Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Po co oglądać przecieki, naprawdę nie można poczekać tych kilku dni? :-k Chociaż z drugiej strony co to za różnica skoro i tak się piraci...

Bo trzeba by było odciąć się na kilka dni od świata, żeby nie trafić na żaden spoiler. Dopóki serial nie wyprzedził książki to oglądałem dopiero jak wyszedł w całości, a teraz kilka godzin po odcinku trudno nie trafić na jakiś spoiler. Do poniedziałku nawet śmieszkowe memy związane z tym odcinkiem zatoczą koło 8 razy w każdej możliwej formie.

 

A tak przy okazji - trzeci sezon Peaky Blinders obejrzany. Tom Hardy jest mistrz nad mistrze. Szkoda, że go tak mało. Nie mogę się doczekać, co tam w następnym sezonie skroją pod Brody'ego i Littlefingera :-k

Odnośnik do komentarza

Za mną 8 odcinków "The Mist". King po raz kolejny przeniesiony na ekran, tym razem mały ekran. Kiedyś był film pod tym samym tytułem i z tego, co pamiętam to był całkiem niezły.

Serial niestety, ale jest słaby. Nawet bardzo. A co najgorsze to jest to "zasługa" obsady. Jak dla mnie aktorzy są fatalni. Pomijam główną bohaterkę (Alyssa Sutherland, czyli księżniczka Aslaug z Vikings - której nie cierpię strasznie), bo ta to klapa na maxa. Kolega emo-gej jest totalnie przerysowany, banko nie specjalnie. Reszta też daaaleko od choćby jako takiej gry.

Kolejne nawet już nie przerysowanie tylko słaby stereotyp- goście z drużyny futbolowej na imprezie obowiązkowo występują w swoich kurtkach, żeby było wiadomo kto to jest (jakby było jakieś znaczenie), a reszta w krótkich rękawkach, bluzkach na ramiączka. Słabe.

I jeszcze:

 

 

Mąż bohaterki jedzie już ze 3 czy 4 dni do niej i córki, do supermarketu, który jest oddalano o góra kilka przecznic. Wszystkim na około się interesuje i wszystkimi, a nie klapki na oczy i szoruje do swoich. Ale jakoś trzeba wydłużyć akcje i przeciągnąć.

 

 

Nie wróżę tej produkcji sukcesu i dalszych sezonów (jeśli takie mają być). W pierwszym ma być 10 odcinków. Oby się wszystko zamknęło. Jeśli nie, to i tak nie dowiem się, co będzie dalej, bo sobie dam spokój.

Nie polecam.

Odnośnik do komentarza

 

Obejrzałem Ozark. Świetna historia, trzymająca w napięciu. Jeden z lepszych ostatnio obejrzanych seriali.

Idac Twoja rekomendacja, obejrzalem wczoraj pierwszy odcinek i musze przyznac, ze jest rzeczywiscie bardzo dobry. Dalej tez jest tak dobrze?

 

Będą ze dwa spokojniejsze odcinki, poza tym ósmy odcinek jest retrospekcją pokazującą jak się zaczęła współpraca Marty'ego z kartelem a ostatnie dwa dwa odcinki to niesamowite zwroty akcji i świetne tempo.

No i Netflix potwierdził drugi sezon.

Odnośnik do komentarza

Do tej pory widziałem jeden dłuższy (podwójny?) odcinek nowych Kaczych opowieści i muszę przyznać, że jestem zachwycony. Nie wiem czy to będzie na Disney XD, ale jeśli tak to polecam ojcom bo dawka przygody i humoru, a dla nas nostalgii do przygód Kaczora Donalda i spółki jest ogromna :) oglądałem w oryginale i polecałbym przynajmniej zerknąć bo głosy są niesamowite. David Tennant jako Sknerus McKwacz to tak idealny wybór, że nie dałoby się tego zrobić lepiej. W polskiej wersji na pewno pozytywem będzie jak zwykle Boberek jako Donald bo dzięki niemu da się w ogóle Kaczora zrozumieć ;)

https://www.youtube.com/watch?v=0-LNgU4e1rE- dla ludzi chcących posłuchać oryginału i tego genialnego akcentu McKwacza :wub:

Odnośnik do komentarza

Reasumujac, lepiej nie zaczynac np od JJ bez wczesniejszego skonczenia Dardevila?

Daredevila warto zobaczyć dla roli D'Onofrio, a drugi sezon dla Bernthala :P

 

Jakieś tam smaczki będą pomiędzy na zasadzie "a ja to znam takiego ziomka, co robi to i to" i wtedy uśmiechasz się pod nosem, bo kojarzysz z poprzedniego serialu ;)

Odnośnik do komentarza

Największy związek ma JJ i Luke Cage, bo tego drugiego jest dość sporo u pani Jones, no i ostatni odcinek JJ to chyba taki lekki prolog serialu Cage'a. Ale jeśli chodzi o oglądanie Defenders, to imo chyba lepiej obejrzeć wszystko. Ja widziałem tylko JJ i w pierwszym odcinku Defenders wiedziałem o co chodzi właściwie tylko w jej historii ;)

JJ z Daredevilem nic wspólnego nie ma, przynajmniej ja nie odczuwałem braku znajomosci DD oglądając przygody pani detektyw.

Odnośnik do komentarza

 

Reasumujac, lepiej nie zaczynac np od JJ bez wczesniejszego skonczenia Dardevila?

Można, ale lepsza jest opcja po kolei oglądania. Z DD do JJ nie ma nic przeniesionego. Tylko DD jest znacznie lepszy moim zdaniem.

 

JJ jest lepsza moim zdaniem, z DD przeniesiony jest drobiazg: pani doktor.
Odnośnik do komentarza

GoT

 

 

Chyba można już napisać, że twórcy idą konkretnie w emocje niż jakikolwiek sens całej historii. Wiadomo, że smoki, magia itd., ale serio, zaczynają przesadzać.

 

No i dlaczego smok... :( Zawsze musi zginąć jakieś zwierze. Jak nie piękny, słodki labrador, to smok. Smutek mocno po prostu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...