Jump to content

wojtasmaster

Użytkownik
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

About wojtasmaster

 • Birthday 04/23/1991

Informacje

 • Klub w FM
  Korona Kielce
 • Skąd
  z nienacka
 • Zainteresowania
  Wszystko lecz z umiarem - głównie przez lenistwo.

Kontakt

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wojtasmaster's Achievements

Trampkarz

Trampkarz (2/15)

0

Reputation

 1. wojtasmaster

  Policja

  Dzięki. Teraz już wszystko wiem. Tylko cały czas mnie zastanawia, czy mają prawo nie zaznaczyć głównych informacji w wezwaniu.
 2. wojtasmaster

  Policja

  Jako, że w temacie nie siedzę - mam pytanie. Dostałem dzisiaj wezwanie na policję od listonosza. W wezwaniu nie jest zaznaczone ani jako kto zostaje wzywany, ani w jakiej sprawie. Wydaję mi się, że powinno to być zaznaczone. Dzwoniłem na posterunek to jakaś pani mi powiedziała, że jako świadek, i że nie może mówić w jakiej sprawie przez telefon - dowiem się jak przyjadę. Czy nie powinno być wyraźnie napisane po co? I czy jak się nie stawię to wyciągną jakieś konsekwencje? Nie każdy ma czas na zawołanie stawać na świadka
 3. To teraz druga liga będzie silniejsza niż pierwsza?
 4. Nie jestem ani za ani przeciw. Mogło być dużo lepiej ale Korona to Korona - na dodatek jeszcze te afery pod koniec sezonu. Ciekawe kto następcą <Czesio, Czesio>
 5. wojtasmaster

  PZPN PZPN

  http://www.dziennik.pl/sport/article164043...umpowanych.html Czyli najprawdopodobniej po degradacjach.
 6. http://i26.tinypic.com/vpxq2t.jpg - szybko się uwinął
 7. Uprzedziłeś mnie co do Robaka . To jest napastnik? On bramek nie potrafi strzelać. Natomiast Gajtkowski pokazał się w meczu z jak najlepszej strony. Bramka + ładny mecz. Nie powiedziałbym natomiast, że Korona zagrała wyśmienity mecz. ŁKS to słaby klub. Na dodatek grali w 10 i Korona miała okazje nastrzelać trochę tych bramek. Nawet po pierwszej połowie mogło być ze 3:0. No ale jest jak jest. Cieszę się, że wygraliśmy i oby tak dalej.
 8. No cóż. Chciało się bawić w piłkarski poker to teraz sobie pokopiemy w drugiej lidze. Ciekawe ile zajmie Koronie i czy uda się wygrzebać na pierwszoligowe boiska. Ciekawe jest też to, że Klicki mówił w radiu, że jest prawdopodobnie pozwie do sądu wszystkie osoby związane z korupcją. No bo bądź co bądź - został oszukany.
 9. Jak Klicki odejdzie, to o wszystkim co dobre dla Korony będzie można zapomnieć.
 10. Korona jest rozbrajająca. Piękne pierwsze 45 minut, utrata bramki i koniec gry (jedynie momentalne przebłyski). A szkoda, bo należał się nam chociaż jeden punkt. Szkoda, że pan Hubcio Siejewicz nie zauważył ręki Rzeźniczaka, za co należała się druga żółta karta. Następnie prawidłowo zdobyta bramka i oczywiście odgwizdany faul na Musze, który wszedł po prostu na piłkarza z Kielc (nie pamiętam kto to był). Brawa dla Rogera, który zachował zimną krew i strzelił na 2:0. Zachował się bardzo profesjonalnie. Bonin też mi się podobał w meczu. Wiele pięknych zagrań, zwodów. Sam też miał okazje na podwyższenie stanu bramkowego Korony. Natomiast co do takich piłkarzy jak Robak, który nadaję się w tej rundzie co najwyżej do popularnego ostatnio na CMF Przeboju Wolbrom (który zresztą lubię i jestem na większości meczy (btw będę miał wałka komu kibicować jak będą grali z Koroną )), nie mam pytań. To samo Andradina, który coś się ostatnio nie pokazuję (ale jemu wybaczamy na stare lata). No cóż. Szkoda, ale jaka gra taki wynik. I muszę poprzeć PJM'a - Czesio Michniewicz jest do wzięcia.
 11. Jak dla mnie degradacja do drugiej ligi jest niczym wśród możliwości odejścia Klickiego i Kolportera. Wtedy to byłaby rzeczywiście katastrofa.
 12. Wszystko się okażę. O ile Korona gra rzeczywiście kiepsko ostatnimi czasy, to Legia tym bardziej nie reprezentuje nie wiadomo czego.
 13. W wieku 50 lat w kieleckim szpitalu zmarł w poniedziałek Andrzej Kaczmarek, satyryk, twórca działającego od siedemnastu lat kabaretu Pirania, a wcześniej Pigwa show. W Piranii wraz ze Stefanem Lipcem w swoisty sposób komentował życie polityczne i obyczajowe. Andrzej Kaczmarek był członkiem działającego przy kieleckim WDK Bractwa Andrzejowego, autor tekstów, zapalony kibic Korony Kielce.
 14. Jak donosi oficjalna strona GKSu Orest Lenczyk na bruku. Więcej na oficjalnej: http://www.gksbelchatow.com/ . Aż mnie ciekawi kto przejmie Bełchatowski ster.
 15. Etienne de Crecy- Am I Wrong ? To chyba to. A wydawało mi się, że teledysk był bardziej ponury i inaczej sobie to przypominałem. Muzycznie zdecydowanie inaczej . Ale dzięki za odpowiedź.
×
×
 • Create New...