Jump to content

demrenfaris

Przyjaciel Forum
 • Content Count

  1652
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

demrenfaris last won the day on October 29 2020

demrenfaris had the most liked content!

Community Reputation

732 Bardzo lubiany

About demrenfaris

 • Rank
  Zawodnik wyjściowej 11
 • Birthday August 15

Informacje

 • Wersja
  FM 2008
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

16344 profile views
 1. demrenfaris

  Podaj dalej #4

  No bo chyba nie złapać kartę gabeowi w piątek
 2. No straszną beką jest to, że szczególnie w górę poszły czasopisma, w których publikował sam profesor Czarnek. Z dnia na dzień stał się wyróżniającym się naukowcem Zdupne zawyżanie punktacji polskich czasopism było już za Gowina, choć za Czarnka jest znacznie gorzej, to fakt. Natomiast kompletnym skandalem jest to, że punktowane są teraz artykuły publicystyczne (np. z Teologii Politycznej; ciekawe, że punktuje się tylko publicystyka prawicowa...), a z książek - te wydawane przez wydawnictwa jawnie antynaukowe. Za książkę w Bellonie (Starożytni kurwa kosmici) dostanę tyle samo punkt
 3. Poszerzyłeś kompetencje jednego, a drugiego wskrzesiłeś
 4. Wspaniale się to śledziło. Od lat żaden opis kariery mnie tak nie wciągnął. Historie sukcesu są przereklamowane
 5. Kupił (choć mniej): Nawiasem: jak to jest, że najwięcej kupiliśmy (a nie jesteśmy wyjątkiem!) szczepionek J&J, których jeszcze nie ma? @kuab?
 6. Fajnie. Pracujesz teraz dla Wirtualnej Polski?
 7. Żart żartem, ale czy nasze odnowione forum chce zostać ochrzczone imieniem trupa? fixed
 8. Tak, a Misiek i kolek o tych pierwszych. Tak właśnie wygląda Twoje pojęcie dyskusji.
 9. dyskusji, w której na żądania ankiety odpowiadasz, że nie ma argumentów przeciw zmianie nazwy. Dyskusji w wątku o konkursie na nowe logo forum,bo nazwa już zadecydowania XD. O, Klejstenesie.
 10. Dobrze, widzę że nie ma z Tobą żadnej dyskusji. Cieszę się, że działasz w dobrej wierze i nie pozwalasz rzeszy forumowej zadecydować nietrafnie. [Quote] Pisałem o ocenie zachowań. [/quote] Każdy obywatel Białorusi ma prawo do oceny zachowań Aleksandra Łukaszenki.
 11. Nieprawda. Ad personam I hejt pojawia się w reakcji na wasze dyktatorskie zapędy. Właśnie nie zostawiasz, bo nie dałeś nam zadecydować w ankiecie.
 12. Skoro argumentem za zmianą jest to, że coś mało opozycji słychać (moskwa.png, a poza tym z tego co widzę na pierwszej stronie to plusy i minusy rozkładają się mniej więcej równo) to chciałem tylko powiedzieć, że zgadzam się z Miśkiem i uważam, że niezależnie od argumentów za/przeciw powinniśmy rozwiązać to na drodze referend... ankiety. Nawiasem mówiąc nie sądzę, żeby brak nowych użytkowników wynikał z nazwy. Ale skoro dynamiczny modteam ze startupowowym guru na czele reformy tak muwio to pewnie się nie znam. Fora internetowe to dinozaury. Nie będzie nowych użytkowników
×
×
 • Create New...