Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trochę nie rozumiem podjarki Belfrem, przecież ten serial używa dosłownie wszystkich cliche filmów/seriali kryminalnych. Po dwóch odcinkach już miałem wrażenie że to wszystko już gdzieś widziałem. No ale wiadomo co kto lubi.

 

Z ciekawych wieści Anne Rice odzyskała prawa do filmowych adaptacji Kronik Wampirzych i już podobno pracuje nad scenariuszem serialu.

Odnośnik do komentarza

TWD s07e07

 

Najgorszy, najnudniejszy odcinek w historii TWD evah! Strata czasu straszna. Jak ktoś ogląda serial ten, a nie widział najnowszego odcinka, to może sobie spokojnie darować.

 

 

Znowu dostali słówka o tym, jaka to ekipa Negana jest straszna i ogromna. Szkoda, że tego nie pokażą. Zdaję sobie sprawę czemu- pewnie większość budżetu na ten sezon poszła w tygrysa i tyle. Dużo nie zobaczymy raczej.

 

 

Odnośnik do komentarza

FYM

 

 

 

Mi sie wydaje, ze nowy sezon to może być całkiem nowa historia. No i wydaje mi sie, ze ta cała rzeź na koncu była ustawką Forda, sposobem na pozbycie sie nie przychylnego mu zarządu. Tak naprawdę to nie on zginął, a jego host. Ktoś tam gdzieś tam pisał, ze podczas zbliżenia na uścisk dłoni z Bernardem była pokazana młoda dłoń Forda, co wskazywałoby na to, ze to był Ford. W innym wypadku finał nie miałby chyba większego sensu... Swoją drogą, jak się okazało, że Maeve miała zaprogramowaną ucieczkę, to liczyłem, że okaże się, że ci technicy to też roboty, wtedy ten wątek miałby sens.

 

Odnośnik do komentarza

lwabik

 

 

No właśnie widziałem gdzieś teorię, że każdy sezon to będzie inny park. W finale mieliśmy ukazane, że jest przygotowywany wątek związany z Japonią. Może na nim się będzie opierać nowy sezon. O tym, że Ford podstawił hosta zrobionego na swoje podobieństwo też się dyskutuje. Patrzę na tę scenę z uściskiem ręki i jakoś nie wydaje mi się żeby to była młoda dłoń. Ogólnie nie wyszedł im ten finał.

 

Odnośnik do komentarza

Ja jednego w TWD nie rozumiem

 

czemu nie zajebali jeszcze tego Neegana? poczynając od Carla, który miał już wycelowany karabin w jego stronę i jakoś nie zawahał się użyć go na 3 innych kolesi

 

ale ogólnie to mi podoba się jego postać i z niecierpliwością czekam aż pojawi się Jesus u nich w bazie :)

 

Odnośnik do komentarza

Ja jednego w TWD nie rozumiem

 

czemu nie zajebali jeszcze tego Neegana? poczynając od Carla, który miał już wycelowany karabin w jego stronę i jakoś nie zawahał się użyć go na 3 innych kolesi

 

ale ogólnie to mi podoba się jego postać i z niecierpliwością czekam aż pojawi się Jesus u nich w bazie :)

 

 

 

To jest ta sama niespójność jak fakt, że nie są w stanie usłyszeć skradającego się za nimi zombiaka, który rzęzi i szura nogami po podłożu ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...