Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

A ogladał ktoś już American Gods? Jak wrażenia?

Pozitiw, pozitiw. Książkę czytałem ze cztery lata temu, więc sporo rzeczy przypominałem sobie w trakcie, ale klimat jest. No i do kroćset, warto to oglądać dla samego McShane'a. ;) Aktor grający Cienia nie kupił mnie jeszcze do końca, momentami też widać braki budżetowe, zapowiada się jednak bardzo ładnie i zapisuję w kajeciku datę wyjścia następnego odcinka.

Odnośnik do komentarza

Zaciekawienie rzeczywiście jest, ale póki co postać głównego aktorka kompletnie bez wyrazu, oby to się zmieniło bo na przestrzeni pierwszego odcinka zdążyłem się już zmęczyć jego typową bad-assową miną twardziela.

Odnośnik do komentarza

Dwa pierwsze odcinki "American Gods" - bardzo dobre, acz nie zachwycające. Podchodziłem do nich z pewnymi oczekiwaniami co do zawartości i się nie zawiodłem. Wizualnie mistrzostwo świata, na olbrzymi plus zerwanie z prawie wszystkimi konwencjami serialowymi (zamknięta intryga w odcinku, tempo, akcja, dialogiczność). W drugim odcinku nie bardzo rozumiałem sens powtórzenia sekwencji z Bilquis, chyba że dla niekumatych widzów z pierwszego odcinka, za to - nie znając obsady - spodziewałem się dokładnie takiego Czornoboga, łącznie z wyborem aktora, więc mój zachwyt nie miał granic. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Jestem w połowie drugiego sezonu Sense8 i szału niestety nie ma. Straszne dłużyzny, jakieś poboczne wątki, które nie mają większego znaczenia dla całego plotu. Mało akcji, a dużo gadania. Tak jak wspominałem już kiedyś, oglądam to głównie dlatego, że przywiązałem się do postaci, bo poza tym trochę już nuży. No i podmieniony murzyn w ogóle mnie nie przekonuje :<

Odnośnik do komentarza

"13 Reasons Why" łyknięte w całości, moim zdaniem bardzo dobry serial. Oceniam to po samym fakcie jak mnie wciągnął, choć uważam, że zbyt długi i dużo wątków zbyt przeciągniętych.

 

Sugerowanie, że niektóre powody nie były wystarczające, faktycznie świadczy o niezrozumieniu serialu. To nie było tak, że każdy pojedynczy był wystarczający do podjęcia takiej decyzji, tylko skumulowanie się ich wszystkich naraz. Co do 12 odcinka, to fakt, że sprawy się potoczyły w ten sposób, też wynikał bezpośrednio z poprzednich 11 odcinków

 

Hannah chciała poczuć się lepiej, być częścią grupy i poczuć się zaakceptowana, nie chciała byś sama.

 

 

Bardzo dobre aktorstwo, muzyka i montaż. Ale trochę za długie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...