Jump to content

Profesor

Moderatorzy
 • Content Count

  19809
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Profesor last won the day on February 15 2019

Profesor had the most liked content!

Community Reputation

1881 Bardzo lubiany

About Profesor

 • Rank
  Prezes

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Płeć
  Nieustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dałbym głowę, że słyszałem już parę razy jakieś określenie na zawodnika, którzy przy wolnym kładzie się za murem. Krokodyl? Aligator? Kojarzy ktoś?
 2. Wersja angielska do wytłuszczonego. To tez coś z licencjonowanymi nazwami.
 3. 1 i 2 dzięki. 3 - chodzi o [R]ozbudowa? Taką przyjęliśmy konwencję, nic ponad. FFFFU. Wiem, co się stało, ale to niewielka pociecha. Napiszę galopkiem, gdzie trzeba.
 4. Nie, nie, spieprzylim, poprawilim, dzięki. Coś z kodem, z naszej strony wygląda ok Niedobrze, jeśli będzie tego więcej. Wyślę do SI z pytaniem.
 5. Błąd - nie, bo to nie nasza z Tofem wina. Ale zgłaszajcie, będę wysyłać do SI.
 6. Na GUI nie poradzimy, mieściliśmy się w limitach znaków, więc nie ma sensu tracić nerwów na to. Pojęcia nie mam, stawiam na problemy na styku EN-PL Sprawdzę i dam znać. A jak jest po angielsku?
 7. WAŻNE (1) - Mile widziane angielskie screeny polskich tekstów z problemami - jako że tekst w FM z roku na rok staje się coraz większą sklejką, coraz trudniej jest lokalizować w nim błędy. WAŻNE (2) - W przypadku nazw rozgrywek/nagród oraz niezgodności form czasownika z nazwami klubów, proszę o NIEZGŁASZANIE problemów z nimi, jeśli używacie FAKE'A albo bazy danych ŚCIĄNIĘTEJ Z NETU, bo nie jestem w stanie ustalić, po czyjej stronie leży wina. WAŻNE (3) - Nie zgłaszajcie angielskich tekstów w becie, bo tradycyjnie tłumaczenie kończy się już po jej wypuszczeniu
 8. Czy zdanie Howard Webb jest dla naszej reprezentacji jonaszem. jest dla populacji tu reprezentowanej zrozumiałe?
 9. Wie coś, czego nie wiesz ty. +3 Dwie uwagi ogólne na koniec: 1. Kwestie nieprzetłumaczone już takimi zostaną, bo więcej łatek nie będzie. 2. Nie tylko my, tłumacze, modyfikujemy tłumaczenie.
 10. Tak jest, spieprzylim +7 Popieprzone. +1 Aczkolwiek chciałbym zauważyć, że w 2024 wybuchła kolejna epidemia COVID-19 i Euro zostało przełożone
 11. Ano, dzięki, +1 No i? Gdzie tolerancja? +2
 12. Panie, pod błędy programistów proszę mnie nie podpinać. Poza tym, kto to widział w Walii grać.
 13. Patty Gurdy - I'll fly for you
 14. Ale z naszymi umarłymi - Jacek Dehnel
×
×
 • Create New...