Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Counter napisał:

Ja jestem pizda i muszę mieć wszystko zaplanowane od a do z. Odstępstwo jakiekolwiek wyprowadza mnie z równowagi i wprowadza duży niepokój. Tylko ja ogólnie jestem osobą lubiącą schematy, plany i codzienne rytuały. :P  

 

Sprawdź czy nie ASD ;)

Godzinę temu, Ingenting napisał:

<3

IMG_20190824_150945.jpg

Ucieczka z Sobiboru :-k  ? :>

Odnośnik do komentarza

uwielbiam takie dni jak dzisiaj :-k totalny luz, lekko zmęczony po wczorajszym piwkowaniu, więc zjadłem wietnamskie jedzonko, wypiłem piwko zero procent, dłubię słonecznika, leżę na kanapie, gram w kulki i oglądam mecze. coś pięknego. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ajerkoniak napisał:

 

I dwie najlepsze historie jakie w życiu słyszałem. Robbie Williams o zamku i Greg Davies o nauczaniu w szkole z niesłyszącymi :D

No ja póki co jestem na etapie Octavii Spencer i jej "Michelle.." a także Kevina Harta i jego spotkania z Obamą i początków kariery :keke: 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ajerkoniak napisał:

No to daleko Ci do najlepszości <3 występ Smith, Catherine Zeta Jones, Toby Jones i Ryan Reynolds to było złoto. Podobnie Will Smith i Margot Robbie.A i tak najlepiej jak trafiają do niego brytyjscy komicy, to jest poziom wyżej.

No ja mam wrzutki np. Chrisa Pratta chyba wszystkie, bo on to jest kosmita, a także pojedyncze od tych innych osób.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...