Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aha, dzisiaj - jeśli nic nowego nie wynajdę - usiądę Sons of Anarchy. Oby to było to :roll:

Z ciekawości - wkręciło Cię czy odpuściłeś?

 

 

Maksymalnie się wkręciłem :) w sensie kończę 3 sezon, ale jak już usiądę do oglądania, to rzadko kończę na jednym odcinku. Także dzięki za polecenie!

Odnośnik do komentarza

Na HBO nowy miniserial "Długa noc" z Johnem Turturo. Pierwszy odcinek bardzo fajny, klimat nocnego Nowego Jorku, tajemnicze morderstwo i świetne aktorstwo.

Dodajmy, że jest on oparty na brytyjskim Criminal Justice (który był dośc dobrym serialem), a sama wersja HBO była tworzona pod Gandolfiniego, no ale nie doczekał :(

Odnośnik do komentarza

 

 

Aha, dzisiaj - jeśli nic nowego nie wynajdę - usiądę Sons of Anarchy. Oby to było to :roll:

Z ciekawości - wkręciło Cię czy odpuściłeś?

 

 

Maksymalnie się wkręciłem :) w sensie kończę 3 sezon, ale jak już usiądę do oglądania, to rzadko kończę na jednym odcinku. Także dzięki za polecenie!

 

No 1 sezon trzeba było przeczekać (choć mnie osobiście już 1 scena serialu wbiła w fotel). A potem tylko sam mniut

 

Odnośnik do komentarza

 

Na HBO nowy miniserial "Długa noc" z Johnem Turturo. Pierwszy odcinek bardzo fajny, klimat nocnego Nowego Jorku, tajemnicze morderstwo i świetne aktorstwo.

Dodajmy, że jest on oparty na brytyjskim Criminal Justice (który był dośc dobrym serialem), a sama wersja HBO była tworzona pod Gandolfiniego, no ale nie doczekał :(

 

Właśnie jego nazwisko przemknęło mi w napisach ale nie zdążyłem doczytać o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Kolejny sezon GoT zaraz się kończy, a na jesień HBO szykuję coś nowego...

 

https://www.youtube.com/watch?v=eX3u0IlBBO4

 

Abrams i brat Nolana u sterów. Robiąca wrażenie obsada (m.in. Hopkins, Newton, Wright). Zapowiada się obiecująco.

Zapowiada się obiecująco. Szkoda tylko, że w obsadzie nie ma tubylców, tylko sami nachodźcy...

Odnośnik do komentarza

Gomorra S02

 

 

moim zdaniem sezon dużo lepszy niż pierwszy. już w zasadzie od pierwszego odcinka toczyła się wartka akcja, nikt nikomu nie luzował gaci, w zasadzie szczyt to chyba przed ostatni odcinek. ostatni odcinek... spodziewałem się więcej... zabicie córki Ciro i potem wystawienie don Pietro przez jego syna, aby Ciro dokonał zemsty... liczyłem na więcej.

 

Jakie macie przewidywania odnośnie kolejnego sezonu? Genn jednak liczył, że Ciro zapakuje kulke w swój łeb dając mu klamkę? może trzeciego sezonu w ogóle nie będzie?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...