Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/06/22 in all areas

 1. Zajebiste!!! Bardzo mi się spodobało, ale dopiero jak rozwiązałem. Jest to Raków Częstochowa, grający w Ekstraklasie przez siedem sezonów w historii (1994-1998 oraz 2019-2022) wyeliminowany w pucharach przez Spartę Praga, klub z Czech, gdzie wulgarne określenie penisa to m.in kokot. Świętej pamięci Gotthard Kokott poprowadził Raków w ich pierwszym w historii meczu najwyższej klasy rozgrywkowej.
  4 points
 2. Rzekł @tio zdenerwowany, Choć nie tak jak Rosjanin do wojska brany, kiedyś dawno mecz był między nami grany, Tam bronił człowiek, do którego znany list byłby napisany a raczej dwa, gdyby był w starożytności znany. Jak myślisz, o kim jest ten słaby wiersz napisany?
  2 points
 3. 2 points
 4. Liczba, nie ilość. Innej odpowiedzi w tym dziale nie będzie.
  1 point
 5. Ziomeczki grały w piłkę nożna cała noc i zarobili po prostu pensję za to. Ewentualnie grali w jakimś zespole muzycznym.
  1 point
 6. Postanowiłem opisać swoją wersję i zaproponować kilka modeli gry: https://vami.fm/kariery/journeyman-zasady-gry/
  1 point
 7. Klub X grał cztery sezony w najwyższej lidze swojego kraju w latach 90. XX wieku i trzy sezony w latach 10./20. XXI wieku. Nazwisko trenera, który prowadził ich podczas pierwszej przygody z najwyższą klasą brzmi tak samo jak wulgarne określenie penisa w kraju skąd pochodzi zespół, który wyeliminował Klub X w ich ostatnim meczu w europejskich pucharach. Jak nazywał się ten trener z lat 90. i jak nazywa się klub X?
  1 point
 8. Ja kupiłem sobie w końcu Dutch oven, czyli holenderski piec. Który nie jest ani z Holandii, ani nie jest piecem.
  1 point
 9. Możesz sprawdzić fotel gamingowy IMBA Emperor, posiada w oparciu dwie regulowane poduszki, więc plecy na pewno będą zadowolone https://imbaseat.com/produkt/fotel-gamingowy-imba-emperor-gray/
  1 point
 10. +1 do tego, co mówi @Scorpio, chociaż u moich rodziców lata prostszy model (https://www.morele.net/robot-sprzatajacy-xiaomi-mijia-mi-robot-vacuum-cleaner-skv4022gl-sdjqr02rr-4142874/)
  1 point
 11. @tioNo ja cały czas team Roborock. Ja mam S5 ale pewnie teraz wzialbym najnowszy model, czyli S7. Mam od poczatku pandemii i śmiga aż miło.
  1 point
 12. Mam zrobioną aktualizacje składów do ekstraklasy,po okienku transferowym ,jak ktoś chetny ...pisać
  1 point
 13. Przecież musi być jeszcze telefon od prezesa. - Dzień dobry. - Dzień dobry. - Czy to pan Iksiński? - Tak, to ja. - Jestem prezesem Realu, właśnie zwolniliśmy Mourinho i szukamy nowego trenera. Czy byłby pan zainteresowany pracą w naszym klubie. - Tak, oczywiście. - W takim razie spotkajmy się jutro w moim biurze. - Oczywiście, będę na pewno. - Do widzenia. - Do widzenia. Nazajutrz omówiłem warunki kontraktu i zostałem trenerem Realu. Na transfery mam blablabla, na koncie klubowym jest blablabla, fundusz płac to blablabla. Jeszcze innym oklepanym motywem jest porwanie bohatera przez mafię i spłata długu, poprzez prowadzenie lokalnej drużyny. Ja uważam, że z każdego nawet najbardziej banalnego wstępu można zrobić coś interesującego, pod warunkiem, że autor ma bardzo bujną wyobraźnię
  1 point
 14. 0 points
 15. w ogole nie gotujecie czy o chuj chodzi
  0 points
×
×
 • Create New...