Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem Marseille i dawno się tak nie rozczarowałem :(. Liczyłem na europejskie House of Cards (tak wiem, że pierwowzór jest z UK, nawet książki czytałem), a dostałem wersję o wiele słabszą. Serial po prostu bez większych emocji, a tych się tu spodziewałem. Dość nudne i przewidywalne intrygi, sporo scen seksu, które nic tu nie wnosiły do fabuły i chodziło chyba tylko o machanie cyckami przed ekranem. Generalnie nie polecam, zresztą opinie na FW też nie najlepsze. Ja dałem 4/10, bo spodziewałem się czegoś lepszego, to była jedna z premier, na które czekałem najmocniej.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym odcinku nowego sezonu Top Gear jestem rozczarowany nową "gwiazdą" czyli Chris Evans - gość bez poczucia humoru grający zabawnego faceta. Niestety grać też nie umie. Beznadziejnie prowadzi wywiady z gośćmi. Współprowadzący Matt LeBlanc wypadł lepiej, choć widać że jeszcze szuka pomysłu na siebie. No i czuje się, że między prowadzącymi nie ma "chemii". Materiały trzymają poziom więc dam szansę kolejnym odcinkom.

Odnośnik do komentarza

Sądząc po zapowiedzi następnego odcinka można się spodziewać, że będzie cały poświęcony jednemu wydarzeniu.

 

 

Co do najnowszego odcinka jestem ciekaw o jakiej sprawie szeptali Cersei i Qyburn :-k Ciekawi mnie również czy Żelazna Flota wyrobi się przybyciem do Meereen zanim Drogon spali statki Panów.

 

Odnośnik do komentarza

fym,

pogłoska którą miały sprawdzić małe ptaszki jest taka, że szalony król schował gdzieś w tunelach ogromne ilości dzikiego ognia. Najwyraźniej szpiegom udało się znaleźć je w tunelach pod miastem i teraz Cersei ma ogromnego asa w rękawie, o którym nikt nie wie. Co się wydarzy nie wiadomo, ale nie sądzę, że Jaimie przypadkiem mówił do Edmure'a, że Cersei jest typem matki, która z miłości do swojego syna jest w stanie palić całe miasta.

 

Odnośnik do komentarza

trochę beka z Aryi xD

 

>dostań długą na pięć cali kosą w brzuch i z tą raną wskocz do wody w której pewnie więcej szczyn i gówien niż wody

>odeśpij ranę

 

 

 

Niby tak, ale... Można brać pod uwagę, iż ona ściemniała z tymi ranami. Gdzieś była teoria (która wygląda dobrze po ostatnim odcinku), że ona tam miała czyjąś krew. To była taka ustawka, że ściągnąć za sobą tą dziewuchę. Wcześniej wydawało się to naciągane- teraz już niekoniecznie. Cały czas chodziło Aryji, żeby znalazły się obie w tym pomieszczeniu.

Później jak była u Mężczyzny bez Imienia, to już było z nią wszystko ok.

 

I ta końcówka z Deneris- żal. Wejście, jak w kiepskich filmach klasy C.

 

 

Odnośnik do komentarza

Pochwalę się, że wreszcie skończyłem I sezon GoT. Chciałem obejrzeć całość po tym jak Martin skończy książki, ale wymiękłem. :)

Dodatkowo obraz zabrudził mi epizod Black Friday South Parku i obserwacja Buttersa na temat siuśków.

 

Generalnie podobało mi się bardziej nż 5 lat temu. Coraz mniej pamiętam z oryginału...

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie pierwszy sezon Agentów Tarczy. Nie zauważyłem tego by poziom spadał, czy też był niski na początku. Akcja jedynie wolniej się toczyła, dopiero po odcinku chronologicznie umiejscowionym po drugim Thorze było szybko i zaskakująco. Bardzo mi się podobał pierwszy sezon, świetny Coulson, pozostałe postacie bardzo spoko, dobre efekty i choreografia walk (jak na serial nie HBO/Netflix). Ogólnie dobrej jakości uzupełnienie MCU :)

Odnośnik do komentarza

chyba jednak? masz przeciez wyzej info kiedy startuje drugi sezon :D


btw, jakie przewidywania co do nastepnego odcinka Gry o Tron?

 

 

czy Starkom w końcu coś się uda? :D po zwiastunie widać, że szykują się bęcki dla armii Jona, ale podejrzewam, że w odpowiednim momencie przybędzie Baelish z wojskami Doliny i będzie pozamiatane.

 

Odnośnik do komentarza

jak tam po Bitwie Bekartów? :) widze, ze nikt nie podjal sie przewidzenia wydarzen

 

 

a mi sie w miare udalo. :D ciesze sie ze oprocz Rickona i Wun Wuna nie zginal nikt powazny ze strony "dobrych", bo obawialem sie smierci Davosa albo Tormunda. no i Ramsay zjadany przez wlasne ogary naslane przez Sanse :wub:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...