Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem 3 sezon Broen. Teraz zastanawiam się nad The Killing. Oglądał ktoś? Jakies porównanie z Broen?

 

Można oglądać. IMO pierwszy sezon The Killing (ciągle padający deszcz <3) lepszy od Broen, później porównywalnie/może trochę gorzej. Jednak zdecydowanie warto. Pod względem klimatu seriale bardzo podobne.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się jaki serial teraz obejrzeć, pomuszcie.

 

Podobały mi się bardzo: HoC, Homeland, Broen, Black Mirror, Narcos, Fargo

Stranger Things też (chociaż nie przepadam za SF/Fantasy, Gra o Tron odpada), Twin Peaks ofc również.

Breaking Bad ani trochę (Better Call Saul odpada)

Mam Gomorrę na dysku.

Sons of Anarchy odpadają.

 

Ktoś coś? Myślę nad The Killing, ale może coś pominąłem? Night Manager? Warto?

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam Peaky Blinders. Serial BBC osadzony w Anglii po pierwszej wojnie światowej. Gangsterka w Birmingham tamtego okresu. Sezony krótkie bo 6 odcinków, do tej pory były 3. Świetny klimat. Jak Ci podpasuje to polecam następnie sprawdzić Boardwalk Empire. Z Anglii przenosimy się do USA za czasów prohibicji. Tu już więcej sezonów i odcinków per sezon. Oba seriale nawiązują do faktycznych gangów/gangsterów.

Odnośnik do komentarza

The Missing moim zdaniem wypada dość przeciętnie na tle innych seriali kryminalnych, można sobie obejrzeć ale IMO zdecydowanie bardziej warto najpierw zobaczyć inne. Jak chcesz coś brytyjskiego to The Fall z Gillian Anderson jest świetne, jej rola i gra jest rewelacyjna, sama historia też trzyma przy ekranie. Jak Prawda Detektywa nie widziałeś to jest chyba must see, bo to zdecydowanie must see.

Odnośnik do komentarza

Mnie za to z odcinka na odcinek coraz mniej podoba się Mr. Robot. Początek super, ale późniejszy kierunek tej opowieści zupełnie do mnie nie trafia. Warto to dalej oglądać? Jestem chyba na odcinku nr 5.

Chodzi Ci o pierwszy sezon? Ja obejrzałem do końca pierwszego sezonu, drugi odpuściłem. Miałem to samo- nie trafił do mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...