Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem jak mam się czuć z tym, że ciągle oglądam serial Suits. Co druga scena wywołuje u mnie lekki cringe, gdy scenarzyści chcieli wymyślić coś zabawnego, a nie bardzo im wyszło :keke:

 

Chociaż by była beka jakby świat prawników tak wyglądał w rzeczywistości, a nie tylko w serialach.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

No po Tobie się nie spodziewałem, przecież kiedyś z tego gruby viral był: ;) 

 

 

O filmie się nie wypowiadam, bo do mnie takie rzeczy nie trafiają

ALE GÓWNO XD

i'm 14 and this is deep

 

Gorsze od tego pieprzenia są tylko komentarze. „Kiedy opublikowałeś ten film miałem 17 lat. Niezbyt rozumiałem przekaz. Raz na jakiś czas wracam do "Kropek" i z każdym powrotem rozumiem coraz więcej. Mam nadzieję iż będzie tak przez lata, nawet w wieku 50 lat chciałbym rozumieć więcej z tego filmu niż w wieku 49.”, „nawet Discovery Channel nie ma takich produkcji jak te od Włodka... to jest mistrzostwo...”

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, beeres napisał:

Ja nie wiem jak mam się czuć z tym, że ciągle oglądam serial Suits.

 

Mi przeszło chyba pod koniec pierwszego sezonu. Natomiast moja żona nadal ogląda, ale to wygląda tak, że stoi laptop włączony w kuchni, gra sobie odcinek, a ona czasem przez połowę jego trwania nawet w kuchni nie przebywa. Jak się jej pytam jak tak można oglądać, to mi mówi że ona potrzebuje, żeby coś brzęczało. :keke: 

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, ale bolało :/ jakby rozsadzało bebechy od środka aż do barku i dwie godziny leżenia na boku pod lodem. Dramat. Teraz leżę z lodem na plecach, już mnie boli, ale nadal. Oczywiście po lekach przeciwbólowych wszystko. Mówią, że jeden procent ludzi tak to odczuwa :(

 

Moja główna chorobe ma 1 na 40 000 osób (w Polsce), te która podejrzewają do której robili biopsję 1 na 100 000 osób, czemu w lotto wygrać nie mogę. )

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Hajd napisał:

ALE GÓWNO XD

i'm 14 and this is deep

 

Gorsze od tego pieprzenia są tylko komentarze. „Kiedy opublikowałeś ten film miałem 17 lat. Niezbyt rozumiałem przekaz. Raz na jakiś czas wracam do "Kropek" i z każdym powrotem rozumiem coraz więcej. Mam nadzieję iż będzie tak przez lata, nawet w wieku 50 lat chciałbym rozumieć więcej z tego filmu niż w wieku 49.”, „nawet Discovery Channel nie ma takich produkcji jak te od Włodka... to jest mistrzostwo...”

Potworny cringe :D 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, jmk napisał:

Ja pierdole, ale bolało :/ jakby rozsadzało bebechy od środka aż do barku i dwie godziny leżenia na boku pod lodem. Dramat. Teraz leżę z lodem na plecach, już mnie boli, ale nadal. Oczywiście po lekach przeciwbólowych wszystko. Mówią, że jeden procent ludzi tak to odczuwa :(

 

Moja główna chorobe ma 1 na 40 000 osób (w Polsce), te która podejrzewają do której robili biopsję 1 na 100 000 osób, czemu w lotto wygrać nie mogę. )

To do celiakii była ta biopsja?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...