Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, moja historia z Sons of Anarchy powoli dobiega końca (skończyłem 6 sezon i raczej nie mam ochoty na następny).

 

Znowu garść przemyśleń: tym razem poszukuję serialu, w którym nie będą ginęli po kolei wszyscy główni bohaterowie haha :) oczywko, ja rozumiem DOSKONALE, że to pewnego rodzaju taktyka reżysera, no ale do diaska, w SoA już przesadzili. Ogólnie chyba tutaj aż za dużo się działo, więc obejrzane 6 sezonów spoko, ale już wiem, że kolejny serial powinien być nieco spokojniejszy.

 

Podsumowując, czego szukam: zagadki, trochę kminienia, fajnych wyrazistych postaci, serial osadzonych w naszych czasach. Powtarzając się, moje top3 to: Homeland, House of Cards i Breaking Bad (kolejność nieprzypadkowa). Te klimaty mnie się podobają.

 

To co, pomożecie?

Odnośnik do komentarza

A Mad Men oglądałeś? Ok serial dzieję się w latach 60, wątki posuwają się bardzo powoli ale sam serial był wielokrotnie nagradzany za wielowarstwowość fabuły, kapitalną grę aktorską, muzykę, oddanie reali tamtych czasów, ogólnie za wszystko :D. Wg. mnie jeden z najlepszych serialów wszech czasów.

Odnośnik do komentarza

Okej, to po kolei:

 

- Mad Men; wygląda spoko, no ale lata 60. Muszę jednak przyznać, że fabuła mnie zainterereresowała.

- Fargo; okej, ale to co z tymi trupami? Bo to dość ważna sprawa:)

- Most nad Sundem; obejrzany

- Luther; rozumiem, że jest tu zachowana ciągłość fabuły, a nie, że każdy kolejny odcinek to oddzielna historia?

- Sherlock; no ewidentnie za długie odcinki :/

Odnośnik do komentarza

No dobra, moja historia z Sons of Anarchy powoli dobiega końca (skończyłem 6 sezon i raczej nie mam ochoty na następny).

 

Znowu garść przemyśleń: tym razem poszukuję serialu, w którym nie będą ginęli po kolei wszyscy główni bohaterowie haha :) oczywko, ja rozumiem DOSKONALE, że to pewnego rodzaju taktyka reżysera, no ale do diaska, w SoA już przesadzili. Ogólnie chyba tutaj aż za dużo się działo, więc obejrzane 6 sezonów spoko, ale już wiem, że kolejny serial powinien być nieco spokojniejszy.

 

Podsumowując, czego szukam: zagadki, trochę kminienia, fajnych wyrazistych postaci, serial osadzonych w naszych czasach. Powtarzając się, moje top3 to: Homeland, House of Cards i Breaking Bad (kolejność nieprzypadkowa). Te klimaty mnie się podobają.

 

To co, pomożecie?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wallander_(szwedzki_serial_telewizyjny)

http://www.filmweb.pl/serial/Jerycho-2006-338040

Odnośnik do komentarza

Okej, to po kolei:

 

- Mad Men; wygląda spoko, no ale lata 60. Muszę jednak przyznać, że fabuła mnie zainterereresowała.

- Fargo; okej, ale to co z tymi trupami? Bo to dość ważna sprawa:)

- Most nad Sundem; obejrzany

- Luther; rozumiem, że jest tu zachowana ciągłość fabuły, a nie, że każdy kolejny odcinek to oddzielna historia?

- Sherlock; no ewidentnie za długie odcinki :/

 

Może: Dochodzenie (The Killing) ? :)

Jeśli Most nad Sundem Ci się podobał to The Killing zdecydowanie Cię wciągnie, jeszcze bardziej klimatyczny. Dla mnie zdecydowanie w Top3 oglądanych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...