Jump to content

jmk

Przyjaciel Forum
 • Posts

  37334
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  168

jmk last won the day on February 12 2022

jmk had the most liked content!

1 Follower

About jmk

 • Birthday 06/23/1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  Pogoń Szczecin
 • Ulubiony klub
  Pogoń Szczecin
 • Skąd
  Szczecin
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://www.fmzone.pl
 • Gadu Gadu
  8037999

Recent Profile Visitors

67329 profile views

jmk's Achievements

Prezes

Prezes (15/15)

8.6k

Reputation

2

Community Answers

 1. A kiedy byłeś ostatnio na mszy? Bo chyba coś ściemniasz
 2. Nie chcę tutaj podawać za wielu szczegółów, wiem, bo mi akurat na tym zależało ale już teraz aktualizacja czegokolwiek jest albo baaaardzo utrudniona albo wręcz niemożliwa. Wypadałoby to też zmienić, ale jak coś to @barrti wie o co chodzi i mogą drążyć.
 3. No właśnie dla porównania, że ani premiera FM, ani MŚ, gdzie zazwyczaj ruch był duży nie odwrócą tego trendu. I dlaczego odtwarzanie tego na dyskordzie jest błędem.
 4. Stworzyłem, bo działu FM23 też mieliśmy nie robić, ale było marudzenie, więc zrobiłem z wszystkimi tematami. I jak tam wyszło? Dział FM po polsku do kosza, kilka postów, ale po co, ani Profesor ani Tofu tam nie zajrzeli od premiery. Dział Newsy... - 9 postów od premiery, dwa tematy bez odpowiedzi, 3 posty w premiera Dział Zadaj pytania... 3 tematy, jeden mój, na który zero reakcji (gdzie kupić najtaniej) i dwa tematy bez odp Mamy 12 postów od 2 listopada W strefie MŚ 3 posty od 10 listopada Czemu porównanie? Bo fani FMa to też fani piłki, a premiera FM-a to takie wydarzenie jak MŚ w piłce i to właśnie pokazało jak bezsensowne było marudzenie o dział FM23. Bo to nie o miejsce chodzi (FM, piłka nożna), bo okoliczności były.
 5. Ja chciałbym dopowiedzieć, że poprzedni MT jechał jeszcze na rozpędzonym sukcesie dyskorda jako narzędzia do rozmów na żywo, dynamicznie, przez pandemię. Tak obecnie mimo wyhamowania, wszelkie działania obecnego MT czy oceniacie dobrze czy źle - pozwoliły na co najmniej utrzymanie tej dynamiki. To co oferuje tzw. opozycja w postaci @Monti to... odwzorowanie forum na dyskordzie. Jak to się skończyło dla forum? Wiemy. Jakoś za wielu userów chętnie tu nie wróciło, nawet po usunięciu kanałów. Dlaczego? Moja tez jest taka, że jako dość zamknięte grono, które zna się od lat, mimowolnie wolimy dynamiczne dyskusje, nawet jak nas coś ominie to te dyskusje wracają i znowu dzieją się "na żywo". Na forum tego nie ma, możesz napisać posty we wszystkich tematach czy wiadomości we wszystkich kanałach i dostać odpowiedź w jednym, dwóch lub żadnym. Ideą dyskorda była dynamiczna dyskusja tu i teraz i takie są obecne kanały. A @Pulek? "Odrobina zdrowego rozsądku i odrębnego spojrzenia" od człowieka, który jak był w MT to zdał sobie z tego sprawę jak skończyła się kadencja.
 6. Oczywiście, że się zgłaszam. Popieram wszystkie dotychczasowe decyzje MT, moją kandydaturę podpieram poniższą działalnością w ramach MT: - memy, - quality content (no przyznać się ile razy śmiechliście...), - skiny na życzenie, - brudna robota na forum, - i co tylko. In that order. Minusem jest to, że nie jestem w top statystyk, ale nadrabiam, czytam. Wasz wybór.
 7. Nie spamuj tym samym pytaniem w wielu działach.
 8. 1) nie 2) chyba tak, ale w zaawansowanym trybie edycji zasad ligowych w oficjalnym pre-game edytorze.
 9. Bo system reinstalujesz prawdopodobnie na dysku C. Ciężko stwierdzić co to zostało (nie napisałeś nawet nazw), ale bez zainstalowanej gry można usunąć.
 10. Polecam śledzić stronę: https://gg.deals/game/football-manager-2023/
 11. W tym roku premiera planowana jest na 8 listopada, natomiast wielu graczy ma możliwość cieszenia się z prowadzenia kariery w najnowszej odsłonie w wersji beta, która dostępna jest od około 2 tygodni. Chłopaki ostro grają i dzielą się swoimi spostrzeżeniami na naszym dyskordzie.
×
×
 • Create New...