Jump to content

ajerkoniak

Mod Team
 • Content Count

  20101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  67

ajerkoniak last won the day on January 19

ajerkoniak had the most liked content!

Community Reputation

6241 Bardzo lubiany

About ajerkoniak

 • Rank
  Gordon Modest Makłowicz
 • Birthday 03/12/1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Ulubiony klub
  Manchester United
 • Skąd
  Zabrze
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

35545 profile views
 1. Ponieważ drybling jest w FMie rozumiany jako umiejętność biegu z piłką, a nie jako sztuczki. Stąd też np polecenie dribble more w PI to tak naprawdę więcej biegania z piłką.
 2. Zazwyczaj to widziałem u typowych BPD (jak Pique) i tak bym to odbierał. Piłkarz przyjmuje piłkę np od bramkarza idzie z nią do przodu przez x metrów.
 3. Tak na szybko posłałem Wam zaproszenia, w wolnej chwili się przyjrzę temu.
 4. Jak zwykle naczelny grafik FMF @Malindostarcza arcydzieło. Chwalmy
 5. Polakman - FM 21 Wstęp do nowego trybu rozgrywki wymyślonego przez forumowiczów. Najbardziej patriotyczny tryb gry ze wszystkich, tylko na Forum FMF! Kilka słów tytułem wstępu: - Obejmujecie dowolny klub z IV polskiej ligi korzystając z dodatku FM Scout i walczycie aż wygracie LM - Setup nie ma znaczenia, choć pierwsi z nas zaczęli na grywalnych ligach z krajów sąsiednich i top 5 na view only co powinno pozwolić na 20/30 sezonów gry (a pewnie wiele szybciej się nie uda skończyć) - Doświadczenie dowolne, choć polecamy automatyczn
 6. W grze nie, zaś w przypadku edytora dołączonego do gry i przed rozpoczęciem gry to nie jestem pewien, ale nie wydaje mi się. @jmk może Ty wiesz? Bo to brzmi jak zasady ligi.
 7. Wszystkie jakie PS zaznaczył akurat. Krycie indywidualne ustawiasz przed mecze oidp/w trakcie meczu. Krycie ścisłe jest w opcji bez piłki. Rodzaj pressingu, wszystko tam jest. Mentalność to jest zbiór zachowań, im wyższa tym szybsze tempo, bardziej bezpośrednie podania i więcej ryzyka + większa mentalność zawodników i wyższy pressing. Między innymi. I odpowiadając na ostatnie - da się, właśnie mentalnością .
 8. No tylko wcale nie. Szczęsny też takie piłki czasem wyciągnął, ale to jest obrona z cyklu cud. Oblak czy Neuer takich nie wyciągają co tydzień, a raz na parę miesięcy może.
 9. Jedyna różnica jest taka, że nie strzelimy żadnej bramki w tej porażce.
 10. W finansach klubu jest opisany % kwoty transferowej jaką klub przeznacza ze sprzedaży bezpośrednio na budżet. Możesz też poprosić zarząd o zwiększenie tego %.
 11. Nie no, na wahadle to trzeba być koniem pociągowym w wydolności i umieć i bronić i atakować, nie wygłupiajmy się z Milikiem ^^ Milik to podwieszony napastnik, sklepie piłkę z kimś, przytrzyma, nieźle poda, dobry do współpracy. Wczoraj albo dał dupy albo miał zadania o jakich pojęcia nie mam. Trzeba Klicha wrzucić w te pomoc razem z Moderem i Zielem na słabszych rywali i mogłoby działać. Z lewym wahadłem to chyba tęsknie zerknąć na Rybusa bo Reca to od nie wiem kiedy ma się ogarnąć, a na prawej modlić się by Karbo zaczął grać w klubie.
 12. Raczej się z tym nie spotkałem. 1. Grasz tą sama taktyką? 2. Masz zaktualizowaną grę?
×
×
 • Create New...