Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Feanor napisał:

 

 

Może po prostu ograniczyli pole gry? Jesteś pewny, że na planecie ich nie ma?

 

trochę mnie drażnią takie błędy w continuum :)

Musiałem zrobić research do po układania w głowie ;).

Otoz jak się okazuje, całe zament że zniszczeniem Mondaina w U1 spowodował zniszczenie pozostałych 3* kontynentów. Został tylko The Lands of the Lord British, który teraz został przemianowany na Sosarię :P

 

*mały spoiler, zachował się też jeden kontynent zwany później The Serpent Isle, który stanie się bohaterem późniejszej ultimy :P

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, schizzm napisał:

Musiałem zrobić research do po układania w głowie ;).

Otoz jak się okazuje, całe zament że zniszczeniem Mondaina w U1 spowodował zniszczenie pozostałych 3* kontynentów. Został tylko The Lands of the Lord British, który teraz został przemianowany na Sosarię :P

 

*mały spoiler, zachował się też jeden kontynent zwany później The Serpent Isle, który stanie się bohaterem późniejszej ultimy :P

Chyba wrócę do Serpent Isle :)

Odnośnik do komentarza

Jak widzieliście moja żona bardzo chciała jechać na Friends Fest w Wawie, kupiliśmy bilety na 24 sierpnia, z nadzieją, że szybko pójdę do szpitala (od czerwca czekam) no i oczywiście się tak zbiegło, że i trafiłem 21 sierpnia i jeszcze dopiero dziś wyszedłem. Wszystkie zaraz wyprzedano. No i szukałem biletów na wymianę/kupno, jeden się zgłosił i... zaufałem i straciłem 60 zł, bo to oszust, swoje sprzedałem za 70 zł. Braliśmy udział w konkursach różnych i.... w jednym wygraliśmy na dowolny dzień :D A ja dziś wyszedłem, więc planujemy jechać do Wawy na weekend :jupi:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Powróciwszy. Festiwal w Rybniku bardzo fajny. Nie wiem co to sen. 24/7 napierdalanie alko. Objazdowa ekipa #alwaysontour tym razem balowała jeszcze mocniej niż zwykle. Do klasycznego zestawu piw dołączyło dużo bimbru, dużo drinków autorskich i innych ciekawostek.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Vami napisał:

Powróciwszy. Festiwal w Rybniku bardzo fajny. Nie wiem co to sen. 24/7 napierdalanie alko. Objazdowa ekipa #alwaysontour tym razem balowała jeszcze mocniej niż zwykle. Do klasycznego zestawu piw dołączyło dużo bimbru, dużo drinków autorskich i innych ciekawostek.

Tez sie tak fajnie bawilem jak mialem 19 lat :)

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No widzisz. A ja nadal się bawię jak mam 35, zamiast siedzieć z gówniakami ;) Oczywiście dla każdego co kto lubi. A propos gówniaków, to dziś jechałem pociągiem z dwójką potworów nadpobudliwych. Ja pierdolę. Powinni trzymać je w osobnych wagonach bydlęcych.

  • Hurra! 3
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Vami napisał:

Powróciwszy. Festiwal w Rybniku bardzo fajny. Nie wiem co to sen. 24/7 napierdalanie alko. Objazdowa ekipa #alwaysontour tym razem balowała jeszcze mocniej niż zwykle. Do klasycznego zestawu piw dołączyło dużo bimbru, dużo drinków autorskich i innych ciekawostek.

W sumie fajne wszystko poza napierdalaniem gazoliny non stop.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Vami napisał:

Powróciwszy. Festiwal w Rybniku bardzo fajny. Nie wiem co to sen. 24/7 napierdalanie alko. Objazdowa ekipa #alwaysontour tym razem balowała jeszcze mocniej niż zwykle. Do klasycznego zestawu piw dołączyło dużo bimbru, dużo drinków autorskich i innych ciekawostek.

szkoda, ze nie bylo was na festiwalu piwa w Swidnicy, ale rozumiem, ze to nie ten rozmiar kapelusza :(

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...