Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie sobie uswiadomic jedna prosta rzecz - na tym forum nie ma miejsca na demokracje, glosowania, wybory... To by bylo piekne i wspaniale, ale tutaj to nie ma zastosowania, a utopijne projekty tego typu sa jedynie gdybaniem ludzi, ktorzy chcieli ta spolecznosc sformalizowac.

 

Gdyby to mialo miec miejsce to trzeba powolac policje i wszelkie tego typu sprawy rozpatrywac przed wladza sadowcznia.

 

 

Sam o to kiedys walczylem - teraz Wam powiem nie da sie i nie ma to sensu...

:keke:

Odnośnik do komentarza

I Feanor jako wróg głosowania na MT :keke:

 

Spodziewałem się znacznie więcej znając charakter AdR, zdolności niektórych członków ówczesnego forum i wpływ tego sporu na kolejne lata. A tu trzy strony letniego sporu i koniec bez większych konkluzji, nie ma też co kryć, że chodziło o autorytaryzm AdR w dyskusji, bo nie był on wtedy największy, ani najbardziej widoczny. Najciekawsze, oczywiście, musiało być to, co w adminowni, a więc to, do czego IMO niesłusznie nie mamy dostępu nawet w odniesieniu do bardzo dawnych czasów i poprzedniego ustroju forum ;)

Odnośnik do komentarza

 

Musicie sobie uswiadomic jedna prosta rzecz - na tym forum nie ma miejsca na demokracje, glosowania, wybory... To by bylo piekne i wspaniale, ale tutaj to nie ma zastosowania, a utopijne projekty tego typu sa jedynie gdybaniem ludzi, ktorzy chcieli ta spolecznosc sformalizowac.

 

Gdyby to mialo miec miejsce to trzeba powolac policje i wszelkie tego typu sprawy rozpatrywac przed wladza sadowcznia.

 

 

Sam o to kiedys walczylem - teraz Wam powiem nie da sie i nie ma to sensu...

:keke:

 

Skoro przeżyliśmy ikonowe mega techniczne, eksperckie i zbyt trudne dla zwykłego człowieka oraz informatyka poprawki w działaniu forum, to chyba już nic nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza

 

 

Spodziewałem się znacznie więcej znając charakter AdR, zdolności niektórych członków ówczesnego forum i wpływ tego sporu na kolejne lata. A tu trzy strony letniego sporu i koniec bez większych konkluzji, nie ma też co kryć, że chodziło o autorytaryzm AdR w dyskusji, bo nie był on wtedy największy, ani najbardziej widoczny.

 

Co ciekawe prowodyr całego zdarzenia, czyli Qcz, poleciał parę lat później też pod jakimś błahym pretekstem, bo dokładnie nie pamiętam :-k

 

Bo Bebok to za nicnierobienie :keke:


 

 

Skoro przeżyliśmy ikonowe mega techniczne, eksperckie i zbyt trudne dla zwykłego człowieka oraz informatyka poprawki w działaniu forum, to chyba już nic nie zdziwi.

 

W tych czasach Icon był tylko jednym z wielu, Noc Długich Noży miała miejsce później ;)

Odnośnik do komentarza

Jakkolwiek nie dziwię się AdR, że wkurzył się na ostracyzm niedostępny dla jego oczu (choć Icon robił dokładnie to samo m.in. ze mną, tylko na mniejszą skalę ofc), to naprawdę nie rozumiem jak dumny musi być ktoś, kto odchodzi z forum za coś takiego, zamiast odwinąć się i podjąć dyskusję.

Odnośnik do komentarza

 

 

Makk, dnia 27 Marz 2017 - 13:18, napisał: Skoro przeżyliśmy ikonowe mega techniczne, eksperckie i zbyt trudne dla zwykłego człowieka oraz informatyka poprawki w działaniu forum, to chyba już nic nie zdziwi. W tych czasach Icon był tylko jednym z wielu, Noc Długich Noży miała miejsce później

Wiem, wiem, tylko pisałem o całości zdziwienia czy tam jakie może być.

Odnośnik do komentarza

 

Ja ostatnio doszedlem do wniosku, ze prawko nie jest mi potrzebne, bo samojezdne samochody niedlugo wejda szeroko na rynek :keke:

 

Zreszta w Szwajcarii jest na tye dobry i tani transport publiczny, ze w zasadzie nikt nie korzysta z samochodu przy dojazdach do pracy np.

Mieszkając w takowym Londynie pewnie bym olał auto, biorąc pod uwagę zajebistą komunikację i miejsca parkingowe :-k

 

Ale na Śląsku, czy ogólnie w Polsce to sobie nie wyobrażam bez.

No Londyn to kolejne takie miasto z bdb metrem. No i przeciez nie bede robil prawka w ruchu lewostronnym :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Jmk: Jak ci idzie w rozgrywce u Mahdiego? :)

 

I czy w przypadku zakwalifikowania się, serio bierzesz pod uwagę wycieczkę do Manchesteru? :>

Pierwsze zadanie przeszedlem, chociaz z problemami ;). Teraz robie drugie, dopiero pol sezonu za mna.

 

Nie ;). A co sie zainteresowales?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...