Jump to content

ajerkoniak

Mod Team
 • Posts

  20133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

ajerkoniak last won the day on September 11

ajerkoniak had the most liked content!

About ajerkoniak

 • Birthday 03/12/1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Ulubiony klub
  Manchester United
 • Skąd
  Zabrze
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

35954 profile views

ajerkoniak's Achievements

Prezes

Prezes (15/15)

6.3k

Reputation

 1. czyściłeś przeglądarę? Na każdej to samo?
 2. Co masz dokładnie na myśli? Ja mam zawsze kartę otwartą, staram się regularnie czytać i nie zauważyłem jakichś problemów. Wbiłem tu z Discorda, niechętnie, ale antyk.
 3. Brak playmakera niekoniecznie, ale dwóch MEZ na (A) to dosyć agresywne + mało różnorodne rozwiązanie. Ja chcąc podobnie grać jak City ustawiałem MEZ (S) i BBM (S) + get further forward.
 4. Mentalność jest na Attacking przez co tempo już jest trochę wyższe więc myślę, że potrzeby nie ma. Większość bramek to były szybkie, bezpośrednie akcje. CM uczyłem na pewno PPMów dających go wyżej typu arrives late in the opposition box, gets further forward itp. Dokładnie nie pamiętam
 5. cmd + spacja na każde wyszukiwanie transmission na torrenty z antyvirów np Sophos
 6. Mozillka mi daje radę, czasem Chrome.
 7. 1. Sancho jeżeli zagra 30 spotkań to zrobi double double (min 10 asyst i 10 goli) 2. Kane zrobi najwięcej punktów na koniec sezonu 3. Ings przegapi przynajmniej 30% spotkań z powodu kontuzji.
 8. IMO to on jest po Waszej stronie więc się zastanówcie
 9. Cieszę się, że to padło bo znaczy to, że jest świadomość tego, że żywotność forum to wspólny wysiłek całej społeczności, a nie 5-6 osób. Te 5-6 osób musiałoby mieć po 18 lat, nie mieć życia i być wariatami by ogarniać samemu cokolwiek. Ja mogę przyznać, że nic nie dała zmiana loga w tych aspektach, których oczekiwano od tego. Inna sprawa, że dopowiedziano do zmiany loga dużo za dużo. Chyba nikt nie pisał na serio jako o rewolucji, którą zmiana loga wprowadzi, a raczej że to jakiś pomysł, który coś da lub nie da. Dał czy nie dał, nie bardzo chciałoby mi się szczerze powiedziawszy sprawdzać i szukać wedle statystyk i cholera wie czego na czym się nie znam. Nie byłem też do niego przywiązany więc ciężko mi powiedzieć, że był to zbędny ruch. Ba, miałem ochotę pooznaczać wszystkich i napisać MIELIŚCIE RACJĘ...co dalej? Bo o co w tym chodzi innego to nie wiem, a nie mam problemu ambicjonalnego by takową rację przyznać ale może ja za lekko to traktuje, nie wiem.
 10. Ja przyznam, że nie bardzo wiem do czego dąży którakolwiek ze stron. Jeżeli chodziło tylko o przyznanie, że forum umiera to ok (umarło dawno temu wedle plotek), acknowledged. Jeżeli chodzi o robienie sobie burzy (niekoniecznie gówno) no okej, porobiona, fajnie, odhaczone. Dziwi mnie troszkę, że jest opór do discorda ludzi aktywnych w Marynii, którzy w moim odczuciu są tu by rozmawiać ze znajomymi. Discord jest do tego świetną platformą. Analogicznie, jakbym miał zapytać o poradę to ino Różne. Podobnie zamierzam za niedługo i przy FM 22 publikować na forum treści FM-owe. Nie tylko dlatego, że widzę że ktoś z tego korzysta, ale dlatego też że daje mi to frajdę. A tak btw mam wrażenie, że czytam wpisy które sobie odjechały w obie strony i w sumie nie wiem po co jadą
 11. Nie ma za niskiej mentalności ten SN? Wsparcie + obieg powinny ją zmniejszać. Btw czemu tylko standardowa? To bardzo bezpieczna mentalność. Mała ilość goli nie dziwi, masz sporo bezpiecznych poleceń i niską mentalność.
 12. ajerkoniak

  Filmy

  Lepszy niż w domu
 13. Pokrótce wpływa na to wiele czynników i zachęcam do zerknięcia wpierw w temat, który fajnie to ugryzł: Zaś rozszerzając: Nie będzie tak, że zatrudnienie danego koordynatora da charakter 1:1, tak łatwo nie ma. Zatrudnienie takiego koordynatora jedynie WPŁYNIE na potencjalny charakter zawodników. Ciężko określić w jakim dokładnie stopniu. Są też inne elementy które ten charakter kształtują, część teorii mówi o charakterze trenerów zespołów młodzieżowych. Warto też pamiętać, że da się wpływać na charakter juniorów już po naborze poddając ich mentoringowi.
×
×
 • Create New...