Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd się przyznać, ale właśnie kupiłem w media expercie Xiaomi Mi BOX S przez internety tylko dlatego żeby można było oddać. Chcę to spróbować wcisnąć matce, bo ogląda swoje seriale na małym telefoniku a jak się nie przyjmie to po prostu oddam. 

Odnośnik do komentarza

No dobra, w The New Order się strzela bardzo przyjemnie.

1 minutę temu, Hajd napisał:

Ej serio, dowcip o Stalinie i cukierkach wiecznie zywy

Ej serio, dowcip o Stalinie i cukierkach wiecznie zywy

Ej serio, dowcip o Stalinie i cukierkach wiecznie zywy

17 razy jeszcze to napisz, może zrozumie :P 

Odnośnik do komentarza

FM to jest król niszczenia. Po zdobyciu 1 punktu w 4 meczach BuLi, wygraliśmy z Freiburgiem i Stuttgartem. Jedziemy do Hannoveru, który niespodziewanie na 3. miejscu. No ale my dwie wygrane na koncie, więc hehe wygranko możliwe, jest forma, nie skreślajcie nas przed przysłowiowym meczem. Generalnie, jestem zbudowany grą zespołu. 

JEB, 0-1 w 10 sekundzie.

 

Skończyło się 1-5.

 

Wyjazd do Frankfurtu - 2-0 po 55', myślę jakie skriny tu wlepię, jadę z 6. druzyną, a Bayern jest 5. Chuj tam trach, trach i w 97' trach. Eintracht 3-2. I nie ma skrinów nie ma niczego.

Odnośnik do komentarza

69119919_2312320142169668_31056671306332

 

Kurcze, ten genialny pomysł rozwiązuje jednocześnie tyle problemów: przeludnienia, imigrantów, konfliktów zbrojnych, nawet zwierzętom lepiej będzie, bo ich się nie będzie jadać. A przecież jeszcze bezdomność, sierocińce... Aż się rozmarzyłem

 

:doh:

  • Lubię! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Gabe said:

69119919_2312320142169668_31056671306332

 

Kurcze, ten genialny pomysł rozwiązuje jednocześnie tyle problemów: przeludnienia, imigrantów, konfliktów zbrojnych, nawet zwierzętom lepiej będzie, bo ich się nie będzie jadać. A przecież jeszcze bezdomność, sierocińce... Aż się rozmarzyłem

 

:doh:

Mam trzy uwagi.

Po pierwsze, jako wegetarianin-konwertyta jesteś uprzedzony. Po drugie, mięso bezdomnych jest niezdrowe. Po trzecie, w przypadku legalizacji kanibalizmu, w końcu ożyłby temat Vamiego:

(co za posty :D)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

@Gabe

Ależ by sie rozpaliły emocje :D "Białe mięso" zdrowe, "czerwone mięso" niezdrowe :keke: Tylko teraz czerwone to mięso Indian czy komunistów? Oczami wyobraźni widzę te rozkminy dietetyków łamane antropologów.

- Moim zdaniem nie można uznać poglądów politycznych, przepraszam za nazwę, ekhm, kotletów..

- No nie panie docencie, u nas w programie nazywamy rzeczy po imieniu: kotlet to kotlet

- Oczywiście. Także moim zdaniem czerwone mięso to jednak tylko Indianie, bo uważam, że chów, nawet przy zwiększonej dawce marksizmu-leninizmu nie powoduje wypaczenia struktury mięsnej hodowanego podmiotu. Oczywiście nie mówimy o hodowlach afrykańskich czy azjatyckich, tylko naszych europejskich.

  • Lubię! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

@Gabe

Ależ by sie rozpaliły emocje :D "Białe mięso" zdrowe, "czerwone mięso" niezdrowe :keke: Tylko teraz czerwone to mięso Indian czy komunistów? Oczami wyobraźni widzę te rozkminy dietetyków łamane antropologów.

- Moim zdaniem nie można uznać poglądów politycznych, przepraszam za nazwę, ekhm, kotletów..

- No nie panie docencie, u nas w programie nazywamy rzeczy po imieniu: kotlet to kotlet

- Oczywiście. Także moim zdaniem czerwone mięso to jednak tylko Indianie, bo uważam, że chów, nawet przy zwiększonej dawce marksizmu-leninizmu nie powoduje wypaczenia struktury mięsnej hodowanego podmiotu. Oczywiście nie mówimy o hodowlach afrykańskich czy azjatyckich, tylko naszych europejskich.

A z wolnego wybiegu, czy nie? :P Znaczy zakłady karne to pewnie masówka, do marketów :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...