Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja narazie jestem po 2 odcinkach i nie zapowiada się za dobrze. Poza tragicznym CGI (te sceny jak medytuje na górze wyglądają jak były takie bardzo niskobudżetowe filmy, gdzie aktorzy grali przed plakatem jakiejś scenerii, że niby naprawdę tam są) żenuje idiot plot. Gorsze od Łukasza Klatki nie będzie, to na pewno, ale generalnie po 1 sezonie DD i JJ to zjazd tych seriali superbohaterskich Marvela jest dramatyczny. Dobrze, że jest Legion :wub:.

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się, że "ostatnie". Ostatni, 9 odcinek był ok., trochę spokojniejszy ale to wynika, że tak powiem ze "sztuki pisania scenariuszy" (musi być uspokojenie przed jakimś finałem). Obecny sezon jest jednym z lepszych.

Odnośnik do komentarza

Oglądam Big Little Lies, mocna obsada, realizacja HBO, więc teoretycznie warto. Przyznam, że dobrze się to ogląda, sporo ciemnych tajemnic w idyllicznym mieście Monterey (naprawdę jedno z najpiękniejszych miast w jakich byłem). Tak naprawdę jest to nowa wersje Desperate Housewives (Gotowe na wszystko), więc jeśli komuś się podoba taki klimat, to polecam :)

Odnośnik do komentarza

TWD s07e15

No, w końcu porządniejszy odcinek. Coś zaczyna się dziać. To znaczy zadziało się i idzie w dobrą stronę. Tylko szkoda, że sezon znowu zakończy się mocnym cliffangerem.

 

 

Pokażą początek wojny z Neganem. Ciekawe jak to dalej pociągną. Ci się szykują właśnie, jak na wojnę, ale w sumie takowej nie było. Rach-ciach i po krzyku było. A twórcy pewnie rozciągną to niemiłosiernie.

W ostatnim odcinku fajnie zrobili tych Szwędaczy z rozbitego statku. Taki chyba ukłon w stronę Piratów z Karaibów :)

Negan wypadła jak zawsze- fajnie. Tylko w serialu za dużego śmieszka z niego zrobili. Miał dużo specyficznego humoru, ale nie aż tyle.

 

 

Seria siódma dobiega końca i niestety zawiodła po całości. Były może góra 4 dobre odcinki, w tym 2 bardzo fajne. No nic, czekam i tak z niecierpliwością na 8 sezon.

Odnośnik do komentarza

TWD

 

 

 

Tak patrząc na to jak bardzo rozciągnięty jest ten sezon i ile było odcinków "o niczym", to zakładam, że cały sezon 8 będzie o wojnie ze Zbawcami. Co do ostatnich odcinków - dzisiaj nadrobiłem 14 i 15. 14 był chyba po odcinku u Tarze najgorszy w całym sezonie, niby robił nadzieję, bo "idą zabić Negana", a tak naprawdę wyszło z tego wspominanie Abrahama i pojednanie Sashy z Rositą. 40 minut odcinka dałoby się zmieścić może w 10. 15. był już lepszy, bo wreszcie coś się działo. Nie przynudzał i nie męczył tak jak 14. Sezon skończy się tak jak się spodziewałem - początkiem wojny z Neganem. Nie wiem jak wygląda sytuacja z komiksami, ile jest do przodu przed serialem, ale wydaje mi się że cały wątek Zbawców można było zmieścić w jednym sezonie. Zwłaszcza, jeśli to było "rach-ciach" :P

 

 

Legion 1x7

 

Spodziewałem się, że po nudnym (nudniejszym) odc. 6 przyjdzie coś z tzw. "pierdolnięciem" i chyba o wiele się nie pomyliłem. Działo się bardzo dużo, 40 minut zleciało jak z bicza strzelił. Nie zabrakło akcji, majndfaku, ani żadnych innych za które uwielbiam ten serial.

Wreszcie David pokonał potwora, nawet jeżeli jest to tylko chwilowe. Swoją drogą - ciekawa zamiana ról. Na początku David był zamknięty w "trumnie" wew. swojego umysłu, a potem znalazł się tam pasożyt. Sam motyw z płaszczyzną astralną genialny, porządnie ryje banie. Swoją drogą, ten brytyjski David to chyba jednak początek wieloosobowości Davida znanej z komiksów? Wgl cała scena w klasie bajka :D I ta łysa postać jako, moim zdaniem, nawiązanie do Xaviera.

 

A ze zwiastuna wynika, że finał może być jeszcze lepszy. Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza

@lwabik - komiks jest duużo dalej niż serial.

 

 

"Wojnę" z Neganem można by było zmieścić w drugiej połowie tego sezonu (dlatego tę wojnę wziąłem w cudzysłów ;) ). W komiksie to w sumie rachu-ciachu i po strachu było.

Później była wojna, ale z kim innym.

 

 

 

@Scorpio - ja myślę, że nie. Negan nie jest głupi, potrafi rozkminić to i tamto, ale taką postawą będzie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...