Jump to content

Duri_12

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About Duri_12

 • Rank
  Trampkarz
 • Birthday 12/06/1993

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  Leeds United <3
 • Ulubiony klub
  Real Madryt, Leeds United
 • Skąd
  Złotoryja
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  1. Piłka Nożna
  2. Football Manager
  3. Hip-Hop
  4. Siatkówka
  5. Snooker

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze jakby byli w grupie mentoringu, gdzie któryś piłkarz ma większy wpływ na grupę, a mniejszy poziom determinacji to bym zrozumiał, a tutaj 2-3 zawodników notuje spadek determinacji o 1 co jakiś czas. No trudno, trzeba jakoś z tym żyć. Gdzieś wyczytałem na jakimś angielskim forum, że może być to spowodowane tym, że zawodnik ma większe CA niż powinien i dlatego determinacja mu leci w dół, ale w sumie takie spadki mają też piłkarze, którzy mają na przykład 2* umiejętności i 4* potencjału, więc chyba nie o to chodzi, ale nie wiem.
 2. Już kiedyś pisałem o tym, ale nikt mi nie odpowiedział, więc po jakimś czasie ponawiam pytanie. Miał ktoś problem ze spadającą determinacją u piłkarzy? I to nie są spadki po 0.2 pkt. tylko od razu cały jeden punkt spada. Jeżeli ktoś tak miał i sobie z tym problemem poradził to fajnie gdyby mógł mi pomóc. Z góry dziękuję
 3. Też tak macie, że waszym zawodnikom co jakiś czas determinacja spada o 1? Jeśli tak, to ktoś wie co z tym zrobić?
 4. Mi się podoba najnowsza odsłona, dzięki podziałowi na fazy gry w taktyce wydaje mi się, że lepiej można "sterować" zawodnikami jeśli chodzi o zalecenia taktyczne, a nowy trening zostawiam asystentowi bo za dużo klikania. Silnik meczowy jak dla mnie chociaż do ideału jeszcze mu brakuje to wygląda fajnie i w sumie to tyle z moich odczuć.
 5. Może ktoś będzie wiedział. W starszych wersjach fm-a dostawało się listę z zawodnikami do wypożyczenia z klubu patronackiego, a w najnowszym fmie takiej opcji nie widzę, ktoś może coś wie na ten temat i pomoże.
 6. Ja z kolei mam taki problem, że większość moich zawodników ma oceny treningu poniżej 6.00 i nie wiem co zrobić żeby tą jakość treningu poprawić.
 7. Mam mały problem, a mianowicie nie mam pojęcia dlaczego nie dostaję propozycji wypożyczenia piłkarzy z moich klubów patronackich, kiedyś to działało, mam na mysli poprzednie fmy, w które grałem, a w tym nie dostałem jeszcze żadnego takiego raportu. Gdzieś tę opcję trzeba włączyć czy po prostu usunęli to w najnowszych fmach?
 8. http://prntscr.com/j7h2nu - stosunki z agentem http://prntscr.com/j7h2y0 - i takie coś jest z każdym zawodnikiem, z którym chcę przedłużyć kontrakt, którego agent ma takie stosunki ze mną jak powyżej A to co Ty odpowiedziałeś to po prostu przy negocjowaniu kontraktu agent odrzucał Twoją ofertę i tyle. Za jakiś czas znowu mogłeś złożyć. A u mnie nie chce nawet zacząć negocjacji ze względu na chujowe stosunki z nim.
 9. No to miałeś całkiem inny problem niż ja.
 10. Witam, ktoś wie może jak poprawić relacje z agentem? Bo mam dwóch piłkarzy, których reprezentuje jeden agent i chcę z nimi przedlużyć kontrakt, ale obaj nie są zainteresowani, ale moim zdaniem to dlatego, że ich agent mnie nienawidzi i jego opinia o mnie to taka, że gardzi mną jako managerem, więc stąd moje pytanie, które zadałem na początku
 11. Ehh szkoda, bo jednak fajnie mieć te 3 zespoły, dzięki za odpowiedź
 12. Można w fmie jakoś otworzyć drużynę rezerw (u-23)? Gram sobie FC United Of Manchester i awansowałem do Championship i dalej nie mam drużyny rezerw, dostępna jest tylko drużyna junirów (u-18), a chciałbym mieć także rezerwy. Da się to jakoś zrobić? Nie ma takiej opcji w prośbach do zarządu, ale może jest gdzieś indziej. A i nie chcę używaż żadnych edytorów.
 13. Ktoś wie może dlaczego tak się dzieje? I jak tak zrobić żeby też podkradać juniorów w ten sposób? http://www.tinypic.pl/6z4z0xpgjr4h
 14. Ja mam zrobione dwie, jedną używałem może w 10 meczach a znajomość około 90%. Mam rozegrane 3 sezony.
×
×
 • Create New...