Jump to content

Makk

Użytkownik
 • Content Count

  20283
 • Joined

 • Days Won

  20

Makk last won the day on September 15 2020

Makk had the most liked content!

Community Reputation

3115 Bardzo lubiany

1 Follower

About Makk

 • Rank
  Prezes
 • Birthday February 17

Informacje

 • Wersja
  FM 2018
 • Klub w FM
  Bohemians 1905 Praha
 • Ulubiony klub
  Świt, Real
 • Skąd
  Wieś MiękkaSzynka
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

27956 profile views
 1. Nie tylko moim zdaniem, ale plastiki lepsze- nie rdzewieją, tańsze. Jeśli nie połamiesz to plastikowe masz na XXX lat.
 2. Zdecydowanie plastik. A mam zielone
 3. Ktoś miał/ma styczność takim wynalazkiem jak internet satelitarny od Tooway lub Viasat?
 4. Ktoś ogląda/oglądał "The Stand"? Nowa wersja serialu na podstawie Kinga dla mnie na minus- nie znalazłem tam nic ciekawego i godnego zapamiętania. Miniserial (dziewięć odcinków) słaby, nudy, nieciekawy i taki... bezpłciowy. Obejrzałem i nadal nie wiem na czym się skupił ten serial? Chyba na niczym. Wszystkiego po troszeczku i na niczym. Może jakby było np. 16 odcinków to by coś zmieniło. A tak to wyszło nic takiego. Nie warto oglądać.
 5. No niby racja. Zależy co kto woli Zawsze można dysk zewnętrzny podłączyć.
 6. Więcej RAMu kosztem mniejszego dysku?
 7. W xkom tyle samo. Na allegro stawiam, że za tyle samo będzie albo drożej o niewiele. Za dużego wyboru teraz nie ma. Ale tego mogę polecić- moja córka używa taki już ze trzy miesiące, tylko obudowe ma czerwoną Do takich rzeczy styknie w zupełności.
 8. Tu w zasadzie nie ma za bardzo co szukać z podanymi wymaganiami https://www.x-kom.pl/p/623137-notebook-laptop-156-dell-inspiron-3583-4205-8gb-128gb-win10s.html https://www.x-kom.pl/p/572255-notebook-laptop-156-asus-x509ja-ej239-i3-1005g1-8gb-256.html
 9. Makk

  Pożegnajmy zmarłych

  Chick Corea - 79 lat
 10. Makk

  Mecze w TV

  Dziś o 23:35 zaczyna się studio SuperBowl na TVPsport. Mecz o 00:30 zaczyna lecieć. (wiem, wiem, komentarz pewnie porażka będzie)
 11. Makk

  Sporty amerykańskie

  I jak (prawie już) po sezonie NFL? Zadowoleni z miejsca Patriots? SB Chiefs vs Bucca?
 12. @jmk odegnij blaszki, tam pewnie na wcisk kable wchodzą. No chyba, że wolisz dać ładniejszą oprawkę to kup. Grosze. O ile dobrze pamiętam to miałem podobną oprawkę w tej lampie, co przynieśliśmy- też wymieniałem kabel cały oraz wtyczkę, oprawka została, włącznik też,bo żona chciała zostawić taki stary. Kabel w oplocie idzie przez całą długość tego pałąka Natomiast też robiliśmy taką lampkę. Ze starego palnika gazowego Tu przeciągałem kabel i montowałem kupioną oprawkę od razu z włącznikiem.
 13. Oprawka ma miejsce na przykręcenie przewodu ochronnego, to go dałem. Włącznik jest podwójny- górne światło i to nad lustrem. Nie znam sie za bardzo, więc wolałem nie kusić
 14. Kabelki wsadzone w oprawki i połączone I nawet działa do końca jeszcze trochę roboty- choćby kupienie pięciu żarówek małej mocy
 15. To jest chwila roboty. Może z 10 minut, w tym jakieś 7 to przeciąganie kabla
×
×
 • Create New...