Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Pulek jestem za żeby na 3 podzielić. No to taniocha. Za taksówkę do siebie bym pewnie ok. 25 zł zapłacił, a tu jeszcze kurs do Ursusa. Opłaca się jak nic.

 

Jakieś nawet proste żarcie by się przydało, ale jak sie mieszczą w zagłębiu kebsów i w pobliżu KFC to nie ma tragedii ;)

mój siostrzeniec prowadzi na franczyzie taki lokal ale w Górze Kalwarii i żarcie jest:)

Odnośnik do komentarza

 

Spodziewałem się znacznie więcej znając charakter AdR, zdolności niektórych członków ówczesnego forum i wpływ tego sporu na kolejne lata. A tu trzy strony letniego sporu i koniec bez większych konkluzji, nie ma też co kryć, że chodziło o autorytaryzm AdR w dyskusji, bo nie był on wtedy największy, ani najbardziej widoczny.

 

 

Co ciekawe prowodyr całego zdarzenia, czyli Qcz, poleciał parę lat później też pod jakimś błahym pretekstem, bo dokładnie nie pamiętam :-k

 

Bo Bebok to za nicnierobienie :keke:

 

Qcz nie poleciał tylko sam zrezygnował nie godząc się na panujące wtedy warunki i traktowanie userow przez Pana I.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...