Jump to content

Łonio

Użytkownik
 • Posts

  2657
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Łonio last won the day on November 15 2021

Łonio had the most liked content!

About Łonio

 • Birthday 06/18/1979

Informacje

 • Wersja
  FM 2021
 • Klub w FM
  Celta Vigo [FM21 38/39]
 • Skąd
  Malbork
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://wp.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Łonio's Achievements

Kapitan drużyny

Kapitan drużyny (7/15)

270

Reputation

2

Community Answers

 1. Wychowane przez wilki-W zeszłym roku z ciekawości zacząłem to oglądać. Początek mnie zaintrygował, ale gdzieś od piątego odcinka to już była równia pochyła. Dziś zauważyłem, że jest premiera drugiego sezonu. Pomyślałem sobie, że dam mu szanse. Wytrzymałem chyba z 10 minut i stwierdziłem, że ten serial obraża moją inteligencję
 2. Nie wiem jakie masz plany, ale nie myślałeś o postawieniu jakiś beczek, czy też mauzerów do deszczówki? Raz, że nasi rządzący mieli pomysł, aby płacić podatek od powierzchni dachu, jeśli nie zbierasz deszczówki. A dwa, podlewanie odstaną deszczówką będzie korzystniejsze dla roślin.
 3. Z mojej perspektywy, to taki max, ile my średnio zużywaliśmy. Na 3 osoby miałem zadeklarowane 12m3, ale przeważnie przy rozliczeniu były jakieś oszczędności.
 4. Ten tekst już zgłaszałem w poprzedniej wersji.
 5. Wróciłem do save, gdy jeszcze byłem zatrudniony. Pograłem kolejny sezon się zwolniłem. Niestety dalej nie mogę podjąć pracy w innym klubie. Także chyba moja kariera z FM21 dobiegła końca
 6. Nie ma możliwości wyboru poziomu trudności. Można samemu urealnić sobie rozgrywkę, aby była trudniejsza. Czyli zaczynasz np. bez reputacji, bez klubu, nie korzystasz z wyszukiwarki piłkarzy i zatrudniasz tylko tych przeskautowanych w 100%. A co do skuteczności samej taktyki, to już kwestia indywidualna. Oczywiście trzeba się wystrzegać jakiś killerów i wykorzystywania bugów silnika meczowego.
 7. Ma ktoś jakiś sprawdzony odkurzacz pionowy? Szukam czegoś do sprzątania paneli, cena około tysiaka, nie musi zmywać.
 8. Nie podejrzewam, żeby coś się w tej kwestii zmieniło, więc pewnie wszystkie dodatki z poprzednich wersji będą działać na najnowszej. Zajrzyj na https://sortitoutsi.net/
 9. No właśnie wygląda to na buga. Wolne posady są, ale nie mogę wysłać podania o pracę. Guzik jest szary, nie aktywny. Sprawdzałem w różnych klubach i ligach. Ale o wolne posady w Reprezentacjach mogę się starać. Problem dotyczy tylko klubów.
 10. Ależ mam zonka. Zwolniłem się z klubu i nie mogę się zatrudnić gdzie indziej. Nie można nigdzie wysłać podania o pracę. Puściłem urlop do daty, gdy mi się kończył kontrakt w poprzednik klubie, może to coś pomoże. Miał ktoś podobnie?
 11. No właśnie najpierw myślałem, że masz to na zasadzie indukcji, że masz schemat i trzeba to sobie samemu podłączyć. A tu masz wszystko na gotowo.
 12. No to masz już przecież podłączone. A na końcu przewodu masz wtyczkę, czy ucięty przewód?
 13. Jeśli masz gniazdo jak to na dole, no to musisz pomostkować zaciski tymi blaszkami. Takie coś się stosuje, jak masz urządzenie przystosowanie pod 1 lub pod 3 fazy, a instalacja ma 1 fazę. btw. a w karcie gwarancyjnej nie masz jakiegoś miejsca na pieczątkę fachowca, który ma to podłączyć? Bo jeśli to jest wymagane do gwarancji, to podłączając sam, pozbawiasz się gwarancji. No chyba, że sam podłączasz, a ktoś ci to później podbije.
 14. Ja też nie zauważyłem jakiś problemów. Aczkolwiek dziś wyskoczyło mi coś takiego:
 15. Gwiazdkami bym się zbytnio nie przejmował. Teraz sprawdziłem, że u mnie pokazuje pół gwiazdki. Sam lubię długie kariery. W Centrum skautingu pokazuje mi 200tysięcy piłkarzy. Gra jest o wiele lepiej zoptymalizowana niż poprzednie wersje. Mam 16GB Ram.
×
×
 • Create New...