Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w stanach ruszył 5 sezon "Skazanego na śmierć". W Polsce na C+ od 14.04. Widziałem dwie recenzje- ponoć fatalnie nie jest. Pada jednak zastrzeżenie, że to tylko dla fanów serialu. No bo w końcu: ile można?!

Ja chętnie spojrzę na come back.

Może by nawet zacząć od samego początku oglądać :-k

Odnośnik do komentarza

"Prison Break" s05e01

 

Obejrzałem wczoraj. Na razie ciężko powiedzieć czy polecać czy nie, w końcu to dopiero pierwszy odcinek. Moja opinia, jak na razie jest pozytywna. Od razu dostajemy czystą akcję, bez zbędnego rozwlekania, wprowadzania. Aż się zdziwiłem jak te 45 minut szybko poszło. Za szybko ;) Czekam na kolejne epizody.

Jest tajemniczo- niby możemy się spodziewać, co będzie, ale na razie nic nie wiemy.

Plus za obsadę, a nie zmianę postaci.

Na minus- sporo nieścisłości i nielogicznych akcji:

 

 

- przychodzi zabójca do domu, strzela do gościa, a później wychodzi. No jak to?! To zostawia go i nie boi się, że ją rozpozna? No helo!

- Lincoln znowu dziaduje i buja się z dziwnymi interesami? Nie nauczył się niczego? To sobie mogli darować. Pewnie ten wątek dalej nie będzie pociągnięty.

- serio marynarka Michaela by była dobra na jego szerszego, większego brata?

itp.

 

 

oraz Sarah Wayne Callies. Nie trawię jej. Denerwowała mnie w PB i wkurzała w TWD.

Odnośnik do komentarza

Fani "Twin Peaks" odliczają już dni do powrotu kultowego serialu. 18-częściową produkcję będzie można zobaczyć w HBO już od 22 maja - na początek oczywiście dwugodzinna premiera.

 

Ci, którzy chcieliby dołączyć do widzów "Twin Peaks", ale nie mieli jeszcze szansy zobaczyć poprzednich odcinków, będą mogli to nadrobić na HBO 3 i HBO GO - będzie można tam zobaczyć pierwszą i drugą serię, emitowaną w latach 1990-91, od 1 maja.

 

http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,21617095,twin-peaks-wraca-i-wiemy-juz-ktora-telewizja-pokaze-serial.html#MTstream

 

Brzmi ciekawie, dobrze, że przypomną całość przed emisją nowego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Po finale Homeland

 

 

Cały sezon super, na pewno jeden z najlepszych. Ale samym finałem jestem lekko rozczarowany. Mocne pierdolnięcie na początku odcinka, a potem uspokojenie. Szczerze, to liczyłem na cały odcinek na pełnej k** :D

Ciekawe czy Peter rzeczywiście zmarł, czy nagle okaże się, że śmierć była sfejkowana :-k

 

 

Odnośnik do komentarza

Outcast: Opętanie

 

Serial na podstawie komiksu Roberta Kirkmana, twórcy TWD. Obejrzałem na razie dwa odcinki pierwszego sezonu (zdaje się, iż drugi sezon właśnie rusza na FOX) i to jest trochę cięższy klimat serialowy. Cięższy w sensie mocniejszy. Typowy horror jak na razie. O czym jest? O małym miasteczku, resztę można wywnioskować po tytule ;)

Niektóre sceny mocno przypominają „Egzorcystę”. Jest mroczno, ciężko i trochę strasznie. Na pewno nie jest to serial ugrzeczniony, twórcy na razie idą swoją ścieżką i chyba nikt im się tam nie wtrynia.

Na razie jest dobrze, na plus dla mnie wychodzi dobór aktorów. W zasadzie nikogo z obsady nie kojarzę. Jeśli te osoby gdzieś grały, to pewnie trzecioplanowe postacie.

Komiksu nie znam, więc nie mam porównania.

Jak będę miał chwilę, to chętnie pooglądam resztę.

Odnośnik do komentarza

Po finale Homeland

 

 

Cały sezon super, na pewno jeden z najlepszych. Ale samym finałem jestem lekko rozczarowany. Mocne pierdolnięcie na początku odcinka, a potem uspokojenie. Szczerze, to liczyłem na cały odcinek na pełnej k** :D

Ciekawe czy Peter rzeczywiście zmarł, czy nagle okaże się, że śmierć była sfejkowana :-k

 

 

Prawdę mówiąc też jestem trochę rozczarowany ale mimo, że końcówka odcinka była spokojna to stanowi świetny punkt wyjścia do kolejnego sezonu. Raczej nie liczyłbym na

zmartwychwstanie Quinna

 

Odnośnik do komentarza

 

Po finale Homeland

 

 

Cały sezon super, na pewno jeden z najlepszych. Ale samym finałem jestem lekko rozczarowany. Mocne pierdolnięcie na początku odcinka, a potem uspokojenie. Szczerze, to liczyłem na cały odcinek na pełnej k** :D

Ciekawe czy Peter rzeczywiście zmarł, czy nagle okaże się, że śmierć była sfejkowana :-k

 

 

Prawdę mówiąc też jestem trochę rozczarowany ale mimo, że końcówka odcinka była spokojna to stanowi świetny punkt wyjścia do kolejnego sezonu. Raczej nie liczyłbym na

zmartwychwstanie Quinna

 

 

 

Zastanawia mnie co symbolizuje Carrie patrząca na biały dom na końcu odcinka. Kurde w paru filmach czy serialach był już podobny motyw, ale nie pamiętam co symbolizował. Carrie obali prezydent? ;)

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Wczoraj w stanach ruszył 5 sezon "Skazanego na śmierć". W Polsce na C+ od 14.04. Widziałem dwie recenzje- ponoć fatalnie nie jest. Pada jednak zastrzeżenie, że to tylko dla fanów serialu. No bo w końcu: ile można?! Ja chętnie spojrzę na come back. Może by nawet zacząć od samego początku oglądać

jestem po pierwszym odcinku, dla mnie bardzo zaskakujące otwarcie sezonu. Oglądanie tego bez poprzednich 4 jest... kiepskim pomysłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...