Jump to content

verlee

Przyjaciel Forum
 • Posts

  3153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  64

verlee last won the day on January 11

verlee had the most liked content!

About verlee

 • Birthday 01/24/1994

Informacje

 • Wersja
  FM 2021
 • Klub w FM
  NK Vinogradar
 • Skąd
  że
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

23468 profile views

verlee's Achievements

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta (8/15)

2.8k

Reputation

2

Community Answers

 1. Przeklejka z Discord: @Forumowicze Miałem z tym poczekać, aż będę miał skończoną pełnię działań w tym temacie, ale niestety niekompetencja @Mod Team sprawiła, że muszę zareagować wcześniej. Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że MT dokonało aktualizacji PHP i IPB, a z kanałów dodatkowych wiem, że szykowane są środki pod przedłużenie skryptu… Muszę z przykrością napisać, że będzie to wg mnie marnowanie środków publicznych na utrzymywanie trupa, z którym Mod Team nie wie, jak sobie poradzić. Dlatego postanowiłem działać. Udało mi się znaleźć sposób na dokonanie kopii 1:1 forum w wersji archiwalnej. Dowód możecie zobaczyć tutaj: https://www.loom.com/share/3aa2e874fb564263a46db8041da295e4 W załączniku znajdziecie prostszą wersję kopii z głębokością do jednej podstrony, żebyście mogli sobie to potestować. Pełna wersja ma obecnie ponad 5 GB i ciągle rośne, bo jeszcze jej nie skończyłem (przewiduję między 6-8 GB). Jej jedyną wadą jest obecnie brak schowanego za logowaniem Hyde Parku, ale jest to problem do przeskoczenia przez symulowanie logowania za pomocą cookies lub upublicznienie HP na czas robienia kopii. Finalnie chciałbym wam udostępnić tę kopię przez protokół torrent. Czemu torrent? Ponieważ to protokół peer-to-peer, co gwarantuje, że dopóki chociaż jedna osoba będzie dysponowała kopią forum, każdy będzie mógł ją sobie ściągnąć. Skoro mamy archiwum, na którym najwięcej nam zależało, to po co nam ten skrypt? Po co mamy płacić setki złotych rocznie na utrzymywanie trupa? Po co mamy utrzymywać MT, które nie ma pomysłu co z tym wszystkim zrobić? Chciałbym, żeby MT formalnie odniosło się do mojej propozycji, a także powiedziało, jaki kierunek widzi dla serwera Discorda Forum FM, który 1/ nie potrzebuje już forum 2/ ma tylko 1 aktywny kanał dotyczący FM-a… Mam nadzieję, że będziecie w stanie wykazać się wizją, która spodoba się wszystkim i będzie odpowiednio skonsultowana, a także nie spowoduje kłótni w społeczności. Dziękuję za uwagę. Ponizej zdjecie kopii z wylaczonym wifi.
 2. Trudno mi odpowiedzieć bo nie jestem pewien czy zliczać mówienie do siebie
 3. Poza tym tematem napisałeś tu od września 1 post
 4. Mając okazję pospacerować po wydmach zastanowiłem się jednak dłużej nad tą kwestią i osiągnąłem stan dualizmu. Z jednej strony zdecydowanie się zgadzam, że forum jest już niepotrzebne. Z drugiej strony jutro (przykładowo) Microsoft może kupić Discorda i kazać nam go zintegrować z MS Teams. Lub czymkolwiek innym. Kontrolowane przez nas w 100% miejsce, z naszą appką, na naszym serwerze temu zapobiega. Dlatego też, by oddać moją amibwalencję, proszę zostawić mój głos w tej sprawie na „nie, nie potrzeba nam forum”, ale wszystkie wypowiedzi od tej pory będę argumentował na „tak, forum jest nam potrzebne”. Dziękuję za uwagę i proszę o zrozumienie.
 5. Nie istnieje coś takiego jak bezpłatna licencja IPB. Trzeba tez opłacać dalej serwer i domenę
 6. Gabriel Jesus 15 bramek w lidze ETH zwolniony z Man Utd do lutego Tottenham w walce o mistrzostwo, Chelsea 4. miejsce White Lukaku będzie flopem z mniej niż 100 pkt
 7. https://ligafpl.pl/sezon-2022-2023/ Zapraszam do naszej forumowej ligi. Wiecej szczegolow na nowej stronie ligi. Pozdruwy.
 8. jak można kogoś pozbawić czegoś czego nigdy nie miał
 9. Nie zgodzę się. Swobodny rozgrywający to rola akurat obmyślona pod gegenpress. Jeśli przeczytasz jego opis, zobaczysz, że to jedyny rozgrywający z naciskiem na atrybuty fizyczne, które pozwalają mu podążać za grą i pressować. Z kolei dobry DLP może łatwo rozkręcić atak długą, celną piłką w przypadku braku środkowych obrońców potrafiących dobrze grać nogami.
 10. Wzorowałem się na artykule z The Athletic. Dość łatwo będzie nam to odwzorować w Football Managerze 2022. Nie mam jeszcze dokładnych statystyk, ale patrząc na eye test, to odkąd wdrożyłem to rozwiązanie tracę mniej bramek z rogów.
×
×
 • Create New...