Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś napoczął może Taboo? :-k

Obejrzałem oba odcinki, bardzo mi się podoba. Ja uwielbiam generalnie taki klimat historyczny z pewną nadnaturalną domieszką więc to wpływa na moją ocenę. Ale zapowiada się bardzo dobrze, Hardy gra tak jak zawsze, ale jest też kilka ciekawych postaci drugoplanowych. Fabuła też jest oparta na tajemnicy więc wciąga do oczekiwania na kolejne odcinki.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem A Series of Unfortunate Events na Netflixie i bez szału. Na początku bardzo spodobała mi się ta formuła, takiego zakręconego świata, mocno przerysowanego, z narratorem tłumaczącym każdą sytuację. Ale jednak cały serial był zbyt dziecinny jak dla mnie i każdy odcinek miał właściwie identyczną fabułę. Obejrzałem do końca tylko dlatego, że bardzo nie lubię przerywać serialu w trakcie sezonu, ale nie wiem czy zrobię podejście do drugiego jak się pojawi.

Ja właśnie obejrzałem z córką (lat 8) i to niezła, rodzinna rozrywka (samemu by mi się pewnie nie chciało oglądać). Podoba mi się klimat rodem z filmów Burtona, postać Lemony Sniketa. Ponieważ w serialu jeden tom książki opowiedziany jest w dwóch odcinkach to czekają nas pewnie jeszcze dwa sezony

Odnośnik do komentarza

Legion s01e01.

 

Obejrzane. Trochę tam wiem, co w trawie piszczy (w komiksach) odnośnie tej postaci. Nie za wiele, ale coś tam mam pojęcie. Wracając do serialu- po pierwszym odcinku trochę ryje banie, ale zapowiada się ciekawie.

 

 

Jak na razie to jedyną "nierealną" rzeczą jest ta dziewucha. Stawiam, iż to jednak David jest. Reszta zdarzeń, postaci jest prawdziwa.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wyszedł też trailer 5 sezonu Samuraja Jacka. Za samego Carpentera jako soundtrack należy się duży plus :). Ogólnie moja chyba ulubiona bajka z dzieciństwa, ciekawe jak to się będzie oglądało już prawie jako 30 latek :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=VSrv_n4tw7w

Myślę, że spoko. Ja Samuraia Jacka zacząłem oglądać w wieku ~26 lat i mega się jaram tym nowym sezonem. :D
Odnośnik do komentarza

O takich Vikingsów walczyłem :D

 

 

Było mroczno, była armia i był krwawy orzeł :D Szkoda, że nie pokazali bitwy, ale i tak serial wraca na dobre tory. Czekam na napierdalanke z armią Ethelwulfa

 

 

Moim zdaniem dobrze, że nie pokazali.

 

 

Bitwa z Eli i walka z Ethelwulfem to by chyba było jednak za dużo. Ta druga i fajnie zrobiona, przedstawiona oraz dobrze pokazane "nieschematyczne" (inne niż w tamtych okolicach) podejście do walki- jako tak partyzantka.

Krwawy orzeł połowicznie zrobiony wzorem wcześniejszego sezonu- ale to takie czepianie się dla czepiania ;) To samo można powiedzieć o osobie robiącej taką ozdobę.

Ostatnie trzy odcinki sezony bardzo fajne, mało nudy, skupienie się na dwóch watkach. Zakończenie mocne. I z Ivarem i z oszustwem (byłego) króla.

Oceniam całość wysoko, ale ja jestem fanem tego tematu od samego początku.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...