Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Brudinho napisał:

 

Chcesz Amazon Kindle Paperwhite 3 czarny z reklamami? 430 zł jak dla Ciebie :P 

 

 

Myślałem nad czytnikiem, ale jednak to nie jest dobra pora dla mnie na takie inwestycje, mam sporo jeszcze książek do przeczytania, a kasa na inne cele zawsze potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, FM czasem tak pięknie pokazuje prawdziwość. Mam na wypożyczeniu Kownackiego. Od początku sezonu dramat. No nic nie grał, myślałem, żeby go oddać do Sampy, ale dostał ostatnią szansę w Pucharze Niemiec z drugoligowym Werderem. Strzelił dość przypadkowego farfocla i przyszło przełamanie. Oprócz meczu z Bayernem (0-2) trafia w każdym meczu. W 5 meczach 6 goli, co jest niezłym rezultatem dla ogórka z otchłani tabeli.

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Gdzie to?

Lubię sobie szykować do przodu wyjazdy i mimo, że nie ma jeszcze kalendarza 2. BuLi to mocno planuję wyjazd do Aue. Wciąż zakładam, że mecz będzie w niedzielę. Wcześniej planowałem wyjechać rano i wrócić wieczorem. Ale pojawiła się opcja wyjazdu z osobami trzecimi, więc zacząłem szukać noclegów na wyjazd weekendowy. Niemcy - ceny zaporowe. Ale 32 kilometry od Aue po czeskiej stronie jest miejscowość Horni Blatna, która ma ~1000 mieszkańców i co najmniej dwie fajnie wyglądające na zdjęciach karczmy/hospody.

I to jest zdjęcie z knajpy Faustuv dvur. A wcześniej wrzucałem @Pulek fotki z Krcma u pirata.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Lubię sobie szykować do przodu wyjazdy i mimo, że nie ma jeszcze kalendarza 2. BuLi to mocno planuję wyjazd do Aue. Wciąż zakładam, że mecz będzie w niedzielę. Wcześniej planowałem wyjechać rano i wrócić wieczorem. Ale pojawiła się opcja wyjazdu z osobami trzecimi, więc zacząłem szukać noclegów na wyjazd weekendowy. Niemcy - ceny zaporowe. Ale 32 kilometry od Aue po czeskiej stronie jest miejscowość Horni Blatna, która ma ~1000 mieszkańców i co najmniej dwie fajnie wyglądające na zdjęciach karczmy/hospody.

I to jest zdjęcie z knajpy Faustuv dvur. A wcześniej wrzucałem @Pulek fotki z Krcma u pirata.

kurła, no to jest piękny klimat... 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pulek napisał:

kurła, no to jest piękny klimat... 

A obczajcie co tam się dzieje w okolicy. Jak ktoś lubi góry/skałki to ulala. A zwiedzanko? Niedaleko Karlowe Wary czy Oberwisenthal, jeden z czołowych DDR-owskich kurortów górskich. A tam genialna kolejka wąskotorowa...

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

odnośnie wyjazdów i podróżowania: pierwszy raz w życiu kupiłem bilet w jedną stronę :-k a z powrotem będę kombinował jakoś dopiero. aczkolwiek jaram się!

Oj ja tak nie umiem. Jak jechałem w zeszłym roku do Berlina, to miałem atak paniki ;) jak się dowiedziałem na kilka dni przed meczem, że tory na linii S-bahn, którą planowałem jechać będą w remoncie. Inna sprawa, że jak ja wgl na to wpadłem? Ano codziennie sprawdzałem stronę S-bahn :keke: Nie wiem po co. Ale się przydało. Zmieniłem trasę, zmieniłem stację początkową i było dosko. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Oj ja tak nie umiem. Jak jechałem w zeszłym roku do Berlina, to miałem atak paniki ;) jak się dowiedziałem na kilka dni przed meczem, że tory na linii S-bahn, którą planowałem jechać będą w remoncie. Inna sprawa, że jak ja wgl na to wpadłem? Ano codziennie sprawdzałem stronę S-bahn :keke: Nie wiem po co. Ale się przydało. Zmieniłem trasę, zmieniłem stację początkową i było dosko. 

Kurwix ja mam większość wyjazdów na spontanie xd W Portugalii noclegu zaczynaliśmy szukać koło 18 xd 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...