Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kuchar napisał:

Nie byłem. Kiedy się otworzył?

 

Naprzeciwko Ciekawej otworzyła się tez jakaś sezonowa burgerownia. Znajomi byli i bardzo sobie chwalili.

jakoś w marcu. byłem 3 razy i zawsze kozak. 

 

burgerownię mam w planach od 3 tygodni, ale zawsze coś :roll: ale mam kabelek Ci do oddania, to można to przemyśleć ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

No to jedziemy dalej:

image.thumb.png.511a6cc51417d3bbd4a03c10ee2667f5.png

 

Pierwsze co się rzuca w oczy to grafika. Ok, gram z patchem, który używa 256 kolorów, ale nawet bez tego jest duża różnica. Pierwszy raz figurki są animowane! Inne nowum - tym razem nie gramy samotnie, ale tworzymy czteroosobową drużynę. Dodatkowo wszelkie potyczki pokazywane są na "planie bitwy", gdzie w trybie turowym sterujemy kolejnymi postaciami - ogromny przeskok w porównaniu do poprzedników, mamy aspekt strategiczny.

Z ciekawostek uniwersum dla @Feanor ;), W U3 znowu wracamy do Sosarii tylko tym razem... jest tylko jeden kontynent. Pozostałe 3 zniknęły :-k 

 

 

Może po prostu ograniczyli pole gry? Jesteś pewny, że na planecie ich nie ma?

 

trochę mnie drażnią takie błędy w continuum :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Meler napisał:

Albo znalazłem sposób na FMa, albo ta gra jest banalna :P

 

3 wygrane ligi - 2020 - 3. liga, 2021 - 2. liga i 2022 - 1. liga i oto Polonia Bytom wraca do Ekstraklasy :P

cienias jesteś :P śledź moją karierę, to się dowiesz jak to się robi po żydowsku mistrzowsku! 

28 minut temu, Pulek napisał:

jakoś w marcu. byłem 3 razy i zawsze kozak. 

 

burgerownię mam w planach od 3 tygodni, ale zawsze coś :roll: ale mam kabelek Ci do oddania, to można to przemyśleć ;)

nazwa lokalu lub adres? 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Scorpio napisał:

Mecze od kilku godzin Deponie, ale chyba doszedłem do pierwszego miejsca, gdzie bez solucji nie ruszę dalej. Ale gra jest bardzo miodna - piękne czasy Gobliinsow się przypominają :D

 

A ja jeszcze nawet nie zainstalowałem Indiany Jonesa, którego kupiłem w zeszłym tygodniu. Ba, nawet nie zainstalowałem tego menedżera rugby, do którego linka dał jmk z miesiąc temu :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Brudinho napisał:

Dzien dobry. Zmarnowałem weekend i jeszcze zmarnuje dzisiejszy dzień na remont w domu rodzinnym. Odczuwam lekki wkurw

ale przynajmniej uratowales mnie od picia wczoraj, konczac moj czterodniowy zug, wiec mimo wszystko jest jakis pozyteczny akcent tego weekendu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...