Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, klinsmann napisał:

@Misiek cos warteo na muve pl jescze widziales? odpaliles juz cos? 

 

Dla każdego coś innego jest interesujące, niektóre gry już mam. Musisz sobie zobaczyć. Nie, nic nie odpalałem. Napisałem nawet, że strzelanie będzie weekend, więc dopiero dzisiaj odpale.

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tych wyprzedaży całych ciekawe kiedy się złamię i kupię Gary Grisby's War in the East lub War in the West. Kiedyś za taką grę dałbym się pokroić, a teraz nie wiem czy nie mam czasu, czy cierpliwości do nauki zasad i żmudnego przesuwania żetonów. A przecież ~20-25 lat temu jeździłem po szkole do ojca do biura, żeby pograć choć trochę w V for Victory. I nie tam jakieś proste operacje, chuj, Grand Campaign i np. cała plaża Utah od lądowania do zdobycia Cherbourga. Miesiące to trwało :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, me_who napisał:

Z tych wyprzedaży całych ciekawe kiedy się złamię i kupię Gary Grisby's War in the East lub War in the West. Kiedyś za taką grę dałbym się pokroić, a teraz nie wiem czy nie mam czasu, czy cierpliwości do nauki zasad i żmudnego przesuwania żetonów. A przecież ~20-25 lat temu jeździłem po szkole do ojca do biura, żeby pograć choć trochę w V for Victory. I nie tam jakieś proste operacje, chuj, Grand Campaign i np. cała plaża Utah od lądowania do zdobycia Cherbourga. Miesiące to trwało :D

O kurła, cena niezła.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Misiek napisał:

O kurła, cena niezła.

Tia, wyjściowa to jest kosmos. Ale korzystając z przelicznika cena/godziny gry, to wtedy wychodzą grosze ;) A tak na serio, to ta gra jest absurdalnie szczegółowa i masa napracowania na nią idzie. No i skierowana do wąskiego grona odbiorców, więc nie mogą zrobić za złoty dwajścia dziewięć jak jogurty w Realu.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...