Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieńcie jmk podpis na człowiek-promocja ;P

 

Eee tam, korzystam z okazji na $$ ;).

 

Kupiłem sobie Macbooka Air, powiem wam ze fajowy sprzet to jest

 

Bleh, nie cierpię klientów z tymi gówniakami do naprawy :P.

Od 18 bez posiłku, od 21 lewatywa :/.

Odnośnik do komentarza

 

 

O kurwa, w zeszłym roku OC w Avive 470 zł, w tym roku wyliczyli mi 1736, to jest pewnie jakaś połowa wartości mojego auta.

sprawdz priva

 

 

Dziki, ty się może ubezpieczeniami zajmujesz? :-k bo mnie też ten temat niedługo czeka :-k

 

niestety tylko od strony obsługowej, ale tak jak pisałem Szramkowi na privie jesli aviva to tylko direct

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie Macbooka Air, powiem wam ze fajowy sprzet to jest

Weź po jakichś 2 tygodniach pracy na nim walnij jakąś mini recenzję, bo ostatnio pomyślałem nad kupnem używki. Ogólnie do tej pory byłem oczarowany czy to iPadem czy iPhonem, ale finalnie i tak wróciłem do Androida. Xiaomi zagwarantował mi fajne działanie Andka przypominając przy tym iOSa, więc przesiadkę zniosłem, brak iPada odczuwam bardziej, ale to było konieczne by kupić kompa. :P

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem sobie Macbooka Air, powiem wam ze fajowy sprzet to jest

Weź po jakichś 2 tygodniach pracy na nim walnij jakąś mini recenzję, bo ostatnio pomyślałem nad kupnem używki. Ogólnie do tej pory byłem oczarowany czy to iPadem czy iPhonem, ale finalnie i tak wróciłem do Androida. Xiaomi zagwarantował mi fajne działanie Andka przypominając przy tym iOSa, więc przesiadkę zniosłem, brak iPada odczuwam bardziej, ale to było konieczne by kupić kompa. :P

 

 

Podbijam. Myślałem też o używce, ale nie znalazłem za dobrych egzemplarzy jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...