Jump to content

jmk

Przyjaciel Forum
 • Posts

  37114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  157

jmk last won the day on July 23

jmk had the most liked content!

1 Follower

About jmk

 • Birthday 06/23/1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  Pogoń Szczecin
 • Ulubiony klub
  Pogoń Szczecin
 • Skąd
  Szczecin
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://www.fmzone.pl
 • Gadu Gadu
  8037999

Recent Profile Visitors

62627 profile views

jmk's Achievements

Prezes

Prezes (15/15)

8.5k

Reputation

2

Community Answers

 1. Może głupie pytanie Panowie robili mi montaż drzwi na poddaszu - 5 sztuk. Zrobili wszystko, ale nie założyli opasek z jednej strony, bo miałem za wysoki otwór, musiałem go zmniejszyć, więc tak zrobiłem - karton gips, pianka. Opaski mi złożyli, więc tak samo - pianka i włożyłem na miejsce, użyłem ścisków - niby bangla. Problem jest taki, że za jednymi drzwiami zauważyłem dwa zafoliowane 'cosie', były to kątowniki - sztuk dwie. Do... czego to i czemu tego nawet nie rozpakowali?
 2. Jeszcze mam problem z sortowaniem chciałem, żeby układało mi się to alfabetycznie wg. kolumny temat i potem numeryczne wg. kolumny data, a w Google jest tylko opcja A-Z? Nie mogę daty sortować?
 3. Albo kombinować Wychodzi na to, że 100 tasków jest z 1 maila, ale... nie na 1 arkusz. Zrobiłem więc kilka maili, do każdego podpinam 3 klientów 3x31 dni = 93 taski i można wrzucać w arkusz z googla w innym mailu, więc... chyba zadziała. Bo z pierwotnego maila się nie zapisują, a z nowych tak, 1 sierpnia zobaczę czy już docelowo bangla
 4. To są prowadnice blum. Trochę pomogło, ale nie do końca.
 5. No działa, ale kurcze jest limit 100 tasków na miesiąc
 6. KOD DO LIGI FMF 5f571f35
 7. To teraz fotki dla wiarygodności Truskawek już zjedliśmy z 10 z jednej sadzonki, rozrosła się nawet do dwóch: Zioła, lubczyk, oregano, bazylia, mięta: Dwa ogórki już zjedzone, rośnie kilka następnych: papryka: Pomidorki: Por: A tu trochę inwestycji w tzw. przestrzeń biesiadną stół i ławki z drewna, nowy grill.
 8. jmk

  Seriale telewizyjne

  A 'medycznie' się broni? Tzn. wiesz czy jakiś fanatyk medycyny ma się co do czego przyczepić z diagnoz
 9. Dziewiąty sezon: https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/2410/football-manager-2021-eliminacje-rm7-kariera1-sezon9-pogo-wiebodzin
 10. Wyrwałem chwasta. Szczaw taki normalny mam zasadzony w ścieżce, wyrósł, zupa już z niego była Wyrósł mi szczaw, w chuj sałaty, pietruszka rośnie, marchewka, koperek. Z sadzonek - ogórki mają kwiaty, papryka pąki, truskawki już 4 zjedzone z jednej sadzonki, rośnie por, seler. Rozrosły się oregano, lubczyk, bazylia i mięta. Pomidory na razie się rozrosły są pierwsze kwiaty, ale owocu brak.
 11. Może mi ktoś powiedzieć czy to jest jakaś roślina, kwiat? :d nie pamiętam czy tu coś wsadziłem i nie ruszałem bo tak rosły te liście. Teraz tak to wygląda i coraz bardziej myślę że to chwast:D może ktoś poznaje?
 12. Nie wiem gdzie mam błąd ale wiem co nie działa: Mam arkusz ONE (tu spływają maile z zapier) i miałem je do A58, w arkuszu TWO miałem w =JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Success";One!A58));"OK";JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Warning";One!A58));"Sprawdź";JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Failed";One!A58));"Nie ok";)) ) W nocy przyszły 4 maile A59, A60, A61, A62 - i co się stało w arkuszu TWO? No właśnie nic, i w polu 59 mam: =JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Success";One!A63));"OK";JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Warning";One!A63));"Sprawdź";JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Failed";One!A63));"Nie ok";)) ) WTF?;/
 13. No ja mam akrusz1 tam gdzie wpływają dane z maila przez zapier, a w arkuszu 2 formuły. To gdzie tu odwrotnie?
 14. It looks like you may need to add a new worksheet tab in your spreadsheet that will catch the data from the Zap. From there, you can create a formula in your master worksheet that will grab the new data from the worksheet where the Zap places data. That way, you can still implement the formula you need to classify the emails. Tak mi z supportu odpowiedzieli, ale to nie jest to co zrobiłem?
×
×
 • Create New...