Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się wkręciłem w Black Sails, po słabiutkim początku pierwszego sezonu potem jest co raz lepiej. Jestem aktualnie na 2 odcinku trzeciego sezonu i chociażby ostatni odcinek 2 sezonu był po prostu mistrzowski.

Serial przede wszystkim plusuje u mnie ciekawymi postaciami, ciągłymi zmianami sojuszów/przyjaźni, całą masą intryg, zdrad i temu podobnych akcji, do tego uwielbiam klimat piratów także jak dla mnie ideolo. :)

Odnośnik do komentarza

Pany, jakiś serial nasycony brudną polityką, spiskami, intrygami, gdzie trzeba pomyśleć i nie wiadomo, czego się spodziewać? Istnieje taki twór, czy to tylko moje złudne nadzieje?

http://www.filmweb.pl/serial/Ekipa-2007-313169niestety reszty raczej próżno szukać, ale jak na polski serial naprawdę dobrze się oglądało no i klan Holland odpowiadał za reżyserię. Pewnie do obejrzenia gdzieś na Ipli o ile dobrze kojarzę.

Odnośnik do komentarza

 

 

The Wire od drugiego sezonu, House of Cards

The Wire do obejrzenia w internetach w dobrej jakości?

 

Na pewno w HBO Go. :P W sumie to taka twarda polityka zaczyna się od trzeciego sezonu, w drugim są związki zawodowe, ale to też można podciągnąć pod politykę.

 

Spoko, też fajna propozycja. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Gra o tron też się łapie

Jakoś po 4. sezonie przestałem oglądać, zaczęło mnie trochę męczyć.

 

Pany, jakiś serial nasycony brudną polityką, spiskami, intrygami, gdzie trzeba pomyśleć i nie wiadomo, czego się spodziewać? Istnieje taki twór, czy to tylko moje złudne nadzieje?

Pakt 1 i 2 sezon z naciskiem na drugi.

 

Też zerknę, dzięki. Choć zawsze mam jakieś opory przed naszymi rodzimymi produkcjami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...