Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem Marvel Daredevil. 2 sezony pochłonięte w 4 dni. Nie pamiętam, kiedy ostatnio wciągnął mnie tak jakikolwiek serial. Ostatnio w Maryni zadałem pytanie o serial z akcją. Niestety nikt nie naprowadził mnie na Daredevila, a szkoda. Z czystym sumieniem polecam za fabułę, która przez cały czas pozostaje spójna, nie ma zbyt dużo wątków przez co serial nie staje się jakiś trudny w odbiorze i zagmatwany. Za głównego bohatera, odegranego bardzo dobrze zresztą, który cały czas jest zawieszony między światami (światem prawa w dzień i światem bezprawia w nocy) poświęca swoje prywatne życie, którego w serialu jest naprawdę sporo. Genialnie czarny charakter Fisk, świetne sceny walk. Bardzo podobały mi się retrospekcje postaci, dzięki czemu mogłem spojrzeć na nie zupełnie inaczej np.

Retrospekcje dzieciństwa Fiska po których zmienia się (a raczej nabiera jeszcze w tamtym momencie serialu) zupełnie inny odbiór postaci niż wcześniej

 

Jak dla mnie 8,5/10

Odnośnik do komentarza

A ten remake MacGyvera ktoś widział? Bo recenzje sa dosc dramatyczne :)

Już sam pomysł zrobienia rimejku to dramat. Pewnie na kilku odcinkach się skończy lub pierwszym (10 odcinków?) sezonie. W dobie tylko dobrych, nowych seriali, to nie może się udać (patrz Pełna Chata).

Odnośnik do komentarza

 

A ten remake MacGyvera ktoś widział? Bo recenzje sa dosc dramatyczne :)

Już sam pomysł zrobienia rimejku to dramat. Pewnie na kilku odcinkach się skończy lub pierwszym (10 odcinków?) sezonie. W dobie tylko dobrych, nowych seriali, to nie może się udać (patrz Pełna Chata).

 

 

A niby czemu? Mało który serial jak ten skorzystałby na lepszej technologii.

Odnośnik do komentarza

 

 

A ten remake MacGyvera ktoś widział? Bo recenzje sa dosc dramatyczne :)

Już sam pomysł zrobienia rimejku to dramat. Pewnie na kilku odcinkach się skończy lub pierwszym (10 odcinków?) sezonie. W dobie tylko dobrych, nowych seriali, to nie może się udać (patrz Pełna Chata).

 

 

A niby czemu? Mało który serial jak ten skorzystałby na lepszej technologii.

 

 

Tak, scyzoryk i zapałki tak bardzo się zmieniły przez te lata...

Odnośnik do komentarza

Penny Dreadful - spokojnie ląduje w top 10 moich ulubionych seriali [9/10]. Bałem się, że będzie głupawy (Frankenstein, Dorian Grey, Dracula i Dr. Jekyll w jednym filmie), a okazał się świetny. Spójna, trzysezonowa koncepcja, klimat i magiczna Eva Green.

 

Obejrzałem pierwszy odcinek Narcos (a nie kusił mnie film o handlarzach narkotyków) i jestem zachwycony. Obawiałem się, że zdominuje go brutalność, a tu niespodzianka: niezły humor i przyjemny klimat. No i można podciągnąć hiszpański. Plata o plomo!

Odnośnik do komentarza

 

jestem po otwarciu Narcos 1x1, i zapowiada się piękny serial :) Pablo jest kotem

Po pierwszych sezonach Gomorry i Narcos zdecydowanie Gomorra >>> Narcos, chociaż oba mi się podobały

 

aż taka duża różnica? Gomorra była na prawdę awesome. mam nadzieje, że Narcos będzie w najgorszym wypadku niewiele gorszy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...