Jump to content

jmk

Przyjaciel Forum
 • Content Count

  36843
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  143

Everything posted by jmk

 1. A nie myślałeś o ustawieniu auto resetu codziennie? Ogólnie ten Archer będzie si.
 2. Bardzo chętnie, ale wątpię, że do tego czasu uda się wszystkich wyszczepić
 3. Ale to nie dla mnie, dla siostry pytam.
 4. @kuab https://sklep.alablaboratoria.pl/badanie/30221/p_c_przeciw_wirusowi_sars_cov-2_w_klasie_igg_s1_i_n_met_polycheck Ten test pozwoli powiedzieć czy przeszło się covid (2x pozytywne) czy ma się przeciwciała po szczepieniu (pozytywne S, negatywne N)?
 5. Raczej nie będę to dobrze działać. Co by nie dawali to nie dają sprzętu s klasy Nie będzie neta w gniazdku nigdzie? Tylko net do routera w garażu i wifi? Jeśli tak to porządny router + wzmacniacz sygnału najlepiej w trybie sieci mesh.
 6. Ja nigdy nie nosiłem. Zawsze miałem przy sobie płyn do dezynfekcji, wirus na rękach nie jest szkodliwy dopóki nie dotkniesz oczu, nosa, uszu. Po każdym kontakcie dezynfekowałem ręce po prostu. Za to dezynfekuje wszystkie zakupy cały czas
 7. Mój pierwszy sezon: https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/2351/rm7-eliminacje-rm7-kariera1-sezon1-pogon-swiebodzin
 8. Daj na priv? Bo jeszcze nie wiem co chce
 9. Ja widzę, że mam tak - ściągnąłem plik to klikam prawy przycisk i "send to kindle" i działa, zainstalowałem ten programik, jak jestem pod tym samym WiFi. A z legimi to musiałem wejść na konto i tam w daną książkę i wtedy jest opcja "wyślij" i też dociera.
 10. O kurde, nie wiedziałem, że mogę je z legimi pobrać na kompa
 11. Od wczoraj dołączam do grona e-czytelników Mam pytanie, skąd bierzecie książki? Wolałbym abo i to z audiobookami (dla żony). Najlepsze Legimi? Ogólnie założyłem konto na Legimi, dodałem swój kindlowy mail do legimi, na amazonie dodałem ten adres "noreply" i 'kupiłem' darmowe książki na legimi - czemu ich nie mam od wczoraj jeszcze na kindlu?
 12. jmk

  Kącik prawny

  @tio jak oceniasz zapowiedziane zmiany podatkowe? Kto zyska, kto straci?
 13. Takie mam plany, ale to jest przyszłość, zagospodarowanie terenu wokół domu musi poczekać na swoją kolej, najpierw najistotniejsze rzeczy w środku, gdzie czasem trzeba coś dociąć
 14. Da się. Wczytujesz bazę, klikasz reguły --> 'dodaj zasady krajowe' i później 'dodaj niższe ligi i puchary do istniejącej struktury' i wybierasz wyżej Polska. Potem jeszcze raz reguły --> 'konwertuj na reguły zaawansowane'. Po lewej stronie --> Lista --> Polska --> Przepisy meczu --> Zasady 1 Polish Premier i wydaje mi się, że wystarczy odznaczyć 'wybór składu - uprawnienia' bo jest U-22. Ewentualnie się to jeszcze rozwija i zasady wyboru składu i tam usuwasz U22.
 15. Macie pomysł na prezent dla kilkuletnich dzieciaków do zabawy na swoim podwórku? Do 100.
 16. Dzięki Kupiłem: https://allegro.pl/oferta/czytnik-amazon-kindle-touch-10wifi-2019-8gb-czarny-10247742310 Czy etui jest koniczne? I czy takie będzie OK? https://allegro.pl/oferta/etui-futeral-amazon-kindle-touch-10-folia-rysik-10433776938
 17. Pewnie będzie mógł jak ogarną terminy dla tych co się zapisali.
 18. Przykro A wiesz w jakim odstępie zachorowania? Miał dwa stwierdzone tak? Jak przechodził obydwa?
 19. Zawsze możecie zrobić test na przeciwciała plus minus 100 zł kosztuje (teraz bliżej 150), żeby mieć pewność Ja jestem w tej grupie co seniorzy lub bardziej narażony na drugie zarażenie czyli powyżej 50%, ale zarówno moja dr hematolog jak ta z oddziału zakaźnego dała zielone światło na święta z teściami, którzy przeszli covid w listopadzie.
 20. https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/10431545/powtorne-zachorowania-na-covid-19-kiedy-istnieje-takie-ryzyko.html Ciekawe. Znacie kogoś kto zachorował dwa razy? Ale miał potwierdzone zachorowanie, a nie wydawało mu się, że to PEWNIE covid, bo miał jeden objaw.
 21. Można gdybać czy by nie mieli zbyt wiele miejsca wtedy (Anglicy). ZObacz co robił Sterling.
 22. A kto miał grać? Miał być pewnie Piątkowski, ale koronawirus. Został tylko Dawidowicz.
×
×
 • Create New...