Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

Ych, uwielbiam jak w Kato rozstawiają hulajnogi byle gdzie, a po paru użyciach te wyglądają jakby ledwo funkcjonowały. Dosłownie to wygląda jak rozrzucanie zabawek przez dziecko ?

W Lizbonie i Tel Awiwie widzialem dokladnie to samo, zdaje sie ze to nie tylko polski problem. Najgorsze jest to ze one sa bardzo ciche i nie maja zadnego dzwonka jak rowery, wiec czesto w ogole trudno zauwazyc jak ktos jedzie za toba :/ 

Odnośnik do komentarza

>bądź rezerwowym w rezerwach Man Utd

>dostań pomocną dłoń od wielkodusznego trenera Hannoweru (to ja :D)

>zagraj dobry sezon

>dostań powołanie do reprezentacji Anglii

>dostań propozycje z paru klubów na żenujące kwoty około 15-20 milionów euro, które wielkoduszny trener (czyli ja :D) odrzucił

>obraź się na cały świat

>strać miejsce w składzie na rzecz 34-letniego Egipcjanina sprowadzonego z wolnego transferu

 

Już niedługo książka: Ryan Lynch "Jak spierdolić sobie karierę".

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Pół godziny temu wróciłem z rady i powoli dochodzę do siebie. Ilość dokumentacji którą muszę oddać przekroczyła wartość graniczną, poza którą nie wiem już nic. Tak jak staram się nie narzekać na swoją pracę (bo jest fantastyczna), tak dziś już coś we mnie pękło trochę. 

 

W związku z tym kuwa postanowiłem nie robić absolutnie nic poza zabijaniem. 

 

8241BD01-1AF7-4BFE-8C21-0514FDA58FA1.thumb.jpeg.92097a3b75700f677d9fe0aa832bc60c.jpeg

  • Lubię! 9
  • Haha 5
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

I z czerwonej cebuli.

Ja dziś zrobiłem totalnie spontaniczny obiad. Marynatę do udek kurczaka zrobiłem ze zmieszanej arrabbiaty i mleczka kokosowego, do tego ziemniaczki młode w mundurkach z koperkiem i sałatka z ananasem, dwoma serami, jarmużem, pomidorami cherry i ogórkiem surowym, skropiona sokiem z limonki.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dobra, skończyłem swoją przygodę z FM-em 2018, chciałem sobie w pociągu wczytać karierę, którą grałem od jakiegoś czasu, ale skapnąłem się, że doszedłem do momentu, że zepsułem sobie rejestrację składu do LM przez brak Anglików w zespole :D 

 

Kończę z 5x pod rząd LM, 5x pod rząd Premiership. Ostatni sezon bez porażki w lidze z całą pierwszą 11 własnoręcznie wychowanych regenów, średnia wieku 24 lata.

 

Kilku zawodników:

 

Najlepszy DR na świecie

Najlepszy DL na świecie

Przyszły najlepszy DC na świecie

Atak-koks #1

Atak-koks #2

Atak-koks #3

Atak-koks #4

 

Mam pomysł na opowiadanie, więc może napiszę, jeśli kiedyś przypomnę sobie jeszcze, jak stawia się literki poza Excelem i firmowym Google Docs :keke:

 

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Jeśli chodzi o związki jestem prawdziwą sierotą. Poznałem fajna dziewczynę, super nam się gada itp. ale czuję, że to nie jest to. Co gorsze widzę, że dziewczyna się w to angażuje. Chciałem z nią dzisiaj zerwać i oczywiście tego nie zrobiłem... 

 

Spoko. Laska ma autostradę do friendzonu jeśli to wystarczająco dobrze zjebiesz ;) 

 

Lubię memy, które mnie wyrażają :kekeke: 

 

70337664_2640831219260399_2873892020823261184_n.jpg

  • Lubię! 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...