Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Vami napisał:

Im więcej czytam jak dzieci niszczą życie, tym bardziej cieszę się, że ich nie mam :D

A kobieta to tylko same przyjemności czy czasem też trzeba nie wiem, zawieźć jej matkę do lekarza?

@tio matka mojej kobiety nie żyje. booya.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kolek23 napisał:

 

W tym roku puścili demo za free, jest dostępne od wczoraj :) 

Ale to nawet nie tyle chodzi, że im nie ufam, że zepsują (chociaż pewnie mycarrer nadal będzie grindem) tylko po prostu za mało w to gram, żeby kupować na premierę.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jmk napisał:

@Brudinho a może zobacz to:

 

https://jakdorobic.com/darmowy-kredyt-do-2000-zl-w-getin-banku-prowizja-0-oprocentowanie-0-rrso-0/

 

Nie wiem ile masz zobowiązań, ale możesz tu wciąż 2k bez kosztów, spłacić kosztowe zobowiązania i dalej mieć odłożony hajs ;)

 

 

Już tego nie mają ;)

 

Generalnie mam chyba jeszcze koło 27k :-k W sumie 48k z odsetkami jeśli będę spłacał według harmonogramu, bo bank korzystając z mojej "bardzo dobrej" sytuacji podarował mi cudowne warunki :keke: 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Hidalgoo napisał:

czy Ty mu @jmk doradzasz branie kredytu na spłatę kredytów? :kekeke:

 

Kredyt 0% to bardzo fajne rozwiązanie ;) 

12 minut temu, jmk napisał:

 

No gdyby był kredyt bez prowizji na kwotę która mnie interesuje to już bym go brał :keke: Ale obecnie bardziej mi się opłaca nadpłacać to co mam ;)  

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...