Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Mauro napisał:

Czyli najciekawszy mecz fazy grupowej: Francja-Argentyna w przyszłą sobotę  o 9:15

 

I ewentualnie Japonia - Szkocja 13 października, które prawdopodobnie będzie decydujące o drugim miejscu w grupie, a wiadomo, że w meczu z gospodarzem może być ciekawie.

 

I wydaje mi się, że grupa D też może być ciekawa :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

 

I ewentualnie Japonia - Szkocja 13 października, które prawdopodobnie będzie decydujące o drugim miejscu w grupie, a wiadomo, że w meczu z gospodarzem może być ciekawie.

 

I wydaje mi się, że grupa D też może być ciekawa :-k 

W D to chyba Australia i Walia leją wszystkich.

Odnośnik do komentarza

No, też tu uważam, że Stanowskiemu odjebało. A już najbardziej mnie rozjebal jego jeden tweet. „Dzwonimy do rzecznika, mówi, ze nic nie wie, a zaraz po rozłączeniu publikuje oświadczenie. Ukradł nam newsa” :rotfl: cymbał nie pomyślał pewnie nawet, ze gość mógł specjalnie tak powiedzieć, ze nic nie wie, niż proszę poczekać na komunikat klubu... A przecież panu Stanowskiemu trzeba się dokładnie wytłumaczyć :roll: szanuje go za to jak rozkręcił weszło, ale czasem jest takim bucem, ze koniec

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Mauro napisał:

W D to chyba Australia i Walia leją wszystkich.

 

Dla mnie Fidżi to taka - toutes proportions gardées - Francja Oceanii :] Co prawda najwybitniejsi z nich grają w reprezentacji Australii, ale mają w składzie kilku (?) zdobywców złotego medalu w siódemkach z Rio. No i ich predyspozycje fizyczne są zarówno zaletą, jak i wadą - zaletą, bo są wysocy, jednocześnie silni, czyli wyglądają w większości jak druga linia młyna na wszystkich pozycjach, ale i zwinni, przez co w open play są groźni. Natomiast jeśli chodzi o techniczne elementy, typu ruck czy młyn, to odstają, bo brakuje im napakowanych chłopów o niskim środku ciężkości.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Mauro napisał:

Kto robi w dziennikarstwie może mieć inne  zdanie, ale rzecznik ŁKS zrobił dobra robotę z punktu widzenia swojej firmy. Lepiej żeby cały świat dostał informację z firmy i powielił sposób, w który firma chce to przedstawić niż gdyby dziennikarz (tym bardziej weszlo) to zrobiło po swojemu. Ale teraz pójdzie hejt na kolesia bo miłośnicy Stanowskiego nie będą się nad tym zastanawiali. 

 

ja tam dziennikarzem nie jestem, ale rzecznik prasowy to raczej powinien przedstawiac oficjalne stanowisko klubu, a nie konkurowac o newsa :D 

Odnośnik do komentarza
Teraz, BartuS napisał:

 

nie chce bronic Stano, ale przy pytaniu od dziennikarza o stanowisko na ten temat odpowiedz "nic nie wiem" to jest jednak klamstwo, a nie oficjalne stanowisko klubu :P 

 

Nie chcę bronić rzecznika, ale jakby do mnie zadzwoniło mało poważne Weszło to też bym nie wiedział :P 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...