Jump to content

Gacek

Użytkownik
 • Posts

  7660
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Gacek last won the day on June 19 2020

Gacek had the most liked content!

About Gacek

 • Birthday 09/27/1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2015
 • Klub w FM
  Oxford City
 • Ulubiony klub
  AC Milan, Brindisi Calcio
 • Skąd
  Katowice
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

17737 profile views

Gacek's Achievements

Trener siłowy

Trener siłowy (12/15)

-1042

Reputation

 1. Skoro nie rozumiesz tego, co piszę, to jedyne, z czym polemizujesz to własne fantazje. Nic więc dziwnego, że uważasz je za pomysły z dupy.
 2. Z euro 2016 jest trochę jak z remisem na Wembley w '73. W pamięci tkwi przekonanie o wielkim triumfie, a w rzeczywistości była defensywka i masa szczęścia, bo piłkarsko odstawaliśmy o parę półek.
 3. nie wymieniłeś najważniejszej cechy z tych, które były przyczyną tej (i innych) porażek: przerostu ego. Kochamy się w sobie, nie pragnąc siebie znać - a przekonani o własnej zajebistości lekceważymy też inne ekipy. Tyle tu było lekceważenia Szwedów (mocniejsi od Polski) czy Słowaków (jak widać nie słabsi), tak jakby Polska miała piłkarzy lepszych niż siatkarzy, a naprzeciwko siebie mieli grupę amatorów. Nigdy się jako naród nie nauczymy, bo jesteśmy nieświadomi własnych słabości i przez to nie umiemy docenić przeciwników, więc dostrzegamy ani farta w zwycięstwach ani sprawiedliwości w porażkach. Tak się nigdzie nie zajedzie. W dzisiejszej piłce to, że ma się lepszych (jeśli ma się lepszych) piłkarzy od rywala nie ma naprawdę większego znaczenia. Porto nie przeszło Juventusu sumą indywidualności, tylko mądrą grą. My mieliśmy na euro 2016 gorszych piłkarzy od Szwajcarii, a awansowaliśmy przez masę szczęścia. W barażach przed mundialem w 2010 Francja nie była lepsza od Irlandii, ale strzeliła gola ręką i pomógł im sędzia. Jak się nie dostrzega gigantycznego wpływu tych czynników, a wyniki meczów przewiduje się biorąc pod uwagę tylko porównanie CA naszych do CA tamtych to raz za razem będzie takie zdziwko.
 4. Milan w LM po 7 latach Z Piątkiem by się nie udało.
 5. Lazio nawet sędzia nie pomógł w zdobyciu punktu.
 6. W sumie też bym to wszedł, skoro to takie grosze.
 7. Drastycznie różnimy się w ocenie tej drużyny (wyjąwszy Brzęczka poza nawias) jeśli uważasz, że przeskoczenie przez Węgrów byłoby kompromitacją. To już nie 2004 r.
 8. Węgry w Lidze Narodów wygrały grupę z Rosją, Turcją i Serbią. Grupę, w której Polska Brzęczka pewnie by walczyła o utrzymanie - i to grupę, w której najpewniej każdy się starał, a nie eksperymentował, jak z nami Holendrzy i Włosi. Wygrali na wyjeździe w Turcji i Serbii, zremisowali w Rosji. W barażach do Euro pokonali Bułgarów (ok, ci są ciency) i Islandczyków. Tak, indywidualnie Węgrzy są znacznie od Polaków słabsi, ale są słabsi też od prawie wszystkich ww. ekip - a jednak z nimi wygrywali. Patrząc na wyniki Węgrów i wspominając grę Brzęczka nie mam wątpliwości, że jesteśmy od nich słabsi jako zespół. Dodatkowo wątpliwe jest, by Węgrzy zakwalifikowali się do baraży dzięki pozycji w Lidze Narodów (zakładając brak niespodzianek lepszą pozycję ma Walia, Austria i Czechy), więc będą się starać (np. po Walijczykach mógłbym się spodziewać leżakowania, bo mają prawie pewne baraże, skoro wystarczy im do tego komplet porażek przy wygraniu grup przez Francję, Belgię, Włochy i Hiszpanię). Jak ktoś wskazał wyżej, powinniśmy wyciągnąć lekcję z przykładu Słowenii, która ma słabszych piłkarzy prawie wszędzie (albo i na każdej pozycji, gdyby przyjąć Ilicicia jako napastnika i porównać do Lewandowskiego), ale ma świetnie poukładany zespół, a Polacy burdel na kółkach. Specyfika tej grupy jest też taka, że najprawdopodobniej liczyć się będzie mała tabela Węgry-Anglia-Polska. Prędzej bym się spodziewał wyrwania punktu Anglikom przez Węgrów niż Polaków. tl;dr 3 miejsce nie byłoby żadną niespodzianką, kompromitacją byłoby 4 miejsce.
 9. https://www.onet.pl/sport/onetsport/losowanie-eliminacji-ms-znamy-rywali-polakow/v59jt31,d87b6cc4 Gdyby to nie chodziło o kadrę Polski to bym obstawiał, że zajmiemy trzecie miejsce po walce z Albanią. Ale że od paru lat polska kadra jedzie na farcie, to stawiam na baraże po zażartej walce z Anglią o pierwsze miejsce.
 10. Ewidentny był. Theo go minął, a Caceres go ściągnął na dół rękami. Kessie mógł wykorzystać i zamknąć mecz na 3:0, a w drugiej połowie my siadamy, a Viola się rozpędza.
 11. Rewelacyjnie zagrali, bardzo przyjemnie się ich oglądało, choć okoliczności niespecjalne
 12. Nadal boli? Dobrze, może wyciągniesz wnioski.
 13. Sędziowie przeszkadzają, psy szczekają, karawana jedzie dalej. Milan 24 mecz bez porażki. Nawet ja nie sądziłem, że oddanie Piątka będzie miało tak bardzo pozytywny efekt.
×
×
 • Create New...