Jump to content

Kuchar

Użytkownik
 • Posts

  4318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Kuchar last won the day on April 7 2022

Kuchar had the most liked content!

About Kuchar

 • Birthday 08/19/1992

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

17218 profile views

Kuchar's Achievements

Scout

Scout (9/15)

1.2k

Reputation

 1. Kuchar

  Podaj dalej #4

  Fajna sprawa, nie wiedziałem o tym szyfrze. Oddaję.
 2. Kuchar

  Podaj dalej #4

  Exi forum sorum?
 3. Kuchar

  Motoryzacja

  Dobrze widzisz. Podrzucam po prostu to co na szybko znalazłem tańsze.
 4. Kuchar

  Motoryzacja

  http://e-subaru.pl/pl/elem-karoserii/9415-honda-accord-civic-cr-v-fr-v-legend-emblemat-znaczek-logo-grilla-przedniego-75700-s9a-g00-.html Tu masz emblemat tańszy.
 5. Kuchar

  Motoryzacja

  Zadzwoń do Hondy, podaj numer VIN, dobiorą. Nie powinno kosztować majątku.
 6. Kuchar

  Podaj dalej #4

  Richard Bachman, oddaję.
 7. Dzięki uprzejmości kolegi @Misiekmamy listę potencjalnych zlotowiczów: 1. @Misiek 2. @klinsmann 3. @Pulek 4. @Perez 5. @me_who 6. @Mauro 7. @barrti 8. @verlee 9. @lad 10. @jmk 11. @kolek23 12. @Meler 14. @Qcz 14. @Ernie Souchak 15. @enchanter 16. @Kuchar 17. @Hajd 18. @Vami 19. @Reaper 20. @Scorpio 21. @laki 22. Pucek 23. @Seju 23. @ajerkoniak 25. @Counter 26. @krzysfiol 27. @wojt3k 28. @demrenfaris 29. @schizzm 30. @tio 31. @Keith Flint 32. @Buffu 33. @Sensei 34. @wwosik 35. Danusia 36. Weronika 37. Tomek 38. @Brudinho 39. @szramek 40. @beeres
 8. Dobry wieczór. Rok 2021 był momentem mojego debiutu na corocznych "spotkaniach dyskusyjnych" naszej Społeczności. Tak bardzo mi się spodobało, że podjąłem się poszukiwań najlepszego miejsca, by podobnie świetnie bawić się i w 2022. Po wielu godzinach wspólnych rozmów, ankiet i kilkunastu telefonach wychodzimy z propozycją, by Zlot odbył się w terminie 28.07-31.07.2022 w znanym już części użytkowników Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji Rejów. http://rejow.com.pl/osrodek_wypoczynkowy/domki_letniskowe Nasze spotkanie odbyło się już tam w 2015 - wszystko udało się pięknie. Właściciele są w stanie oddać do naszej dyspozycji domki 8-osobowe. Lista wstępnie zadeklarowanych obejmuje ~ 40 użytkowników. Apartamenty dwupiętrowe (cztery łózka na dole i cztery na górze) wyposażone są w łazienki i aneks kuchenny. Na nasze życzenie miła baba zarządzająca obiecała zorganizować lodówki. Koszt przedsięwzięcia za osobę to 225 zł. Z wyżywieniem 300 zł. Do jutra (10.01.2022) muszę potwierdzić rezerwację. Zainteresowanych zapraszam do dyskusji.
 9. Nawet nie chodzi, że nie chce. Nie mam pomysłu, bo prawdą jest, że fora takie jak nasze po prostu wymierają. Tego trzymam(y) się kurczowo, bo dla wielu z nas od 20 lat jest platformą, która rozpoczęła znajomości i przyjaźnie. Bardzo ciężko jest mi się z tym rozstać i chciałbym, żeby chociaż jedna osoba we "władzach" miała gdzieś z tyłu głowy miejsce, z którego to wszystko się wywodzi. Bo Discordem jesteśmy jednym z tysięcy, forum jest/było - jakby na to nie spojrzeć - unikatowe.
 10. Bo - tak jak opisałem to na discordzie - to jest pomysł jednej, mojej głowy. Nie mam ambicji, nie próbuję i nie chcę być w MT. Nie muszę dzielić się pomysłami, których realizacja (w obecnym kształcie "sił" na forum i discordzie) jest nierealna. To, że MOIM ZDANIEM, fajnie byłoby, gdyby było inaczej nie znaczy, że prowadzę z Wami jakąś krucjatę i sabotuję wyniki wyborów, w których sam głosowałem na chyba 4 z 5 osób, które wygrały wyboru. No ludzie. Tam wrzucam zdjęcia pizzy, samochodu i murzyna w zarządzie najlepszego norweskiego klubu. Tutaj od wielkiego dzwonu, a to też tylko przez ostatni miesiąc i renesans miłości do FM, błędy w tłumaczeniu. Ciężko jest mi pogodzić się z "zamykaniem" forum i grzecznie głośno myślę, że JA BYM CHCIAŁ, żeby było inaczej. Jestem już jednak na tyle duży, że nie wpierdalam się ze swoimi intencjami tam, gdzie przewaga myśli to 38:2.
 11. Słuchajcie, powoli. Mnie od dawna jest po prostu szkoda miejsca w którym teraz piszemy. Przykro oglądać upadek forum, które jest ważną częścią mojego życia od 2006 roku. W wyborach oczywiście wygrywa większość i trudno z tym dyskutować. Zastanawiam się jednak czy jest sens w ogóle organizować je tutaj, bo - nie oszukujmy się - nie chodzi o moderację forumfm.pl/forumcm.net Wybrani użytkownicy, choć w znakomitej większości się tu lubimy, bywają tu rzadko, a jeszcze mniej się tu udzielają. Liczyłem - i tak to sobie ułożyłem w głowie - że idealnym scenariuszem byłoby, gdybyśmy mieli (o ile w ogóle chcemy mieć jeszcze jakiekolwiek powiązania z forum) dwóch moderatorów stąd, dwóch z discorda i jednego, który chociaż w miarę udziela się i tu i tu. Okazuje się, że nie da rady tak zrobić. Dziękuję za nominację - to bardzo miłe, ale w żaden sposób nie zakładałem bycia w nowym MT. Rozumiem frustrację Scorpio, sam na niego głosowałem, bo udziela się tutaj i w naszych prywatnych, przyjacielskich rozmowach często narzekamy, że forum umarło, discord chuj. Ja czuję się w tym trochę na rozdrożach, bo zawsze byłem raczej typem obserwatora - nie angażowałem się za mocno w dyskusje. Na discordzie bywam codziennie, bo gram ostatnio nałogowo w FM (mamy to w nazwie) i chcę mieć z kim wymieniać doświadczenia. Forum przeglądam z przyzwyczajenia, a też już rzadziej, bo po prostu nie mam czego czytać. Może to już czas odseparować w jakiś sposób? Discord się sprawdza, jest tam sporo rozmów - pewnie nawet bardziej wartościowych niż te tutaj.
×
×
 • Create New...