się tytułem mistrzowskim dla Argentyny Mojemu piłkarzowi na pocieszenie zostały wręczone nagrody Piłkarza Mistrzostw Oraz Króla Strzelców A tak prezentuje się 11 Mistrzostw Świata Po Mistrzostwach złożyłem oferty prowadzenia innych Reprezentacji... Jednak nikt mnie nie chciał, więc na razie będę bez angażu kadrowego. Przed startem sezonu zainteresował się mną też Real, ale... Zatrudnił innego szkoleniowca więc Galaktyczni jeszcze nie dla mnie! Może po obronie tytułu Po rozlosowanych grupach Ligi Mistrzów Czerwiec-Lipiec- Sierpień 2018 Katar 5-0 ( Shaqiri X3, Frey, Klose ) Brazylia 0-2 Kongo 2-1 ( Shaqiri X2 ) Belgia 1-2 ( Shaqiri )
  15. Pomocy w moich cave na głównym świecie biom centralny prowadzi tylko do biomu czerwonych grzybów pomocy nie mogę przez to znaleźć archiw
  16. Siema Siema ! Czy wie ktoś może skąd sćiągnąć dodatek na polską ligę bo wiem że coś w tym stylu było. Z góry dziękuje jak bz ktoś miał pzdr.
  17. Suchary

fm 2023

Jakiś komunikat błędu przy tym występuje?
  18. Suchary

Instalacja gry

Gra się zainstalowała, przy uruchomieniu masz jakiś błąd?
  19. Witam, Po 10 latach chciałem wrócić do fm 07 mam oryginalna płytę odpaliłem instalacje na Windowsa 11 a gra nie chce sie uruchomić czy na nowych łapkach ta gra nie pójdzie? Coś trzeba zainstalować dodatkowo? Proszę o łopatologicznie podpowiedzi bo jestem zielony w tematach komputerowych
  20. kafar29

fm 2023

POmozcie! wywala mnie z gry na 2 sezonie grania ;/ zgrałem gre dla kolesia i on ma juz 4 sezon a ja jestem na 2 sezonie na lipcu i wywala mnie podczas ladowania dni ...
  21. Jak dodać gracza z rezerw do pierwszego składu na Ps5 ? Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłu.
  22. Czyli podsumowanie sezonu Tak prezentuje się Tabela A tak przedstawiają się nagrody sezonu Piłkarz Król Strzelców Bramkarz Oraz 11 Sezonu I na koniec czas na wygranych tego sezonu Liga Europy I nasza Liga Mistrzów!
  23. Maj zaczęliśmy od spotkania rewanżowego w półfinale Ligi Mistrzów z MU. Wynik z poprzedniego meczu dawał nam komfort w tym spotkaniu i to spotkanie właśnie tak wyglądało. Że to MU dążył do odrobienia strat a my czekaliśmy na swoje okazje, oba zespoły miały w tym meczu swoje okazje, ale żadne z nich nie zostały zamienione na gole. A to oznaczało nasz awans do Wielkiego Finału Ligi Mistrzów! Po tym sukcesie w lidze podejmowaliśmy Liverpool. Ależ to było piękne widowisko! Oba zespoły prezentowały w nim kosmiczny futbol, po fantastycznej pierwszej połowie wygrywaliśmy 3-1, po trafieniach dla nas Salaha i dublecie Mkhitaryana. W ciągu 15 minut drugiej części gry Liverpool zadał dwa ciosy i bardzo szybko doprowadził do remisu. Jednak to my zadaliśmy ten ostatni cios, a konkretnie zrobił to Nainggolan, i wprawił nasz stadion w ekstaze po tym niesamowitym spektaklu! W następnym meczu graliśmy z Ipswich. Dobrze zagraliśmy w tym meczu. Pierwsze 45 minut tego spotkania zakończyło się remisem 1-1, a gola dla mojego zespołu strzelił w niej Mertesacker. W drugiej połowie to my byliśmy już lepszym zespołem na boisku, a gol którego zdobył Mkhitaryan zapewnił nam 3 punkty po tym spotkaniu. W ostatnim meczu ligowym w sezonie mierzyliśmy się w meczu derbowym z Fulham. Wygrana w tym meczu dawała nam Mistrzostwo Anglii bez oglądania się na to co zrobi MU. Pierwsza połowa tego meczu właśnie tak wyglądała że robiliśmy swoje nie oglądając się na rywali, i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2-0 po golach strzelonych przez Babacara i Otamendiego. W drugiej części ciągle graliśmy miły dla oka futbol. A gdy piłkę do do siatki po raz drugi w tym meczu wpakował Babacar stało się jasne że wszyscy na naszym stadionie mogli już świętować. Gdy sędzia gwizdnął po raz ostatni w tym meczu tysiące kibiców wbiegło na murawę i cieszyło się z kolejnego MISTRZOSTWA ANGLII DLA ARSENALU!!1 Po tym sukcesie w finale Pucharu Anglii zagraliśmy z Sunderlandem. Ależ to był zacięty mecz! Były w nim niesamowite zwroty akcji i naprawdę działo się w nim wiele! Po pierwszych 45 minutach tego finału wynik na tablicy świetlnej pokazywał 2-1 dla nas, a z goli cieszyli się Mkhitaryan i Babacar. Jednak przed końcem meczu Sunderland zdołał wyrównać, więc czekała nas dogrywka. W niej oba zespoły długo się szachowały. Ale wreszcie nadeszła 117 minuta piłkę w polu karnym dostał Babacar i trafił do siatki! Kilka chwil później sędzia zakończył mecz a to znaczyło że PUCHAR ANGLII TRAFIŁ DO ARSENALU! Ponad 80 tysięcy widzów obecnych na stadionie czekało na Wielki Finał Ligi Mistrzów w którym podejmowaliśmy Real. Pewnie niewielu spodziewało się się antybohaterem tego meczu będzie bramkarz, a tak właśnie się stało a został nim bramkarz Realu który umieścił piłkę w swojej siatce dwukrotnie! Z mojego zespołu do siatki Królewskich trafili jeszcze Muniain i Salah. A Real cóż trafił tylko honorowo. A to oznaczało tylko jedno. LIGA MISTRZÓW ZOSTAJE ZDOBYTA PRZEZ ARSENAL!!1 CO ZA SEZON KANONIERÓW! Po tym sukcesie pozostało tylko jedno ale to już później ;) Maj 2018 Bilans: 3-0-0 Liga: 1, 29-9-0 +49 MU 0-0 Liverpool 4-3 ( Salah, Mkhitaryan X2, Nainggolan ) Ipswich 2-1 ( Mertesacker, Mkhitaryan ) Fulham 3-0 ( Babacar X2, Otamendi ) Sunderland 3-2 ( Mkhitaryan, Babacar X2 ) Real 4-1 ( Muniain, Sam X2, Salah ) Puchar Anglii : Sunderland 3-2 ( WYGRANA ) Puchar Ligi : Chelsea 2-1 ( WYGRANA ) Transfery ( Maj ) Anglia: Arsenal ( +6 ) Mistrz Francja: PSG ( +20 ) Mistrz Hiszpania: Barcelona ( +6 ) Mistrz Włochy Inter ( +1 ) Mistrz
  24. Witam, przepraszam że zakładam nowy temat ale mam pytanie bo za bardzo sie nie znam na tym aby optymalną wejsjdobrac Football Managera do takich parametrów sprzętowych, a wiadome jak to jest pasowaloby jak najnowszego ale tutaj problem taki, że pasuje mi pograć czy to w pracy czy gdzieś gdy jest możliwość na laptopie który specjalnie dobierany był co dom rozmiarów a mianowicie 14 cali żeby był mały i dużo miejsca nie zajmował. Oto dane: Ekran Przekątna ekranu 14" Rozdzielczość (px) 1920 x 1080 Powłoka matrycy matowa Typ matrycy IPS Odświeżanie matrycy 60 Hz Ekran dotykowy nie Procesor Seria procesora Intel Core i7 Model procesora Intel Core i7-7820HQ Liczba rdzeni procesora 4 Taktowanie bazowe procesora 2.9 GHz Taktowanie maksymalne procesora 3.9 GHz Pamięć podręczna procesora 8 MB Pamięć RAM Wielkość pamięci RAM 32 GB Typ pamięci RAM DDR4 Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) 2400 Liczba slotów RAM 2 Dysk twardy Pojemność dysku 512 GB Typ dysku twardego brak Interfejs dysku M.2, M.2 PCIe, SATA III Karta graficzna Rodzaj karty graficznej Grafika dedykowana Model karty graficznej NVIDIA GeForce 940MX Pamięć karty graficznej 2 GB Dane szczegółowe System operacyjny Windows 10 Professional Z góry bardzo dziekuje za pomoc. pozdrawiam