Jump to content

Mauro

Użytkownik
 • Posts

  4219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Mauro last won the day on March 12

Mauro had the most liked content!

About Mauro

 • Birthday 04/01/1979

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  Wisła Kraków
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

12220 profile views

Mauro's Achievements

Scout

Scout (9/15)

2.2k

Reputation

 1. Mauro

  Kącik prawny

  Dzięki @tio, zawsze twierdziłem, że pracodawca zaśmieca mi skrzynkę
 2. Mauro

  Kącik prawny

  Dobra, już chyba wiem. Wklejam to co dostałem, może się komuś przyda. Wniosek o niestosowanie kosztów uzyskania przychodu - https://www.infakt.pl/blog/wniosek-o-rezygnacje-z-uwzgledniania-miesiecznych-kosztow-uzyskania-przychodu/ KOgo dotyczy wniosek? Wniosek dotyczy pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, którzy uzyskują dochód od więcej niż jednego pracodawcy. 2. Wniosek niepobieranie zaliczek na mocy art. 41, ust. 1c https://www.hrkadryiplace.pl/wniosek-o-niepobieranie-zaliczki-na-podatek-dochodowy-hrkaddryiplace-jezek-przemyslaw/ 3. OŚWIADCZENIE o spełnianiu warunków do korzystania ze zwolnienia z podatku, o którym mowa w art. 21 ust. 1 pkt 153 - ULGA DLA RODZIN >CZWORO DZIECI 4. OŚWIADCZENIE o spełnianiu warunków do korzystania ze zwolnienia z podatku, o którym mowa w art. 21 ust. 1 pkt 154 – ULGA DLA EMERYTA KTÓRY PRACUJE
 3. Mauro

  Kącik prawny

  Sprawdziłem skrzynke pracową i oprócz klasy średniej dostałem jeszcze cztery inne wnioski do ewntualnego złożenia 1. Wniosek o niestosowanie kosztów uzyskania przychodu, 2. Wniosek niepobieranie zaliczek na mocy art. 41, ust. 1c 3. OŚWIADCZENIE o spełnianiu warunków do korzystania ze zwolnienia z podatku, o którym mowa w art. 21 ust. 1 pkt 153 4. OŚWIADCZENIE o spełnianiu warunków do korzystania ze zwolnienia z podatku, o którym mowa w art. 21 ust. 1 pkt 154 Mam właściwie dwa pytania, co to jest i kiedy trzeba to złożyć?
 4. Mauro

  Kącik prawny

  Dzięki. Jeszcze dla pewności Jeśli przykładowo jeden małżonków zarobi 120 tys. brutto, drugi 50 tys. brutto i będą rozliczali się wspólnie to ich roczny dochód wyniesie 85 tys. i zmieszczą się w widełkach, tak?
 5. Mauro

  Kącik prawny

  Podbijam pytanie. Sam nie wiem czy wpadnę w nadwyżkę, ale żona w tym roku większość czasu nie będzie pracowała (wychowawczy) i jeśli to będzie liczone od wspólnych dochodów przy wspólnym rozliczeniu to na pewno nie nie przekroczymy tej górnej kwoty, ale będziemy mieli łącznie więcej niż dolny próg.
 6. Mauro

  Rugby

  Bardzo fajnie się ten mecz oglądało, nie wiem jak z poziomem, podejrzewam, że dzięki temu, że było słabo w obronie to było dużo przyłożeń.
 7. Mauro

  Podaj dalej #4

  W dodatku nie pogardzę łiskaczem
 8. Za 36m2 1000 zł. Po wszystkich ścianach tam wyliczył 110 albo 140 m.
 9. Dzięki. Ale już mi jakiś koło maluje. Zobaczymy czy będzie dobry.
 10. Mauro

  Podaj dalej #4

  Mordercą jest jmk, zamordowanym Pulek
 11. Ktoś wie, jakie są teraz w Warszawie stawki za malowanie mieszkania?
 12. Dzięki. Wygląda jeszcze lepiej
 13. Ten bezprzewodowy transmiter HDMI brzmi jak to czego szukam. Ktoś korzystał z takiego urządzenia w mieszkaniu i z konsolą?
×
×
 • Create New...