Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi sezon jest znacznie lepszy, mimo wszystko bym polecał. Ba, z racji tego, że pierwszy właściwie jest wstępem do początku komiksu to dużą część można sobie nawet podarować.

No właśnie wiem, czytałem o tym. Ale teraz na bank tego nie ruszę. Zaraz urlop, później GoT, czas na oglądanie seriali będę miał dopiero koło października, a wtedy to już zapomnę choćby i o takim Preacherze.

Odnośnik do komentarza

Nowy serial TVP„Korona królów” ma być "pierwszą wielką produkcją Telewizji Polskiej od ponad 30 lat." Prezes Jacek Kurski wypowiada się o nowym serialu bardzo entuzjastycznie, internauci żartują zaś, że pierwsze zdjęcia wyglądają trochę jak polska, biedniejsza wersja "Gry o Tron".

05b3caf115ac465cf9fac3d5eb7f.1000.jpg

 

https://noizz.pl/film/korona-krolow-nowy-serial-tvp-o-wladcach-polski/186lm2q

O w morde!!! Ale bieda straszna.

Ciekawe ile to będzie ich kosztować.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą to obejrzałbym jakiś fajny serial osadzony w czasach panowania Piastów czy Jagiellonów.

Wiesz, dorzucić trochę fantasy jakiegoś, może nie aż tak jak w GoT i by było ciekawie. Ale tego u nas nikt nie jest w stanie tak zrobić.

Odnośnik do komentarza

 

Nowy serial TVP„Korona królów” ma być "pierwszą wielką produkcją Telewizji Polskiej od ponad 30 lat." Prezes Jacek Kurski wypowiada się o nowym serialu bardzo entuzjastycznie, internauci żartują zaś, że pierwsze zdjęcia wyglądają trochę jak polska, biedniejsza wersja "Gry o Tron".

05b3caf115ac465cf9fac3d5eb7f.1000.jpg

 

https://noizz.pl/film/korona-krolow-nowy-serial-tvp-o-wladcach-polski/186lm2q

O w morde!!! Ale bieda straszna.

Ciekawe ile to będzie ich kosztować.

 

Myślę, że powierzenie głównej roli Papciowi Chmielowi było strzałem w dziesiątkę :D A może to ostatnia rola Smolenia :D

Odnośnik do komentarza

Ja gdzieś czytałem, że problem z polskimi filmami/serialami kostiumowymi jest też taki, że są mało wiarygodne wizualnie, bo budżet nie pozwala na szycie strojów, więc są one wypożyczane np z teatrów, czyste i świecące - a przez to dodają całości tego nienaturalnego blasku.

Odnośnik do komentarza

Ja gdzieś czytałem, że problem z polskimi filmami/serialami kostiumowymi jest też taki, że są mało wiarygodne wizualnie, bo budżet nie pozwala na szycie strojów, więc są one wypożyczane np z teatrów, czyste i świecące - a przez to dodają całości tego nienaturalnego blasku.

Żadne tłumaczenie ;) Badziewne podejście to i badziew sie wylewa, strata czasu, nikt nie ogląda.

Tu ktoś trafnie podsumował:

To jest kolejny dowód na to, że ludzie w TVP w ogóle nie rozumieją współczesnego świata. Usłyszeli coś o Grze o Tron, o Wiedźminie, może o Wikingach, ale zupełnie nie mają pojęcia czemu ludzie chcą to oglądać. W głowach im zostało że młodzież teraz lubi takie średniowieczne klimaty "to zróbmy taki serial o królach i rycerzach, ale żeby było patriotycznie i jeszcze żeby starszym co oglądają Wspaniałe Stulecie też się podobało". Będzie odważny rycerz zakochany w księżniczce, bo podobno w Grze o Tron jest dużo romansów, i damy jeszcze księdza któremu się objawia Matka Boska a Pan Jezus niech wspomoże polskich rycerzy na polu bitwy, bo młodzież lubi fantasy i moce nadprzyrodzone. No trudno, szkoda tylko tych 50 tysięcy złotych, czy ile budżet tego projektu wynosi.

 

;)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem pierwszy sezon Designated Survivora.

Im dalej w las tym gorzej, gdzieś od 13-14 odcinka już nie mogłem się doczekać końca, zaczęły mnie nużyć słabo zagrane i mało interesujące polityczne potyczki, tajemnica zamachu była ciągnięta na siłę przez bzdurne cliffhangery i akcje które może byłby do łyknięcia w 2005 roku a nie w 2017, gdzie ludzie wiedzą trochę wiecej nt. działania różnych systemów itp.

Ostatecznie dobry pomysł, ale zabrakło szlifów i realizacji. Sutherland zupełnie nietrafiony jako zastraszony uszatek prezydent, który nagle channeluje swojego Jacka Bauera i groźnymi pełnymi wewnętrznej siły mowami wymusza sytuacje. Maggie Q fajne cycki i nic więcej. Ogólnie 5/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...