Jump to content

Monti

Przyjaciel Forum
 • Posts

  718
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Monti last won the day on June 15 2021

Monti had the most liked content!

Recent Profile Visitors

10584 profile views

Monti's Achievements

Dobrze rokujący junior

Dobrze rokujący junior (4/15)

333

Reputation

 1. Monti

  Podaj dalej #4

  Four jolly men sat down to play, And played all night till break of day. They played for cash and not for fun, With a separate score for everyone. When it came time to square accounts, they all had made quite fair amounts. Now, not one has lost and all have gained - Tell me now, this can you explain? był to kwartet smyczkowy krzysfiol zadaje
 2. Monti

  Podaj dalej #4

  niestety, nie jest to poprawna odpowiedź grali wspólnie
 3. Monti

  Podaj dalej #4

  Pewnego wieczoru czterech wesołych mężów zasiadło do gry; Grali całą noc póki nie zapiał kur; Grali dla nagrody lecz nie dla uciechy; Z oddzielnym zyskiem dla każdego z nich; Gdy nastał czas na podział nagrody; Wszystkich czterech mężów zarobiło całkiem równe kwoty; Czy paradoks ten możesz nam wyjaśnić; Jeśli wszyscy zyskali jak nikt nie mógł stracić?
 4. Monti

  Podaj dalej #4

  Zajebiste!!! Bardzo mi się spodobało, ale dopiero jak rozwiązałem. Jest to Raków Częstochowa, grający w Ekstraklasie przez siedem sezonów w historii (1994-1998 oraz 2019-2022) wyeliminowany w pucharach przez Spartę Praga, klub z Czech, gdzie wulgarne określenie penisa to m.in kokot. Świętej pamięci Gotthard Kokott poprowadził Raków w ich pierwszym w historii meczu najwyższej klasy rozgrywkowej.
 5. to nie lepiej Wojnę Makową? chyba fajniejsze - też mam w bibliotece "Cień...", ale coś nie ciągnie mnie żeby zacząć
 6. Monti

  Podaj dalej #4

  Topowa zagadka. Oddaję, bo chcę więcej takich!
 7. Monti

  Podaj dalej #4

  Soundtrack do The Mission - Ennio Morricone.
 8. Abstrahując od nostalgicznej nuty - myślę, że na przysłowiowych tysiącach dyskordów nie odbywają się maksymalnie pozytywne akcje w stylu powitanie ladowskiego Ryszarda. A biorąc pod uwagę poziom dyskusji na niektórych sub-kanałach i zaangażowanie społeczności (FPL!) powiedziałbym wręcz odwrotnie - mamy tysiąc dyskordów w jednym. I to świadczy - według mnie - że nośnik nie ma znaczenia, od początku liczą się ludzie. Pozdrówki.
 9. Ja robię III / II rangę w FC, ale kwalifikuje się do 66 procent. :d Coś co odkryłem to fakt, że lepiej grać swoją taktyka, dostosowaną do stylu, a nie szablonem z internetu.
 10. Straszna jest ta gra, nie róbcie sobie tego.
 11. Monti

  Podaj dalej #4

  Pytanie było o polską piosenkę stąd i ww. utwór! Gejb przejmuje lejce w zagadkowym powozie.
 12. Monti

  Podaj dalej #4

  Świetna zagadka! Oczywiście chodzi o "Ain't No Sunshine' Billa Withersa, przerobione przez Budkę Suflera na 'Sen o Dolinie'. To może pozostając przy motywie przewodnim - wykonawca studyjny ww. utworu jest spowinowacony z pewnym prominentnym użytkownikiem forum. Którym?
×
×
 • Create New...