Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Gabe napisał:

https://allegro.pl/oferta/platki-drozdzowe-drozdze-nieaktywne-250g-7243764372

 

Mam stąd. Ogólnie u tego sprzedawcy kupujemy pestki, orzechy, bakalie i inne tego typu duperele. Pewnie gdzieś indziej w necie będzie porównywalnie/taniej, ale tego mam sprawdzonego.

 

Tylko listonosz się zdziwił, co za kamienie dostarcza :keke: 

Jadę zaraz do Auchana, ciekawe czy tam tego ni ma.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Vami napisał:

Przyszła babka i zapytała czy przyjedziemy na festiwal do jakiegoś miasteczka. Powiedziałem że jak nam zapewni transport, nocleg, ludzi do pracy i ich opłaci, to spoko :D

No dokladnie tak samo robilismy z kapela, to tak do 25 roku zycia jednak ;)

 

Ogolnie smieje sie, nie krytykuje Twojego stylu zycia, ale tez specjalnie juz nie zazdroszcze :) Kiedys juz chyba pisalem swoje zdanie o rodzicielstwie, tak duzo jak jest wyrzeczen, tak radosc, ze w trakcie pisania tego postu moj syn przybiegl sie przytulic, daje milion tysiecy procent zwrot z inwestycji :) Walenie % od rana jest fajne dla mnie 2-3 razy w roku, gdy dzieci gdzies sprzedam, na co dzien nie odczuwam tesknoty za tym :)

 

Poza tym ta szklanka wody na starosc bedzie smakowala 100x lepiej niz najdrozsze piwo kraftowe!!!!11111

  • Lubię! 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Skoro kamingałtują się wegetarianie, to ja też: od roku zerwałem z alko już prawie zupełnie (prawie, chyba z 10 piw wypiłem i raz jasia wędrowniczka :) ). Od dawna już czułem, że właściwie to piję z musu, bo tak wypada itp, wódka nigdy mi nie smakowała a piwo tylko wtedy, gdy gorąco... i moja wewnętrzna rebelia wreszcie eksplodowała. Teść autentycznie nie może mi tego wybaczyć :lol: na każdej imprezie rodzinnej otacza mnie aksamitny ostracyzm :)

teraz to już czarna fortuna lub książęce ciemne jeśli już :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, me_who napisał:

Perez - zięć do wynajęcia :] Boski rzygolo ;) 

 

Człowiek duma nad jakimś biznesem, a tu jak zawsze forumek doradzi!

 

"Twój zięć nie pije? Wstyd Ci przed bliskimi? Szukasz wsparcia podczas rodzinnej imprezy? Pół litra pachnie Ci malizną? Dzwoń!". 

  • Lubię! 4
  • Haha 6
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...