Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaniem lekarki nic poza baaardzo poważnym i nieszczęśliwym stłuczeniem nie powinno być z moją stopa. W poniedziałek przeswietlenie i ogilnie mam nie chodzić i jak najwięcej dać jej odpocząć, najgorzej :roll:

 

Ostatnie miesiące czułem się źle, to miałem chociaż sport. Teraz nie będę miał sportu, przez co będę czuł się źle :P

No i ostatnie podrygi na L4, w tej chwili do 25 września, czyli pewnie 30 powrót do pracy :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, ciekawe jak firma, może im się wizja zmieniła i jak wrócę to okaże się, że już nie będę im potrzebny, skoro tak długo sobie beze mnie radzili :kekeke:;)

szczerze powiedziawszy mam już dość siedzenia w domu i czuję, że czas popracować intelektualnie. 

Jak na złość w tym wszystkim na sam koniec najbardziej w tym domu się uziemilem ;)

 

Także dzisiaj tylko bierny koncert mgły, a potem mam tydzień żeby ponadrabiac jeszcze wszelkie zaległości w rozrywkach domowych - czytaj stare rpgi, konsola i książki ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...