Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi sezon Paktu z odcinka na odcinek staje się coraz glupszy. Tak jak zakończenie pierwszego sezonu było absurdalne, tak w tym sezonie każdy kolejny odcinek to większe dno :/

 

A co do TWD to mi akurat zakończenie polowy sezonu bardzo przypadło do gustu.

Negana jeszcze zabić nie mogą - takiego skurwysyna trzeba trochę przetrzymać, żeby jeszcze bardziej go wszyscy znienawidzili i żeby jego ostateczna śmierć była bardziej efektowna. Ale fakt - ta samobójcza misja Corala była idiotyczna i to ze go oststenicznie nie zabił było tylko poglabieniem absurdu.

 

Odnośnik do komentarza

Dokończyłem wreszcie Westworld i finałowy odcinek bardzo mi sią spodobał. Mam takie uczucie, że wcześniejsze odcinki były trochę na siłę ciągnięte a nagle po ostatnim wszystko nabrało sensu i wszystkie elementy układanki wskoczyły na swoje miejsce. Zrodziła się chęć by obejrzeć jeszcze raz poprzednie odcinki.

Rozkminki kto z kim i dlaczego mniej mnie interesowały, bardziej patrzyłem na ten serial jako na opowieść z filozoficznymi ambicjami o byciu bogiem. Jak po 9 odcinkach oceniałem na jakieś 7 to po ostatnim odcinku ocena wzrosła do 8.

Odnośnik do komentarza

no muszę przyznać, że szału nie ma, a mieliśmy kilka kwiatków do tej pory:

 

 

1. Ragnar robi ekipę drugiego sortu i płynie na podbój Anglii, po czym już na miejscu postanawia ich wybić i zostać z synem-kaleką xD

2. Bjorn z ekipą oddają się w ręce największego wroga i zdrajcy, który nagle okazuje się ziomkiem i chce im pomóc na co oni odpowiadają podtapianiem go (nie wiem co ta scena miała oznaczać) :D

3. Lagertha atakuje dom i królestwo Ragnara, swojego największego sojusznika, pewnie spodziewa się zachwytu ze strony byłego męża i syna albo liczy, że nie wrócą już do domu ;)

 

 

ogólnie pewnie jakoś to powyjaśniają i fabuła się jakoś zazębi, ale póki co wygląda to słabo.

Odnośnik do komentarza

Seriali wychodzi tak wiele, że wszystkiego obejrzeć się nie da. W sumie obejrzałem ponad 20 sezonów, które w tym roku wypuszczono. Trochę hitów jak Stranger czy Westworld mi nie podeszło i kończyłem po pierwszym odcinku, więc tego nawet nie liczę. Moje TOP10:

 

1. The Crown
2. Gomorra
3. Narcos
4. Better Call Saul
5. House of Cards
6. Banshee
7. Belfer
8. Games of Thrones
9. Young Pope
10. Pakt
Odnośnik do komentarza

Ktoś coś jakieś opinie o 3%? Bo odpaliłem pół odcinka, ale mnie odrzucił trochę ten język hiszpański i nie miałem przekonania, czy to nie będzie jednak jakaś szmira. Ale znalazł się w zestawieniu najlepszych seriali jednej z redaktorek Spider's Web (link) i zastanawiam się, czy może nie warto dać mu szansy? :-k

 

edyta: doczytałem, że to język portugalski, nie hiszpański, soraweczka

Odnośnik do komentarza

Wikingowie s04e15

 

 

wow, wiedzialem jaki los czeka Ragnara, ale nie sadzilem ze bedziemy tego swiadkami juz w polowie sezonu. w ogole nie dotarlo do mnie zadne info ze to ostatni sezon Ragnara :/ oczywiscie nie moglo zabraknac legendarnego "Gdyby warchlaczki wiedziały, jak umiera stary dzik!" ;) teraz czekamy na inwazje synow w ramach zemsty za smierc ojca, ciekawe tylko czy sily Lagerthy i Bjorna dolacza do Ivara i reszty.

 

Odnośnik do komentarza

Wikings

 

 

Smierc ragnara moze tylko wyjsc serialowi na dobre, bedzie mniej watków na raz. Ale fakt, to powinien byc finał jakiegos sezonu

 

 

 

No i wrócil Homeland. Ciezko ocenic po pierwszym odcinku poziom

 

 

w każdym razie Dunbar w tym serialu została wybrana na prezydenta :keke:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...