Jump to content

Brachu

Przyjaciel Forum
 • Content Count

  10663
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Brachu

 1. Po rundzie jesiennej zajmujemy bezpieczną ósmą pozycję w lidze. Oznacza to, że spełniam wymagania Prezesa i walczę dzielnie przed spadkiem. Mieliśmy dwa solidne wpierdole na wyjeździe: 1:5 z Iną Goleniów (wieclider) i 0:4 z Vinetą Wolin (lider). Przed nami cisza i spokój aż do 27.02.2021 roku, kiedy rozpoczynać będę rundę wiosenną. Jeszcze nie otrzymałem licencji trenerskiej. Garść screenów:
 2. Nie najgorszy ten Dziwnel
 3. Za ile poszedł Szkot ostatecznie?
 4. Świetne podsumowanie o gratulacje za V-ce Mistrza Polski. Gumików będzie trudno zdetronizować.
 5. Celem jest regularny udział polskiego klubu w rozgrywkach fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz zdobycie tytułu Mistrza Polski: Cracovią Kraków lub Widzewem Łódź. Zasady: 1. Zakaz gry drużynami z poza Polski. 2. W przypadku otrzymania propozycji z drużyn: Legii Warszawa, Lecha Poznań, Lechia Gdańsk, Wisły Kraków, ŁKS Łódż - automatyczne odrzucenie propozycji kontraktowej. 3. Jak się pojawi w bazie, zatrudnienie @jmk 4. W ciągu kariery być zatrudnionym w co najmniej dwóch klubach z listy: Flota Świnoujście, Omega Kleszczów, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Kotwica Kołobr
 6. Widocznie zamaskowany grubasek jest lepszy w te klocki od męża.
 7. @jmkzaczynam od nowa Wieżą Postomino
 8. Dlatego też po dłuższym namyśle spróbuję zagrać z wygenerowanymi zawodnikami. Przecież każdy klub musi mieć zgłoszoną kadrę na ligę. Sezon w dupę będzie ale to nic.
 9. Nie, gdyż uważam to za oszustwo
 10. W końcu ma szansę na regularną grę w pierwszej 11.
 11. Marcin Rurarz zaczyna swoją przygodę w Prezes nie zgodził się na kurs trenerski, sztab do bani. Na razie idzie mocno słabo Może Bartek Ława się przebudzi ze Snu nocy letniej znad Zalewu Szczecińskiego No i mam Portugalczyka w składzie, Martina Trigo Ciekawe co @jmkpowie na skład:
 12. Jak wrażenia z gry w CK3? Ja próbuję swoich sił jako niezależny hrabia Breine w Irlandii. Idzie powoli. Jedno hrabstwo księstwa Ulsteru udało się zdobyć. Trwało zbieranie kasy i pobożności jakieś 40 lat. Żydzi pożyczyli 300 złotych monet i poszło. Nowy następca tronu nazwa się Jerome, po dziadku Karolingu. Teraz kolejne 30 lat zbierania kasy, chyba że kanclerz znajdzie wpis, że kolejne hrabstwo Ulsteru będzie należało do mnie.
 13. Brachu

  RPG

  Ja jestem za
 14. Prezes Marchewa jest zadowolony z postawy Menadżera.
 15. Dziękuję i powodzenia w walce z uczniami na lekcjach zdalnych.
×
×
 • Create New...