Jump to content

demrenfaris

Użytkownik
 • Posts

  1730
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

demrenfaris last won the day on February 13

demrenfaris had the most liked content!

About demrenfaris

 • Birthday August 15

Informacje

 • Wersja
  FM 2008
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

17181 profile views

demrenfaris's Achievements

Zawodnik wyjściowej 11

Zawodnik wyjściowej 11 (6/15)

846

Reputation

 1. demrenfaris

  Filmy

  Ale ok Mój tata też się zachwycał.
 2. demrenfaris

  Filmy

  To chyba prowokacja Przepraszam, jaka zaleta? Film powtarza tę samą scenę przez 2,5 godziny. Jest zupełnie niewiarygodny na poziomie fabularnym. Humor jest czerstwy. Czarna karta w karierze pana DiCaprio i pani Streep.
 3. demrenfaris

  Filmy

  Odradzam komukolwiek zapoznanie się z Don't look up. Jest to zdecydowanie najgłupszy film, jaki w życiu widziałem i pierwsze 0/10, które wystawiam bez żadnych wątpliwości. Recenzja z metacritic, pod którą się podpisuję: I would just prefer a meteorite hitting earth than to ever have to match this movie again
 4. @Scorpio Ogólnie sympatyzuję, sam nominowałem tio i oddałem na niego głos, ale chciałem zauważyć, że nie głosowałeś w tych wyborach
 5. demrenfaris

  Podaj dalej #4

  No, ale to żaden dowód. Ciekawe, jakie jest rozwiązanie.
 6. demrenfaris

  Podaj dalej #4

  Kuchar mógł się sam uwolnić, skoro miał nóż i wolne ręce do pisania. No chyba że takim nożem nie przetniesz trytyków. W takim razie lad, bo jedyny wiedział, że rozwiązanie było na laptopie.
 7. demrenfaris

  Rugby

  Byłem nawet na Konwiktorskiej na tym meczu. Nie znam się zupełnie na rugby, ale było to bardzo spektakularne. Przez dużą część meczu wydawało mi się, że spiker skanduje po akcjach tego pana "Michał Pazdan", a nie "Haznar". Zbieżność ta mnie zadziwiła, ale potem kolega mnie wyprowadził z błędu.
 8. Dzięki! Niemniej nie chciałbym rezygnować z podzielności ekranu. Najprościej będzie chyba pójść do sklepu i wypróbować przejściówki, które mają na składzie.
 9. Nie chciałbym przekroczyć 6000 zł (razem z hubem itp.).
 10. Mój Dell umiera i chyba przejdę zgodnie z Waszymi sugestiami na Maca Air. Na obecnym komputerze pracuję z dodatkowym monitorem w trybie rozszerzenia ekranu oraz z zewnętrznymi klawiaturą i myszą. Stąd: - monitor wpięty mam do laptopa przez HDMI. Widzę, że nowe Maki (Air M1) mają tylko 2 wejścia USB C. Rozglądałem się trochę po Internecie i natrafiłem na informację, że część HUB-ów nie pozwala na jednoczesne podpięcie ładowarki i zewnętrznego monitora, co zdaje się "nieco" problematyczne; jakie HUB-y polecacie? Zaznaczę, że HUB potrzebny mi tylko do w/w zastosowań (wpięcie monitora, klawiatury i myszki), żadne karty SD mnie nie interesują; - myszkę i klawiaturę wpiętą mam przez zwykłe USB; rozumiem, że wepnę je po prostu do HUB-u. O ile o myszkę się nie martwię, o tyle nie wiem, czy używanie windowsowej klawiatury na iOS nie jest przypadkiem uciążliwe? Innymi słowy: czy warto kupować nową klawiaturę?
 11. Zapewne to pytanie o etyczność optymalizacji podatkowej. Ale masz rację: jeśli/dopóki się nie zmieni prawo unijne, to naiwnym (czy wręcz niesprawiedliwym) byłoby oczekiwać od przedsiębiorcy, że nie zrobi wszystkiego, co legalne, by oddawać państwu mniej. Szczególnie, że konkurencja nie musi się wykazywać podobną filantropią
 12. Spróbuj załogować się na karcie prywatnej i wtedy kliknąć w link.
 13. demrenfaris

  Filmy

  Mnie drażni w nowych Bondach nie tyle sam Craig (wolę go od takiego Daltona), co zupełnie wyprane z humoru scenariusze. Rozumiem, że to miała być odtrutka po Brosnanie, ale wahadło poszło za daleko.
 14. Kupiłem nowy rower i rozglądam się za zapięciem. Słyszałem, żeby koniecznie kupić zapięcie U-lock. Stąd pytanie: a) Czy faktycznie? b) Czy polecacie konkretną firmę?
×
×
 • Create New...