Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ oczywiście, że wolno mieć. Tyle że, gdy oglądałem mając lat ze 12 Mulholland Drive Lyncha i nie zrozumiałem z tego filmu prawie nic, to nie dzieliłem się swoją, dość niską naonczas, oceną tego filmu spodziewając się właśnie, że osoby, które ów film być może prawdziwie zrozumiały, załamią ręce nad moją hipotetyczną, głupią i nic nie wnoszącą do tematu recenzją, do której wszakże i tak mam, jak słusznie wskazałeś, prawo.

Odnośnik do komentarza

 

– Cieszę się, że Netflix stworzy adaptację moich opowiadań dla fanów, zachowując wierność materiałowi źródłowemu i motywom, pisaniu, których poświęciłem ponad trzydzieści lat – mówi Sapkowski. – Jestem niezmiernie zadowolony z naszej współpracy i zespołu, któremu przypadło zadanie ożywienia bohaterów moich książek.

Chyba wyciągnął wnioski ze swoich wypowiedzi o grze ;). Mówiąc krótko - tym razem na tym zarobi :keke:

Odnośnik do komentarza

To w ogóle nie brzmi jak Sapkowski, który od zawsze uważa, że prawdziwy Wiedźmin to tylko książki a jak ktoś chce robić film czy grę to owszem, kasę wezmę ale najlepiej jakby nie nazywali tego Wiedźminem.

Ale Wiedźmin na Netflixie może być przebojem. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

To w ogóle nie brzmi jak Sapkowski, który od zawsze uważa, że prawdziwy Wiedźmin to tylko książki a jak ktoś chce robić film czy grę to owszem, kasę wezmę ale najlepiej jakby nie nazywali tego Wiedźminem.

Ale Wiedźmin na Netflixie może być przebojem. Zobaczymy.

Po prostu wie, że przy grze zrobił błąd. Teraz wyczuł pieniądz.

 

 

Byłem na tyle głupi, że sprzedałem im prawa w jednej transakcji. Oferowali mi procent od dochodów, ale powiedziałem "Nie, nie będziecie mieli z tego żadnych dochodów - dawajcie mi od razu wszystkie pieniądze. Całą sumę". To było głupie. Byłem na tyle głupi, aby zostawić wszystko w ich rękach, bo nie wierzyłem w ich sukces. Ale kto mógł go wtedy przewidzieć? Ja nie potrafiłem.

Odnośnik do komentarza

 

 

– Cieszę się, że Netflix stworzy adaptację moich opowiadań dla fanów, zachowując wierność materiałowi źródłowemu i motywom, pisaniu, których poświęciłem ponad trzydzieści lat – mówi Sapkowski. – Jestem niezmiernie zadowolony z naszej współpracy i zespołu, któremu przypadło zadanie ożywienia bohaterów moich książek.

Chyba wyciągnął wnioski ze swoich wypowiedzi o grze ;). Mówiąc krótko - tym razem na tym zarobi :keke:

 

 

Pewnie wypowiedź nieautoryzowana ;)

Odnośnik do komentarza

Kogo byście widzieli jako Wieśka? Może Jaime Lannister?

Tylko oby to był serial o Wiedźminie, a nie jakieś poboczne wątki z postaciami wspomnianymi albo drugoplanowymi.

Jest taki aktor? :keke:

 

Jeśli będzie to na parę sezonów to wątki drugoplanowe chętnie zobaczę, no ale ja lubię długie produkcje :D.

 

Gabe, po prostu kasa, Andrzeju kasa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...