Jump to content

Brudinho

Przyjaciel Forum
 • Content Count

  11794
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85

Brudinho last won the day on April 10

Brudinho had the most liked content!

Community Reputation

5424 Bardzo lubiany

About Brudinho

 • Rank
  Wielki Kartograf
 • Birthday 04/17/1982

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  Kilmarnock
 • Skąd
  danke schön/kroto schön
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://www.cmrev.com

Recent Profile Visitors

17840 profile views
 1. No chyba, że uznali, że ręka Militao była nad linią barku. "Zgodnie z aktualnymi przepisami gry, co do zasady, dopuszczalne jest ułożenie rąk/ręki zawodnika maksymalnie na wysokości jego barku. Położenie rąk/ręki powyżej barku uznaje się za nienaturalne, przy czym o tym czy ręka znajduje się powyżej barku decyduje jej najwyżej położona część (np. dłoń, łokieć)." Chociaż ta stopklatka Militao jest tak niefartowna dla tych którzy nie widzieli sytuacji
 2. No ale karnego dla Sevilli to nie powinno jednak być.
 3. Brudinho

  Kącik prawny

  Dzięki bardzo. Chodzi o możliwość obniżenia alimentów. Dodatkowo podobno prawnik jednej z koleżanek powiedział jej, że nie jest wskazane trzymanie większych pieniędzy na koncie, bo mogłoby to świadczyć, że alimentów/wyższych alimentów nie potrzebuje xD Co wydaje mi się głupie, ale w sumie ciężko mnie już dziwić w tym kraju xD
 4. Brudinho

  Kącik prawny

  Alimenty ojca na rzecz córki. Moje pytanie brzmi czy stan majątkowy matki córki wpływa na zmianę wysokości alimentów. Odkładamy kasę z alimentów i 500 plus na osobne konto, które jest praktycznie nie ruszane (to taka poduszka bezpieczeństwa).
 5. Brudinho

  Kącik prawny

  Czy pieniądze odłożone na koncie matki, mają dla sądu jakikolwiek znaczenie w sprawie o zmianę wysokości alimentów? @Gacek
 6. Barcelona kurwa koncertowo. Wpierw zamiast lidera wypierdoliła się na ryj z Granadą sprawiając, że musiała martwić się o inne wyniki, to jeszcze z Atletico Madryt zremisowali stawiając Real w roli faworyta do mistrzostwa. Realowi pozostało do pokonania Sevilla, która w zeszłej kolejce pozbawiła się szans przegrywając z Bilbao a w ostatniej kolejce Villareal, który 3 dni po Realu gra finał LE, co sprawia, że zapewne z Realem zagrają rezerwami. Kurwa w głowie się nie mieści, że po Lechu Poznań przyszło mi kibicować drugim miszczom przegrywu.
 7. Barcelona podarowała Realowi miszcza, zobacz memy
 8. No szejkowie zatrzymali się sami, wymieniając trenera.
 9. Fenomenalne to Lille jest. Niesamowite że rok do roku są w stanie zastępować sprzedanych zawodników jeszcze lepszymi. (chociaż tutaj w roli głównej 35 letni emeryt )
 10. No i nie jestem z tego dumny, ale spryskałem "trawnik" round-upem. To co tam wyrosło było praktycznie nie do wykopania. Czekam aż wszystko pieknie przeschnie i wołam rolnika, który zaora podwórek. Myślę, że dokupię 20 ton ziemii. Wyrównam i będzie git.
 11. Świetnie to wygląda Też mam podobne belki które zostały mi z dachu o długości 308 cm. Zastanawiam się czy zrobić z nich właśnie granice rabat czy lepiej spróbować zbić huśtawkę xD Czy może lepiej kupić gotowce https://allegro.pl/oferta/warzywniak-eko-skrzynia-inspekt-zielnik-120-x-100-10552624415 Aktualnie moja jedyna rabata wygląda tak: A to drewno dla którego muszę znaleźć pomysł:
 12. Krzysztof "70 milionów" Piątek xD
×
×
 • Create New...